• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 740 389 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołęka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 570 852 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-07, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 1 508 544 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 29 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M06, bez balkonu M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentów z...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 080 720 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 23 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 013 094 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 22 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 556 460 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-22, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 751 583 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 762 475 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 556 460 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-34, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 753 308 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 561 005 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-32, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 527 288 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-01, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 570 852 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-31, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 726 570 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 1 481 190 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M10, bez balkonu M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie apartamentów z...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 840 875 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 730 883 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 779 016 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 570 852 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-18, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołęka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 561 004 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-08, balkon: 3,91 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...