• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Warszawa

(134)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Włodarzewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Włodarzewska

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacji Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Włodarzewska

    Warszawa » Ochota » ul. Włodarzewska

    • 8 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Elegancki, 5-pokojowy apartament po remoncie | Ochota - Włodarzewska 55G | blisko zieleni i świetnej komunikacjiNa wynajem wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 125 m², z...

  • Ursynów 4 pokoje | 73 m² | po remoncie | metro
    1 / 16
    Ursynów 4 pokoje | 73 m² | po remoncie | metro

    Warszawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 16 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,02 m², położone na 3. (ostatnim) piętrze w niskim, kameralnym bloku z 1986 roku. Mieszkanie znajduje się na ulicy...

  • Kawalerka Umeblowana po Remoncie Do Wynajecia
    1 / 11
    Kawalerka Umeblowana po Remoncie Do Wynajecia

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    WYNAJEM BEZPOŚREDNI PRZEZ WŁAŚCICIELA - BEZ PROWIZJI I DODATKOWYCH KOSZTOW AGENTOM / POŚREDNIKOM BARDZO DZIĘKUJĘ! Gotowe do zamieszkania. ul. Pustola Studio/Kawalerkę Mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Skorosze ul. Starodęby

    Warszawa » Ursus » ul. Starodęby

    • 3 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (Skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy....

  • Warszawa Śródmieście Ul. Sapieżyńska 7
    1 / 16
    Warszawa Śródmieście Ul. Sapieżyńska 7

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia apartament dwu pokojowy o powierzchni 39 m2, na pierwszym pietrze w 4 piętrowej kamienicy na warszawskiej starówce w okolicy Nowego Miasta. Apartament po generalnym...

  • DWUPOKOJOWE KOMPAKTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI
    1 / 14
    DWUPOKOJOWE KOMPAKTOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie położone na warszawskich Bielanach, na 3 piętrze czteropiętrowego budynku z cegły z lat 60-tych. W budynku wymienione piony wod - kan, elektryka. Klatki sch...

  • Zadbane mieszkanie z widokiem na Las Aneciński
    1 / 16
    Zadbane mieszkanie z widokiem na Las Aneciński

    Warszawa

    • 1 045 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Milenijnej 51, na warszawskim Tarchominie. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze, w budynku z windą z 2010...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje po remoncie | balkon | komórka lokatorska

    Warszawa » Bemowo » ul. Wyki

    • 850 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane na warszawskim Bemowie,. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z lat 80., wyposażonym w...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Nowe Miasto ul. Sapieżyńska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sapieżyńska

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3....

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Lindleya Williama

    Warszawa » Śródmieście » ul. Lindleya

    • 4 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na biuro 74m2 3 pokoje, łazienka, pomieszczenie gospodarcze z oknem które może pełnić rolę serwerowni lub archiwum. Dwa pokoje wychodzą na Aleje Jerozolimsk...

  • Trzy pokoje, Bielany, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew.
    Trzy pokoje, Bielany, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew.

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew. Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkani...

  • OCHOTA | 38m2 | 2 POKOJE | TRAMWAJ | PKP | PARK
    1 / 16
    OCHOTA | 38m2 | 2 POKOJE | TRAMWAJ | PKP | PARK

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko Warszawa - Ochota | Park Szczęśliwi...

  • 2 pokoje z osobną kuchnią – Praga-Północ blisko Metra! ?

    Warszawa

    • 675 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz gotowego do wprowadzenia, stylowego mieszkania w jednej z najlepiej skomunikowanych i najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!...

  • Al. Stanów Zjednoczonych, przy rondzie Wiatraczna, z garażem
    1 / 14
    Al. Stanów Zjednoczonych, przy rondzie Wiatraczna, z garażem

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 38 metrowe, z ochroną i monitoringiem, usytuowane w apartamentowcu z 2000 roku, al. Stanów Zjednoczonych, przy rondzie Wiatraczna. Jest możliwoś...

  • Hit lokalizacyjny! 3 pokoje, 2 balkony, ul.Żurawia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Żurawia

    • 1 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy.Lokal znajduje się na 4. piętrze 7‑piętrowego bloku z windą,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Gen. Władysława Ande...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Andersa

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie.Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakter...

  • Mieszkanie, 43 m², Warszawa

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszc...

  • Żoliborz/Sady Żoliborskie - umeblowana kawalerka, 20 m.
    1 / 12
    Żoliborz/Sady Żoliborskie - umeblowana kawalerka, 20 m.

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy DO WYNAJĘCIA umeblowaną, przytulną kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Żoliborz/Sady Żoliborskie przy ulicy Broniewskiego, położoną na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym z l...

  • 2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, zieleń, metro centrum.

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje z balkonem w okolicy Kruczej, Nowogrodzkiej i Wspólnej. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 mieści się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym Centrum. Usytuowane jest na 6. piętr...