• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Warszawa

(728)
  • Luksusowe 2 pokoje | Towarowa Square |
    1 / 8
    Luksusowe 2 pokoje | Towarowa Square |

    Warszawa

    • 4 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. M...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno ul. Wyszogrodzka

    Warszawa » Targówek » ul. Wyszogrodzka

    • 493 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m² z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz w pobliż...

  • 2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek
    1 / 7
    2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek

    Warszawa

    • 597 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 39,45 m² | Loggia 10,59 m² |Targówek Nowe 2-pokojowe mieszkanie 39,45 m² | Warszawa – Bródno (Targówek) | ul. Warszawski Świt | 2025 r. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocław...

  • NOWE > wykończone pod klucz > 34,69 m2 > 2 POKOJE
    1 / 16
    NOWE > wykończone pod klucz > 34,69 m2 > 2 POKOJE

    Warszawa

    • 462 764 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Wynajmę mieszkanie 42m2
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 42m2

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament Centrum Metro Daszyńskiego Płocka OPIS Do wynajęcia nowy, elegancki, 2 pokojowy apartament o powierzchni 42m, 1 piętro, winda. Idealny dla singla lub pary. Świetnie sko...

  • Luxury&Prestige&Cosmopolitan&Security 24/7
    1 / 8
    Luxury&Prestige&Cosmopolitan&Security 24/7

    Warszawa

    • 14 950 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Ekskluzywny apartament w Cosmopolitan – 27. piętro, spektakularny widok na Warszawę Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowym wieżowcu Cosmopolitan Twarda 4, w samym sercu...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Górczewska

    Warszawa » Bemowo » ul. Górczewska

    • 3 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Górczewsk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie przy Galerii Północnej na Tarchominie | VAT 23%
    1 / 4
    Mieszkanie przy Galerii Północnej na Tarchominie | VAT 23%

    Warszawa

    • 531 185 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie przy Galerii Północnej na Tarchominie | VAT 23% Bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34...

  • Nowa, niższa cena | 48 m² | 2 pokoje | Metro 3 min | Bródno
    1 / 7
    Nowa, niższa cena | 48 m² | 2 pokoje | Metro 3 min | Bródno

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m², zlokalizowane przy ul. Krasiczyńskiej 2 na warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym...

  • 40m2 - NOWE /NAJTAŃSZE z OGRÓDKIEM !! - bezpośrednio
    40m2 - NOWE /NAJTAŃSZE z OGRÓDKIEM !! - bezpośrednio

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuje przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m², położone na parterze 3-piętrowego budynku w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie w stanie deweloperskim, z oknami wychodzą...

  • Nowe, granica Woli i Ochoty
    1 / 12
    Nowe, granica Woli i Ochoty

    Warszawa

    • 3 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament 2 pokojowy 42 m2, 5p/6p, jednopoziomowy, z dużym balkonem, ekspozycja okien południowy wschód , komfortowo umeblowany, cichy. Wszystkie okna wychodzą na patio. Rozkład...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Bernardyńska

    Warszawa

    • 795 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Sadybie do wprowadzania, albo do własnej aranżacji Budynek po termoizolacji, z 1977 Rama H Klasyczny funkcjonalny rozklad mieszkania Ekspozycj...

  • Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska
    1 / 3
    Nowe > 2 pokoje > Białołęka > Mańkowska

    Warszawa

    • 447 180 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 30,84 m2 w stanie deweloperskim na Białołęce, w Warszawie.Termin odbioru IV 2026E3-11 Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. PARAMETRY...

  • Mieszkanie 35,61 m2 > Rembertów > od Dewelopera
    1 / 12
    Mieszkanie 35,61 m2 > Rembertów > od Dewelopera

    Warszawa

    • 473 613 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA MIESZKANIE J1-39 TERMIN ODBIORU IV 2025 Mieszkanie 2 pokojowe 35,61 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ - ZDJĘCIE NR.2 Idealna propozycja dla singla, pa...

  • Nowe > 2 pokoje > 36,87 m2
    Nowe > 2 pokoje > 36,87 m2

    Warszawa

    • 449 814 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 495 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,87 m2 Lokal składa się z - salonu połączonego z kuchnią - 1 sypialni - łazienki z wc - dodatkowo logia o pow. 8,70 m2 SZCZEGÓŁOWE P...

  • 2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje z balkonem w okolicy Kruczej, Nowogrodzkiej i Wspólnej. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 mieści się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym Centrum. Usytuowane jest na 6. piętr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Stalowa
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Stalowa

    Warszawa

    • 714 025 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się w ofertą tego niezwykłego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej barwnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy - przy ulicy Stalowej...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Hubert Kask tel. [tel] Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp...

  • ✅Zobacz!>>>Zobacz 2 pokoje 115m2 Mokotów!✅
    1 / 15
    ✅Zobacz!>>>Zobacz 2 pokoje 115m2 Mokotów!✅

    Warszawa

    • 10 900 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Luksusowy, przestronny apartament 115 m² z widokiem na Warszawę – Mokotów, ul. Sobieskiego 1 Do wynajęcia wyjątkowo przestronny, dwupokojowy apartament o powierzchni 115 m², położ...