• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Gen. Władysława Ande...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Andersa

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie.Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakter...

  • Apartamenty premium - Hiszpania - La cala - Benidorm
    1 / 8
    Apartamenty premium - Hiszpania - La cala - Benidorm

    Warszawa

    • 896 532 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja 47 ekskluzywnych domów, która wyznacza nowy standard luksusu i efektywności w La Cala de Finestrat. Ta kolekcja mieszkań oferuje opcje 1, 2 i 3 sypialni, z których...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Jerzego Zaruby

    Warszawa » Ursynów » ul. Zaruby

    • 850 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż ciche, przestronne i wysokie (H: 2,9m) 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 5 kondygnacyjnym budynku (z windą ) przy ul. Zaruby 9 na Warszawsk...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 950 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 17 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m², położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech w...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz

    Warszawa » Targówek » ul. Junkiewicz

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 46 mkw, położone przy ul. Heleny Junkiewicz w dzielnicy Targówek. Lokal znajduje się na piątym piętrze (z dziesięciu) b...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola Odolany, Jana Kazimierza
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola Odolany, Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament - 2 pokoje z loggią i miejscem postojowym w garażu - idealne dla singla lub pary, którzy chcą po prostu wejść i mieszkać. Standard Nowej Warszawy: Budynek p...

  • Rembertów 2 pok, winda, 2025r rynek wtórny
    1 / 15
    Rembertów 2 pok, winda, 2025r rynek wtórny

    Warszawa

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2. pokojowe 36,84 m2, idealne dla pary 2. pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze, tuż przy lesie, w spokojnej okolicy. Idealne rozwiązanie dla ludzi zmęczonych miejskim pośpiechem...

  • Komfortowe mieszkanie na Nowodworach z 2021 roku
    1 / 16
    Komfortowe mieszkanie na Nowodworach z 2021 roku

    Warszawa

    • 639 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na ulicy Mikołaja Trąby 2, w inwestycji "Willa Wiślana", na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, pięcio...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 4 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone przy ul. Jagiellońskiej 79A w Warszawie, w nowym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Lokal wy...

  • Mieszkanie na Solcu, ul. Fabryczna
    1 / 14
    Mieszkanie na Solcu, ul. Fabryczna

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    ul. Fabryczna | Solec | Warszawa Do wynajęcia umeblowane i częściowo wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, przeszkloną loggią. Preferowany wynajem długoterminowy przyna...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Słodowiec ul. Marymoncka

    Warszawa » Bielany » ul. Marymoncka

    • 2 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia zadbane i przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul.Marymonckiej tuż obok stacji metra Słodowiec, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 39m2 znajduje się na...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Puławska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Puławska

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie przy ul Puławskiej zlokalizowane między Parkiem Morskie Oko a Parkiem Dreszera.  Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku z windą. Składa się z dwóch...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wiosenna
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wiosenna

    Warszawa

    • 590 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Słoneczne 2 pokoje z balkonem i panoramą Pragi - ul. Wiosenna Cena: 640 000 zł (17 297 zł/m²) Lokalizacja: ul. Wiosenna, Praga-Północ, Warszawa Powierzchnia: 37 m² (mieszkanie) + 2...

  • Sadyba | 2 pokoje | Cisza  | Park Dygata | Parking
    1 / 15
    Sadyba | 2 pokoje | Cisza | Park Dygata | Parking

    Warszawa

    • 569 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane przy ul. Konstancińskiej 7B na Mokotowie (Sadyba). Lokal znajduje się na 7 piętrze z 10 w bloku z 1970 roku. Do lokalu prz...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Józefa Sowińskiego

    Warszawa » Wola » ul. Sowińskiego

    • 890 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 18 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,29 m2, zlokalizowany przy ulicy Sowińskiego 25 na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany na 2 piętrze z 6. Atuty: Balkon -...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Edwarda Habicha

    Warszawa » Ursus » ul. Edwarda

    • 2 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Edwarda Habicha 9 w warszawskim Ursusie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 202...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 3 950 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal o pow. 55 m2 na 3-piętrze, 6-piętrowego bloku z windą, wybudo...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul.

    Warszawa » Wilanów

    • 1 050 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m² z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m², położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi doskonałą p...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 3 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe | 2 pokoje | 41 m² | Balkon | Garaż | ul. JagiellońskaDo wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 4. piętrze w 7-piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe i...