• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Warszawa

(250)
  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 668 405 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 672 750 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 681 720 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 669 375 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 646 598 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 668 405 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 651 525 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 615 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 655 455 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 18 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na minimum 6 miesięcy
    1 / 9
    Na minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka 27 m2 na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz d...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Giordana Bruna
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Giordana Bruna

    Warszawa

    • 469 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 18 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Mamy do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, znajdujące się na starym Mokotowie. Lokalizacja tego mieszkania jest na pewno znaczącym atutem - pod blokiem zaczyna się...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Okęcie, Żwirki I Wigury
    Mieszkanie Warszawa gm. Włochy Włochy, Okęcie, Żwirki I Wigury

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Bielany ul. Pęcicka

    Warszawa » Bielany » ul. Pęcicka

    • 3 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Warszawa - Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 793 520 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 26 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M3 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Kubańska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Saska Kępa, ul. Kubańska 8 Metraż: 37,18 m² Piętro: 1/3 Rok budowy:1961 Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą Cena: 64...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Stary Żoliborz ul. Promyka Kazimier...

    Warszawa » Żoliborz » ul. Promyka

    • 2 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Starym Żoliborzu. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokojna okolica...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Skierniewicka
    Mieszkanie Warszawa Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 34,67 m2 , zlokalizowana przy ulicy Skierniewickiej na Woli . Lokal jest usytuowany na 11 piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku. W są...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Okęcie ul. Żwirki I Wigury

    Warszawa » Włochy » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Ochota do nauki
    Ochota do nauki

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia lokal 17 m2 przy ul. Spiskiej. Położony w cichej i spokojnej okolicy. Poleca się dla przyszłego magistra, doktoranta. Najmilej widziani studenci kierunków ścisłych (dl...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Wiślicka

    Warszawa » Ochota » ul. Wiślicka

    • 2 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Kameralna kawalerka  na warszawskiej Ochocie przy ul. Wiślickiej to przytulne, jasne mieszkanie w odnowionym, zadbanym budynku z lat 70, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie skł...

  • Kawalerka do wynajecia
    1 / 3
    Kawalerka do wynajecia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka na Bielanach 27 m do wynajęcia , kuchnia, łazienka ,pokój z balkonem, umeblowana ,dobra lokalizacja.