• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Tanie mieszkania Warszawa

(50)
  • NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE
    1 / 3
    NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE

    Warszawa

    • 816 714 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 56,52 m2 BII-05 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera bez podatku PCC Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz. To doskon...

  • NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE
    1 / 3
    NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE

    Warszawa

    • 777 150 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA – BEZ PROWIZJI – BEZ PODATKU PCC 2% MOŻLIWY ZAKUP W HARMONOGRAMIE 20/80 NAJNOWSZA TECHNOLOGIA: · FOTOWOLTAIKA · POMPA CIEPŁA · OGRZEWANIE PODŁOGOWE WYSOK...

  • Studio Al. Ujazdowskie Trakt Królewski, kamienica, kawalerka
    1 / 16
    Studio Al. Ujazdowskie Trakt Królewski, kamienica, kawalerka

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 35 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO! Agencjom i Pośrednikom dziękuję za współpracę, proszę nie dzwonić i nie pisać. Okazja, która pojawia się raz na pół wieku. Na sprzedaż studio w klimacie przedwojenne...

  • Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA
    1 / 16
    Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3‑pokojowe mieszkanie – Ursynów‑Centrum, ul. Szolc‑Rogozińskiego • Pow. użytkowa: 56,8 m² + piwnica ok. 2 m² • Rynek: wtórny, b...

  • Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze
    1 / 12
    Okazja! 2/3 pokoje do remontu przy metrze

    Warszawa

    • 775 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Bielanach na ikonicznym dla tego regionu osiedlu znajdujące się przy ul. Schroegera 92/96. Mieszkanie z duży...

  • Tanio Sprzedam Kawalerkę, blisko CENTRUM - Ochota
    1 / 15
    Tanio Sprzedam Kawalerkę, blisko CENTRUM - Ochota

    Warszawa

    • 355 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 20 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Witam. Tanio sprzedam zadbaną kawalerkę na Ochocie po remoncie i umeblowaną o powierzchni 16,90 m2, które składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki z WC, brak piwnicy. Loka...

  • Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasną, ustawna kawalerkę o powierzchni 26,7 m², zlokalizowaną przy ul. Marymonckiej 151. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadban...

  • SEGMENT W ZIELONEJ CZĘŚCI BIELAN

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 777 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 164 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 21 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,56 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Okazja! 3 pokoje na Ursynowie - Wysoki standard
    1 / 11
    Okazja! 3 pokoje na Ursynowie - Wysoki standard

    Warszawa

    • 1 499 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 17 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować apartament wykończony w standardzie, który rzadko trafia na rynek. To miejsce powstało pod okiem uznanej warszawskiej projektantki wnętr...

  • Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy
    1 / 16
    Okazja! Przytulne 2 pokoje w centrum Warszawy

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m², zlokalizowane przy ul. Chłodnej 15 na warszawskiej Woli. To idealna p...

  • LUX M3 Mokotów, 48,9 m2 OKAZJA! NOWA CENA!

    Warszawa » Mokotów » ul. Maklakiewicza

    • 730 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wyposażonym w windę. Blok położony na zielonym...

  • Mieszkanie Warszawa
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 995 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 16 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy na Powiślu. Aleja 3maja 2 Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w pięknej przedwojennej kam...

  • Okazja! Przytulne dwa pokoje w spokojnej okolicy.
    1 / 16
    Okazja! Przytulne dwa pokoje w spokojnej okolicy.

    Warszawa

    • 579 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej 23D. Lokal jasny i przestronny nadaje się do bezpośredniego zamieszkania bez wk...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Mirabelki

    Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 887 018 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,71 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 692 541 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 428 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 położone na drugim piętrze w nowo powstając...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 677 369 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 544 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,46 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powsta...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 753 508 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powsta...

  • Okazja! Luksusowy 3-pokojowy apartament
    1 / 15
    Okazja! Luksusowy 3-pokojowy apartament

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Luksusowy 3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji – Wilanów Zawady ulica Bruzdowa. Wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m², p...