• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Warszawa

(250)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Sonaty

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przestronne Studio / Metro Służew / Komórka lokatorska / Dostępne od 01.03.2026 Studio o powierzchni ~ 30 m2 w nowoczesnej inwestycji w przepięknej i bezpiecznej warszawskiej dzi...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Świętokrzyska

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 29 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kawalerka 27,60 m² z balkonem i osobną, widną kuchnią, położona w ścisłym centrum! Składa się z: • salonu z wyjściem na balkon • oddzielnej kuchni z oknem • łazienki • przedpokoju...

  • Wynajmę
    1 / 8
    Wynajmę

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Od listopada wynajmę kawalerkę 24 m przy ul. Zagójskiej na 4 piętrze w bloku jest winda. Mieszkanie słoneczne w pełni umeblowane z klimatyzacją. Mieszkanie jest po remoncie.Okolica...

  • Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A
    1 / 9
    Kawalerka z antresolą + ogródek-Kazimierza 47A

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47A (Bliska Wola). Nieruchomość: Powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Osi...

  • ✅>>Sprawdź  Duża kawalerka przy p. Nowodwory ✅
    1 / 7
    ✅>>Sprawdź Duża kawalerka przy p. Nowodwory ✅

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Zapraszam na prezentacje kawalerki w atrakcyjnej cenie! Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,8 mkw znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku(obecnie brak windy, ad...

  • Kawalerka, Metro Politechnika, OKAZJA !!!!!!!
    1 / 5
    Kawalerka, Metro Politechnika, OKAZJA !!!!!!!

    Warszawa

    • 554 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 19 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 11 piętro

    ********** R E Z E R W A C J A ********** Znakomita kawalerka z pięknym widokiem na panoramę Warszawy w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji Metro Politechnika. Mieszkanie bardz...

  • Kawalerka pet-friendly- Trojańska 16
    1 / 8
    Kawalerka pet-friendly- Trojańska 16

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2025-09-12 Do wynajęcia widne, przyjazne dla zwierząt studio w odnowionym budynku przy ul. Trojańskiej (Włochy – Okęcie). Nieruchomość: Składa się z salon...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota, ul. Słupecka

    Warszawa » Ochota » ul. Słupecka

    • 2 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Gró...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Szmulki, Kijowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga-Północ, Szmulki, Kijow...

    Warszawa

    • 268 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 19 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Praga-Północ ul. Kijowska 11 Metraż:13,9 m2 Piętro: 0/4 Rok budowy: 1970 r.  Stan prawny: Udział ze wskazaniem na lokal-  Zakup tylko za...

  • 1 pokój do wynajęcia dla studentki
    1 / 8
    1 pokój do wynajęcia dla studentki

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1 pokój do wynajęcia w Warszawie Zoliborz ul Potocka 4, czynsz w cenie Dodatkowe opłaty to :prąd , gaz , internet, miejsce parkingowe za dodatkową opłatą ,duży pokój z balkonem ,...

  • Wynajmę kawalerke, Warszawa Mokotów
    1 / 6
    Wynajmę kawalerke, Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę ul Grottgera .wolne od 15.03 tel [tel]

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Międzynarodowa
    1 / 4
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Międzynar...

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Ul. Międzynarodowa 60 Rozkład Studia : -Pokój z aneksem kuchennym i pojedynczym łóżkiem -Łazienka Dod. Informacje : - Studio znajduje się na dziewiątym piętrze - Wyposażone : pra...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Instalatorów
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Instalatorów

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Ul. Instalatorów 9 Metraż: 17,5 m2 Rozkład Lokalu mieszkalnego : -Salon z aneksem kuchennym  - Korytarz z przestronną szafą -Łazienka z toaletą oraz kabiną prysznicową. Dod. Info...

  • Biuro do pracy (1-4 os) z pełnym zapleczem - Włodarzewska 33
    1 / 5
    Biuro do pracy (1-4 os) z pełnym zapleczem - Włodarzewska 33

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia komfortowy pokój biurowy o powierzchni 14 mkw z pełnym dostępem do węzła sanitarnego (WC) wraz z oddzielnym zapleczem kuchennym. Pokój wyposażony jest w 2/3 biurka +...

  • Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany
    1 / 12
    Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 21 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach, w s...

  • wtnajmę kawlarekę wraz z możliwością MELDUNKU
    wtnajmę kawlarekę wraz z możliwością MELDUNKU

    Warszawa

    • 500 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajme kawalerkę wraz z mozliwością MELDUNKU na pobyt stały lub czasowy. TAKŻE DLA OBCOKRAJOWCÓW

  • 1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska
    1 / 9
    1 pok. z balkonem, kamienica, Kazimierzowska

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 18 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Słoneczne i jasne jednopokojowe, blisko pięćdziesięciometrowe mieszkanie z balkonem na dziedziniec, usytuowane na trzecim piętrze w doskonale utrzymanej kamienicy z cegły wybudowan...

  • NOWE Mieszkanie 25,29 m2
    1 / 12
    NOWE Mieszkanie 25,29 m2

    Warszawa

    • 396 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc RAZEM : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Bud...

  • Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie
    1 / 9
    Mikrokawalerka na starej Saskiej Kępie w Warszawie

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    ‎Do wynajęcia przytulna mikrokawalerka w sercu prestiżowej starej Saskiej Kępy w cichej uliczce w sąsiedztwie ul.Francuskiej. ‎W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, bary i re...

  • Kawalerka ul.Syreny
    1 / 5
    Kawalerka ul.Syreny

    Warszawa

    • 530 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 20 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania kawalerka 26,40m 2 z dużym ustawnym pokojem 16 m . Okolica spokojna w otoczeniu zieleni p. Wysoki parter. Kawalerka w świetnej komunikacji blisko tramwaj ,autobus. B...