• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Warszawa

(250)
  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Młociny, Heroldów
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Młociny, Heroldów

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    OSIEDLE, OGRODZONE, zamknięte, posiada: - alejki spacerowe, - placyk zabaw, - przy alejkach dużo miejsc parkingowych. OBOK: - Warszawskiego Centrum Atletyki, - MAKRO, - Biedronka 1...

  • Przytulna kawalerka na woli 29m2
    1 / 4
    Przytulna kawalerka na woli 29m2

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka na woli, młynów. Kawalerka ma 29m2, duży pokój, dwa przedpokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, balkon i spora piwnica. Mieszkanie jest umeblowane, s...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkan...

  • Przytulna kawalerka przy Arkadii | Parking | Od 1.04
    1 / 10
    Przytulna kawalerka przy Arkadii | Parking | Od 1.04

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Odstąpię od 1 kwietnia przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni około 21 m² przy ul. Broniewskiego 22 (dwa przystanki od Galerii Westfield Arkadia). Mieszkałem tu pona...

  • Żoliborz/Sady Żoliborskie - umeblowana kawalerka, 20 m.
    1 / 12
    Żoliborz/Sady Żoliborskie - umeblowana kawalerka, 20 m.

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy DO WYNAJĘCIA umeblowaną, przytulną kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Żoliborz/Sady Żoliborskie przy ulicy Broniewskiego, położoną na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym z l...

  • Nowoczesna kawalerka – komfort i prywatność BEZ PROWIZJI
    1 / 11
    Nowoczesna kawalerka – komfort i prywatność BEZ PROWIZJI

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesna kawalerka położona przy ul. Domaniewskiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku, dopiero co oddanym do użytku – wszystko jest nowe, nieużywan...

  • Kawalerka Bliska Wola
    1 / 16
    Kawalerka Bliska Wola

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    PODSTAWOWE INFORMACJE Zapraszam do wynajmu kawalerki (25m2) z dużym balkonem przy ul. Kasprzaka w Warszawie. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Za dodatkową op...

  • Jasna kawalerka pet friendly, Jaworzniaków 8A
    1 / 8
    Jasna kawalerka pet friendly, Jaworzniaków 8A

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2025-08-01! Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 w Rembertowie. Nieruchomość: Powierzchnia 23m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • NOWE Mieszkanie  26,42 m2>Białołęka>ul. Białołęcka
    1 / 4
    NOWE Mieszkanie 26,42 m2>Białołęka>ul. Białołęcka

    Warszawa

    • 418 722 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 16 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Planowana data oddania: 2026-09-30 Metro odległość : 1 773 mAutobus odległość : 230 mTramwaj odległość : 770 mKomórka lokatorska: TakGaraż: Tak Cena m2 komórki lokatorskiej: 6 000...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Radna
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Radna

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 28 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie - kawalerka na Powiślu : • powierzchnia: 23,5 m² • piętro: 1 • budynek z windą • lokalizacja: Powiśle, ul. Radna 2/4 • ekspozycja: południowa • sprzedaż bezpośrednia Uk...

  • NOWE Mieszkanie 25,29 m2
    1 / 3
    NOWE Mieszkanie 25,29 m2

    Warszawa

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie składa się - Komunikacja - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wc RAZEM : 25,29 m2 Dodatkowo : - Balkon Szczegółowe parametry w kolekcji zdjęć. Szczegóły Bud...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 620 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 mkw, znajdującą się na 2 piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2020 roku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu przy ul. Gumińskiej na...

  • Samodzielny pokój z aneksem kuchennym
    1 / 16
    Samodzielny pokój z aneksem kuchennym

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od 15 kwietnia lub 1 maja samodzielny pokój w którym znajduje się samodzielny aneks kuchenny, oraz łazienka która jest przydzielona tylko do tego pokoju. W mieszkaniu...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Południowe, Marszałkowska
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Południowe, Mars...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie - ścisłe Centrum - ul. Marszałkowska, (między ulicami Wilczą, a Piękną) tuż przy Placu Konstytucji. Dla ludzi lubiących tętniące życiem mias...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kazimierza Pużaka

    Warszawa

    • 497 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w Ursusie przy ul. Pużaka, w ka...

  • ✅Sprawdź >>>Wyjątkowa kawalerka, kuchnia, garaż✅
    1 / 14
    ✅Sprawdź >>>Wyjątkowa kawalerka, kuchnia, garaż✅

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Polecam nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32,08 m2, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowy...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właściciela
    1 / 15
    Kawalerka gotowa do zamieszkania - Wola - bezpośrednio od właścic...

    Warszawa

    • 424 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Bezpośrednio od właściciela Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość - bardzo funkcjonalna i doskonale zlokalizowana kawalerka o powierzchni 20,2 m² w kamienicy z lat 50-tych....

  • OFERUJE DO WYNAJĘCIA PRZYTULNA KAWALERKE W CENTRUM WARSZAWY
    1 / 8
    OFERUJE DO WYNAJĘCIA PRZYTULNA KAWALERKE W CENTRUM WARSZAWY

    Warszawa

    • 2 250 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Bezpośrednio, oferuję do wynajęcia, w bardzo dobrym standardzie, przytulną kawalerkę typu studio o powierzchni 23m2. Mieszkanie posiada widną, otwartą na pokój kuchnię, łazienkę z...

  • Mieszkanie WYNAJMĘ bezpośrednio od kwietnia 2026
    1 / 10
    Mieszkanie WYNAJMĘ bezpośrednio od kwietnia 2026

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowe, ciche mieszkanie, słoneczne, umeblowane blisko przystanek autobusowy 3min, plac zabaw, basen (10min), market 3min. mieszkanie słoneczne, umeblowane, meble w zabudowie. doprow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Mała
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Mała

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulne mieszkanie z charakterem w świetnej lokalizacji? Kawalerka o powierzchni 27,5 m² na 1 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą i łączy klimat starej Pragi z wygo...