• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Warszawa

(134)
  • 1 / 4
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Bagatela

    Warszawa » Śródmieście

    • 8 500 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    2023.02.16 być może od 03.23???? Do wynajmu mieszkanie w pięknej kamienicy, w centrum Warszawy na cele biurowe!!! Kamienica po remoncie - klatki odnowione, nowa winda. P...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Noakowskiego...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Noakowskiego

    • 6 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w centrum W-wy w pełni umeblowane i wyposażone. Budynek z połowy XX wieku (kamienica), doskonała lokalizacja w sąsiedztwie metra Politechnika. naprzeciwko...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Kazimierzowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Kazimierzowska

    • 760 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Stary Mokotów! Prezentujemy Mieszkanie 40,72m2. u zbiegu ulic Madalińskiego przy Kazimierzowskiej! Mieszkanie wymaga remontu! Usytuowane na wysokim parterze budynku 4-pięt...

  • Mieszkanie na sprzedaż (woj. mazowieckie). Warszawa, Wilanów, 620 000 PLN, 46,00 m2
    Mieszkanie na sprzedaż (woj. mazowieckie). Warszawa, Wilanów, 620...

    Warszawa » Wilanów

    • 620 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kontakt: +48 [tel] Gabriela Walczak-Makowiecka Jasne i rozkładowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 46m2. Lokal znajduje się na parterze. W skład nieruchomości wchodzi:...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Mirów ul. Solidarności Al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 5 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Lokal mieszkalny dwustronny (płd-płn) w centrum Warszawy. Świetny punkt komunikacyjny (metro, tramwaj, autobus), pełna infrastruktura. Mieszkanie po remoncie z urządzoną kuchni...

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 670 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ★★★ Dwu pokojowe mieszkanie na Woli ★★★ ★★ ul. Okopowa, Wola, Nowolipie, Muranów ★★ ➤ Gotowe do zamieszkania.  ➤ Powierzchnia: 46,51 m2 ➤ Pełna Własność ➤ Piętro: 3/10 ➤ Pokoje: 2...

  • Kawalerka na wynajem
    Kawalerka na wynajem

    Warszawa » Mokotów » ul. Bruna

    • 2 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia pokój z widną kuchnią iz balkonem. PO REMONCIE 37,5 m2 ul. Bruna Mokotów METRO POLE MOKOTOWSKIE Mieszkanie wolne od 01.06.2023 r. Mieszkanie idealne dla jednej osoby l...

  • Kawalerka 20 m, umeblowana, cicha, 2 piętro

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy DO WYNAJĘCIA umeblowaną, przytulną kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Żoliborz/Sady Żoliborskie przy ulicy Broniewskiego, położoną na 2 piętrze w budynku 10 piętrowym z l...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • W-wa Bemowo 4 pokoje 74m2 + piwnica

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Polecamy do sprzedaży jasne, funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe położone na 3 piętrze w kameralnym bloku 3-piętrowym, zlokalizowane w zielonej części Bemowa (Je...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Aleja Władysława Reymonta

    Warszawa » Bielany » al. Aleja Władysława Reymonta

    • 540 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    [i]Na sprzedaż 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie po remoncie, o powierzchni 54 m2 usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą na warszawskich Bielanach, Aleja Władysława...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Janusza Meissnera
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ja...

    Warszawa

    • 898 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 14 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14 Metraż: 63,6 m² Piętro: 6/8 Rok budowy: 1984 Stan prawny: pełna własność z KW Cena: 898 0...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Jugosłowiańska
    Mieszkanie Warszawa Praga Płd., Jugosłowiańska

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Emilia Sokół tel. [tel] Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 położone na Pradze Południe przy ul. Jugosłowiańskiej. Podstawowe...

  • wynajmę kawalerkę
    wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dysponuję kawalerką w okolicy Pl. Szembeka, budynek bezpośrednio przy przystaniu autobusu linii 188, 523, 102. 135, blisko przystanki tramwajowe balkon, woda oligoceńska, budynek...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Wiktorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wiktorska

    • 7 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ekskluzywny apartament w kameralniej kamienicy (tylko 17 mieszkań) w sercu Starego Mokotowa. LOKALIZACJA: Budynek usytuowany jest w wyjątkowo zacisznym i spokojnym miejscu przy...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Słoneczne 2 pokoje/Balkon/Piwnica/Cisza/Garaż
    1 / 12
    Słoneczne 2 pokoje/Balkon/Piwnica/Cisza/Garaż

    Jabłonna

    • 528 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    INVESTORIUS Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    DJ Consulting
    Biuro nieruchomości

  • Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno
    1 / 10
    Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno

    Piaseczno

    • 550 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie PO REMONCIE - 2 pokoje - 49 m²

    Jabłonna

    • 565 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane – to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie o powierzc...

  • 3 Pokoje | Okazja | KW | Piwnica | Nowa Cena

    Piaseczno » ul. Kusocińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m², położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego, nieda...

  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...

  • gotowe do wprowadzenia m2
    1 / 15
    gotowe do wprowadzenia m2

    Ożarów Mazowiecki

    • 680 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    cena podlega negocjacji. Do sprzedania ładne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Obrońców Warszawy w Ożarowie. Niski budynek z przełomu lat 90/00, zadbany, po r...