• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 914 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 44 m2 na 2-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybud...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 36,3 m2 na 1-piętrze, 5-piętrowego bloku z windą, wybudowanym w roku 2018.Ni...

  • Al. Stanów Zjednoczonych, przy rondzie Wiatraczna, z garażem
    1 / 14
    Al. Stanów Zjednoczonych, przy rondzie Wiatraczna, z garażem

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 38 metrowe, z ochroną i monitoringiem, usytuowane w apartamentowcu z 2000 roku, al. Stanów Zjednoczonych, przy rondzie Wiatraczna. Jest możliwoś...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Mirów, Chmielna
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Mirów, Chmielna

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie idealne dla singla lub pary szukających cichej i bezpiecznej enklawy w nowoczesnej, prestiżowej lokalizacji. Gdzie poza prywatną loggią (12m2) można skorzystać z ogromne...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Warszawa - do wynajęcia:2-pokojowy lokal mieszkalny 48 m2 na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego na warszawskich Bielanach, poleca Agencja Nieruc...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Warszawa - do wynajęcia: 2-pokojowy lokal mieszkalny o pow. 44 m2 na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego na warszawskich Bielanach, poleca Agencj...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 783 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 25 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M1 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 799 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 27 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M6 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 1 609 750 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 25 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M10 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 64,39 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1-...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 1 367 750 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 25 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M12 z antresolą ! - Na podaną w ofercie powierzchnię ( 54,71 m ) składa się pow. lokalu na poziomie "1-...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Pawia

    Warszawa » Wola » ul. Pawia

    • 1 569 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 23 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m², położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia.Osied...

  • Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie ul. Grochowska 175
    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie ul. Grochowska 175

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ? Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem – Warszawa, Grochów (ul. Grochowska 175) Do wynajęcia bezpośrednio komfortowe mieszkanie dla jednej osoby lub pary, położone na 3. piętrze (z win...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, ks. Prymasa Augusta Hlonda
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, ks. Prymasa Augu...

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z dobrym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na warszawskim Wilanowie w Miasteczku...

  • 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 827 145 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Sady Żoliborskie ul. Sybilli

    Warszawa » Żoliborz » ul. Sybilli

    • 2 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Żoliborzu/Sady Żoliborskie. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokoj...

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze
    1 / 10
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nadaje się do lekki...

  • 2 pokoje blisko UM - Deotymy 45
    1 / 10
    2 pokoje blisko UM - Deotymy 45

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Deotymy 45 w Warszawie. Nieruchomość: Powierzchnia 34,70 m2. Parter. Do mieszkania przy...

  • WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

    Warszawa » ul. Kędzierskiego

    • 495 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Drzewicyogłasza II przetarg pisemny nieograniczonyna sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 26przy ulicy Kę...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Szczęsna

    Warszawa » Włochy » ul. Szczęsna

    • 1 060 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ogród Włochy - jedna z najpiękniejszych i najbardziej intrygujących dzielnic Warszawy. Jest świetnie skomunikowana, bo do centrum szybką koleją można dojechać w ok. 15 minut, a cie...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 5 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro