• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Warszawa

(160)
  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Wilanowska
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Wilanowska

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu komfortowe, CICHE, 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej. BUDYNEK oddany do użyt...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Solec ul. Czerniakowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Czerniakowska

    • 6 150 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 25 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowy apartament 240 m² w sercu WarszawyŚródmieście - ul. Czerniakowska | prywatne piętro | park za oknemNa sprzedaż unikatowy apartament klasy premium o powierzchni 240 m², po...

  • Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA
    1 / 16
    Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3‑pokojowe mieszkanie – Ursynów‑Centrum, ul. Szolc‑Rogozińskiego • Pow. użytkowa: 56,8 m² + piwnica ok. 2 m² • Rynek: wtórny, b...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Gen. Władysława Andersa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Andersa

    • 2 300 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m² w samym sercu Warszawy (Śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 899 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 35,9 m² z dużym balkonem, położone na 8 piętrze budynku z windą w dzielnicy Po...

  • SEGMENT W ZIELONEJ CZĘŚCI BIELAN

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 777 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj
    1 / 7
    NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Strażackiej 145 w apartamentowcu z 2025 roku. Mieszkanie nowe, jasne - do tej pory niezamieszkane. Świeżo wykończone, umeblowane...

  • Dwupokojowe w centrum
    1 / 9
    Dwupokojowe w centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od już, dwupokojowe ładne mieszkanie po generalnym remoncie, na Warszawskim Powiślu, przy ul Solec. Pokoje samodzielne, wejście do każdego pomieszczenia z holu, kuchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Bezpośrednio Centrum Nowolipie/ Jana Pawła II widna kuchnia
    1 / 5
    Bezpośrednio Centrum Nowolipie/ Jana Pawła II widna kuchnia

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pośrednikom z góry dziękuję, 2pokoje z osobną kuchnią, ul. Nowolipie 26 – serce Muranowa Centrum ,Cisza i Spokój Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,...

  • Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy
    1 / 16
    Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², zlokalizowane przy ul. Chłodnej 15 na warszawskiej Woli. To idealna p...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Pankiewicza Jana

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pankiewicza

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do wynajmu w przedwojennej, zabytkowej kamienicy na biuro, dwustronne (płn-płd), wysokie, stylowe. Budynek bez windy w centrum Warszawy, bardzo dobra i prestiżowa lok...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Emilii Plater 47 W samym centrum Śródmieścia, Mieszkanie ma powierzchnie 45,91 m2, jest trzy pokojowe i mieście się na 4 p...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Komisji Edukacji Narodowe...

    Warszawa » Ursynów » al. Komisji Edukacji Narodowej

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu apartament 2 pokojowy na Kabatach, umeblowany i wyposażony. Lokalizacja: Warszawa Kabaty, ul. Komisji Edukacji Narodowej, 50 metrów od metra Kabaty, pod blokiem siłow...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 4 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lokal mieszkalny na biuro w kamienicy z początku XX wieku. Doskonała lokalizacja, ścisłe centrum Warszawy, pełna infrastruktura miejska. Odrestaurowana zabytkowa kamienica...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Ptasia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ptasia

    • 6 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna od 01.05.2026 (może)??? Do wynajmu lokal mieszkalny w centrum W-wy. Oferta w rejonie Hali Mirowskiej i Placu Bankowego. W sąsiedztwie placu Żelaznej Bramy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Podbipięty

    Warszawa » Mokotów » ul. Podbipięty

    • 3 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    WARSZAWA MOKOTÓW | METRO SŁUŻEW | ul. Podbipięty 27 | 2 POKOJE | 53 m2 | TARAS | KOMÓRKA | DOSTĘPNE OD SIERPNIA 2025BIURO NIE POBIERA PROWIZJICena najmu: 3500 złKLUCZOWE ATUTY: 100...

  • Wynajme piękny apartament Browary Warszawskie 3 pok.
    1 / 16
    Wynajme piękny apartament Browary Warszawskie 3 pok.

    Warszawa

    • 8 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Browary Warszawskie to pięknie zagospodarowany teren w centrum Warszawy. Apartament 3 pokojowy z osobną garderobą i dużą łazienką - dwustronny w pełni urządzony i wyposażony: 2 sy...

  • Sprzedam ciche mieszkanko w centrum Mokotowa
    1 / 6
    Sprzedam ciche mieszkanko w centrum Mokotowa

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 28 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pośrednikom dziękuję, nie podpiszę żadnej umowy, otwartej również. Mieszkanie przechodziło gruntowny remont w 2011, teraz jest również do remontu lub do odświeżenia, przynajmniej...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Bankowy Pl.

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 6 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu mieszkanie po remoncie w budynku położonym w centrum Warszawy ok. Placu Bankowego. W sąsiedztwie parku (Ogród Saski), Starego Miasta z widokiem na panoramę Warszawy....

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Nowe Miasto

    Warszawa » Śródmieście

    • 5 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu apartament w pełni umeblowany i wyposażony w centrum W-wy (Nowe Miasto). Wysoki standard wykończenia w nowoczesnym budynku z ochroną i monitoringiem. Na dachu budy...