• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • 2 pok. 37m², doskonała komunikacja Siedlecka 16/24
    1 / 16
    2 pok. 37m², doskonała komunikacja Siedlecka 16/24

    Warszawa

    • 574 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    To mieszkanie, które mimo kompaktowego metrażu, oferuje wyjątkowo przemyślany i funkcjonalny układ. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, nie chcących rezygnować z miejs...

  • ✅Zobacz -> 2 pokoje w lofcie na Szwedzkiej✅
    1 / 7
    ✅Zobacz -> 2 pokoje w lofcie na Szwedzkiej✅

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe, nowe mieszkanie w inwestycji typu loft na warszawskiej Pradze-Północ (ul. Szwedzka). Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 44 m², usytuowane na 2. piętrze (...

  • Wnajmę mieszkanie
    1 / 4
    Wnajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Jako właściciel oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39,2 m², położone w dzielnicy Warszawa Ochota, przy ul. Barskiej 26. Lokal znajduje się w apartamentowcu z...

  • Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka
    1 / 14
    Warszawa, Praga Południe, Mazowieckie, ul.Liwiecka

    Warszawa

    • 779 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 15 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z tarasem na Pradze-Południe, funkcjonalny układ i dodatkowa przestrzeń do codziennego wypoczynku Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 629 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważn...

  • Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6
    Mieszkanie 2 pokoje 57m2 Warszawa Śródmieście ul.Kopernika 6

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 23 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Śródmieścia. LOKALIZACJA W samym centrum Warszawy, w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy. Bliskość ce...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 23 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych!  Najwa...

  • do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie
    1 / 4
    do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe 55m2 na 14 kondygnacji z widokiem na centrum od cichej strony. Bardzo dobra lokalizacja. umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD, sypialnia. Loggia 7,0 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Szaserów
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Szaserów

    Warszawa

    • 554 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w dobrej lokalizacji! Podstawowe informacje: Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie 38m do wynajecia Warszawa Rembertow
    1 / 3
    Mieszkanie 38m do wynajecia Warszawa Rembertow

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie38m do wynajecia od zaraz w bloku na pierwszym pietrze w poblizu uczelni ASzWoj Warszawa Rembertow.

  • Wynajmę bardzo ładne, fajne mieszkanie na Bielanach(metro)
    1 / 5
    Wynajmę bardzo ładne, fajne mieszkanie na Bielanach(metro)

    Warszawa

    • 3 985 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam bezpośrednio bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie ul Przy Agorze 17. Ciche, w pełni urządzone, świeżo po remocie. Dwa ustawne b.ładne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, duża...

  • Dobra lokalizacja - do remontu

    Warszawa

    • 540 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe do remontu. ciemna kuchnia, świetny dojazd do centrum (10 min tramwajem), blisko dworca wschodniego , zamknięte osiedle, 11 piętro przepiękna panora...

  • Saska Kępa | 2 pokojowe | nowe do wynajęcia
    1 / 8
    Saska Kępa | 2 pokojowe | nowe do wynajęcia

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowe mieszkanie na Saskiej Kępie 2 piętro Osiedle Lizbońska. Mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu al. Stanów Zjednoczonych i ul. Saskiej w idealnym punkcie komun...

  • Sprzedam mieszkanie Warszawa
    Sprzedam mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 598 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 39,40 m2, Wawer, Falenica, ul. Bysławska. Mieszkanie własnościowe; przedpokój, 2 pokoje, łazienka, oddzielna widna kuchnia. Doskonała lokalizacja: przystanki au...

  • Doskonała lokalizacja | 40m2 | loggia | 2 pokoje

    Warszawa » Ochota » al. Aleje Jerozolimskie

    • 670 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,15 m², położone na 8. piętrze budynku przy Alejach Jerozolimskich 147 – w jednej z najlep...

  • GOTOWE - 40 m2 / 2 pokojowe / OGRÓDEK / garaż podziemny
    1 / 7
    GOTOWE - 40 m2 / 2 pokojowe / OGRÓDEK / garaż podziemny

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Ostródzkiej 123 (40 m2) - nowe osiedle. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim, usytuowan...

  • 2-pokoje w Royal Residence Wilanów
    1 / 15
    2-pokoje w Royal Residence Wilanów

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 24 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m², położone w prestiżowej inwestycji Royal Residence przy ul. Sarmackiej 27,...

  • Idealne na start lub inwestycję  Willa Ochota
    1 / 11
    Idealne na start lub inwestycję Willa Ochota

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 33 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Willa Ochota przy ul. Mszczonowskiej 9 w Warszawie (dzielnica Ochota – Szczęśl...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem 2-pokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego 8 piętrowego budynku na Woli, zaledwie kilka minut spacerem od P...

  • Karolkowa, 45 m2, 2 pokoje, kamienica, widok
    1 / 16
    Karolkowa, 45 m2, 2 pokoje, kamienica, widok

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od zaraz ciche, klimatyczne mieszkanie z osobną kuchnią na Woli, przy ulicy Karolkowej 66/74. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 na I. piętrze w zadbanej kamienicy z lat...