• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,8 m² z prywatnym ogródkiem 33 m², położone na zielonym, kameralnym osiedlu przy ul. Polskiej na Mokotowie. To propozycja dla osó...

  • Nowość!  Gotowe do wprowadzenia - Praga Południe
    1 / 14
    Nowość! Gotowe do wprowadzenia - Praga Południe

    Warszawa

    • 830 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 19 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne, świeżo wykończone oraz wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,43 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Praga Piano. Lokal jest gotowy do natychmiastoweg...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Pyry ul. Kajakowa

    Warszawa » Ursynów » ul. Kajakowa

    • 635 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 860 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,8 m², zlokalizowanego przy ul. Domaniewskiej 17/19 na Warszawskim Mokotowie, tuż przy s...

  • Idealne mieszkanie do wynajęcia
    1 / 10
    Idealne mieszkanie do wynajęcia

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie na Pradze Południe . Mieszkanie po generalnym remoncie urządzone ze smakiem z wysokiej jakości materiałów . Salon to otwarta przestrzeń z...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Żupnicza

    Warszawa

    • 856 482 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 413 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 860 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Walecznych
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 29 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, przedwojennej kamienicy w stylu modern...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dwa pokoje w świetnej lokalizacji na Ochocie
    1 / 16
    Dwa pokoje w świetnej lokalizacji na Ochocie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj lub zainwestuj w komfortowe, jasne i wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m², zlokalizowane przy ul. Grójeckiej! To idealne miejsce dla osób...

  • Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią
    1 / 13
    Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m² położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Groc...

  • 49 m2 - GOTOWE i NOWE - nowoczesny standard BEZPOŚREDNIO
    49 m2 - GOTOWE i NOWE - nowoczesny standard BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84C (48,41 m2) blisko ul. GŁĘBOCKIEJ - mieszkanie dwustronne. Mieszkanie w stanie developerskim do własnej aranżacji, usytuow...

  • Przestronne 2‑pokoje | 44 m² | loggia | garaż

    Warszawa » Ursus » ul. Górna Droga

    • 560 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m², położone w bloku z windą z 2001r. na 6 piętrze. Osiedle jest zamknięte, monitorowane i strzeżone. Lokal skła...

  • NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów
    1 / 13
    NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów

    Warszawa

    • 468 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,66 m2 w stanie deweloperskim Warszawa Rembertów. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. -W OFERCIE MAMY MIESZKANIA O PODOBNYCH PARA...

  • Mieszkanie 2 pokoje Bródno na sprzedaż, bez prowizji.
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokoje Bródno na sprzedaż, bez prowizji.

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży mieszkanie na Targówku - ul. Bartnicza 4B, ok. 500m od stacji metra Bródno, kilka minut do tramwaju - dojazd do Dw.Gdańskiego 15min. Blisko Park Bródnowski. Osiedle za...

  • Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra
    1 / 10
    Słodowiec 2 pok, winda, 2007r, 2 minuty do metra

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,83 m2 znajduje się na 2. piętrze 7-piętrowego bloku z windą przy ul. Marymonckiej 14 na Marymoncie-Kaskada. Doskonała komunikacja - 4 min Met...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławicka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławic...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE | PIERWSZY NAJEM | KLIMATYZACJA | GARAŻ PODZIEMNY | DUŻY BALKON 8,68 m² Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny, jasny i wykończony w wysokim sta...

  • 48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki
    1 / 11
    48,5 m2, 2 pokoje, duży taras 15 m2 | garaż | Ząbki

    Warszawa

    • 619 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach, ul. Calineczki 14-16 48,50 m² • nowoczesny budynek z 2018 r. • dostępne od ręki Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania w...

  • Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie lub zamienię na Szczecin

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Sprzedam mieszkanie Warszawa Wola lub zamienię na mieszkanie w Szczecinie na nieco większe z dopłatą. Mieszkanie czyste po remoncie 5 lat temu nowa instalacja elektryczna. Do zamie...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Augustówka

    Warszawa

    • 464 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam przestrzenną kawalerkę 34m² z klimatyzacją, położoną na zamkniętym, zielonym i cichym osiedlu przy ul. Augustówka (styk Mokotowa i Wilanowa), ogrzewanie elektryczne, miesz...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie bezpośrednio

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja cicha i spokojna, blisko sklepy spożywcze, nieco dalej bazarek (500 m), galeria RENOVA (500 m), stacja benzy...