• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Wynajem mieszkania
    1 / 8
    Wynajem mieszkania

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie przy Markowskiej 3 przed dworcem wschodnim w nowym bloku wraz z miejscem parkingowym"Stacja Praga" blok strzeżony,mieszkanie jest nowe i jest bardzo ciche gdyż...

  • Apartament na Krochmalnej 54 m2
    1 / 8
    Apartament na Krochmalnej 54 m2

    Warszawa

    • 7 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty AGD. Wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją. 4 piętro w 7-piętorwym nowoczesnym apartamentowcu z 20...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Groty, Kocjana Antoniego
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Groty, Kocjana Antoniego

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe, przestronne i jasne, mieszkanie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), gotowe...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 252 172 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,68m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białej Floty
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białej Floty

    Warszawa

    • 1 368 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 27 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność zaproponować Państwu dwupokojowy, ekskluzywny apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II. Oddany w 2021r. przez cenionego dewelopera Dom Development. Inwe...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Racławicka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Racławicka

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 19 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż świeżo odnowione dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m² przy ul. Racławickiej 152 na warszawskiej Ochocie. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 45 m²...

  • Bielany 2 pok. przy Andersena
    1 / 10
    Bielany 2 pok. przy Andersena

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Bielany I 2 pokoje I Loggia I Zieleń I Metro OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70. Ciche i jasne, z ekspozycją wschodnią. Bud...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 128 927 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 20 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Prag...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane
    1 / 9
    Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe!. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,09 m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Wesołe...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wołomińska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Wołomińska

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 30 m² - Praga Północ, ul. Wołomińska, Warszawa  (Do negocjacji) Oferuję przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30 m², położone w sercu Pragi Północ,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Rajska

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 23 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rajska 1 na Marinie Mokotów na sprzedaż.  Mieszkanie oryginalnie jest 2 pokojowe, ale zostało zaprojektowane tak, aby...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ostrobramska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Os...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Warszawa, ul. Ostrobramska 83 Do wynajęcia przestronne i gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 46,3 m², położone w dogodnej lokalizacji n...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Cieszyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Cieszyńska

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie, do wprowadzenia Zadbany, po remoncie budynek z 1975r Rama H - prężnie działająca Wspólnota Ekspozycja wschód-południe Loggia 8 m Piwn...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. Władysława Broniewskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Broniewskiego

    • 595 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 513 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. pięt...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (Bez pośredników i Agencji Nieruchomości) dwu-pokojowe mieszkanie na zielonej Ochocie - Rakowcu, o powierzchni 38,5 m. kw., na III piętrze w IV-piętrowym blok...

  • 2 pok, 2 balkony,  kamienica
    1 / 15
    2 pok, 2 balkony, kamienica

    Warszawa

    • 1 147 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 22 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, z których roztacza się wspaniały widok na panoramę Warszawy, usytuowane na piątym piętrze w kamienicy z cegły wybudowane...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe oddzielna kuchnia , Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane do zamieszkania od zaraz. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe wynajmę, Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od metra. Media płatne wg zużycia- prą...

  • Komfortowo dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie
    1 / 12
    Komfortowo dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie

    Warszawa

    • 823 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeżeli szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a jednocześnie znajduje się w lokalizacji pozwalającej na komfortowy dostęp do niezbędnej infrastruktury, w tym ta...

  • 2 pokoje Galeria Mokotów
    1 / 8
    2 pokoje Galeria Mokotów

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32m², położone na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku na Mokotowie ul. ŚNIARDWY 6. Układ: 2 pokoje kuchnia łazienka Blisko przystanków tramwaj...