• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Warszawa

(134)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 899 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie | 57,49 m²| balkon | możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m² | Mokotów, Sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 złCena za m²: 15 637 zł/m²Powierzch...

  • Mokotów, ul. Kaukaska | 42,2 m² | 2 pokoje
    1 / 15
    Mokotów, ul. Kaukaska | 42,2 m² | 2 pokoje

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 9 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m², zlokalizowane przy ul. Kaukaskiej 6 na warszawskim Mokotowie (Stegny). Lokal gotowy do wprowadzenia Parametry...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Olgierda

    Warszawa » Targówek » ul. Olgierda

    • 899 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metraNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntownym remoncie, położone na Targówku Mieszkaniowym, w spokojne...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul.

    Warszawa » Włochy

    • 795 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, niedawno po remoncie 3-pokojowe mieszkanie na skraju Ochoty i Włoch Dwustronne - jasne - świetny układ - do wprowadzenia - 2 piętro - świetna lokalizacja - PKP R...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 749 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - świeżo po remoncie!!!LokalizacjaOferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Sielecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Sielecka

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 33m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Sieleck...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 450 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w bardzo dobrym stanie przy ul.Śniardwy na Mokotowie.Opis nieruchomości:Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki położonej w prestiżowej lokaliza...

  • Do wynajęcia apartament 2 pokoje 38m2 Warszawa, Śródmieście
    1 / 14
    Do wynajęcia apartament 2 pokoje 38m2 Warszawa, Śródmieście

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia apartament złożony z dwóch pokojów o powierzchni 38 m2, na pierwszym pietrze w 4 piętrowej kamienicy na  warszawskiej starówce w okolicy Nowego Miasta. Apartament po g...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Stare Miasto inwestycja premium!
    1 / 12
    Stare Miasto inwestycja premium!

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Starówka, ul. Piwna apartament z charakterem! Unikatowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta przy klimatycznej i cichej ul. Piwnej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pew...

  • Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra
    1 / 4
    Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra

    Warszawa

    • 999 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 21 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Konopacka, Praga-Północ w Warszawie. * Powierzchnia: 47,2 m² + balkon + piwnica * Sta...

  • Wynajme kawalerke ochota
    1 / 3
    Wynajme kawalerke ochota

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Dzień Dobry. Posiadam mieszkanie do wynajęcia na Ochocie, kawalerka jest po remoncie i znajduje się w bloku na 10 piętrze na ulicy Geodetów 8. Czynsz 2.800 zł plus czynsz adminis...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 800 936 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 16 piętro

    Mieszkanie | 2 pokoje | rondo WiatracznaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna...

  • Mokotów: 2 pokoje po remoncie, balkon, parking
    Mokotów: 2 pokoje po remoncie, balkon, parking

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,5 m2, położone na 7. piętrze w zadbanym bloku z dwiema windami, przy ul. Bełdan w Warszawie (d...

  • 2 pokoje/37,7 m2/po remoncie/Wola
    2 pokoje/37,7 m2/po remoncie/Wola

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje 37,7 m² Warszawa Wola Po generalnym remoncie Świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m²,...

  • 2-pok zielona część Mokotowa, do wprowadzenia
    2-pok zielona część Mokotowa, do wprowadzenia

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    2 pokojowe, 42,5m², usytuowane na 4 piętrze bez windy, po remoncie, do wprowadzenia. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany
    Mieszkanie Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania. Mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem. REZERWACJA! Prezentujemy P...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Pruszkowska

    Warszawa » Ochota » ul. Pruszkowska

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!!!Na sprzedaż: Atrakcyjne, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty.| Dwustronne | Świetny układ | | Zielono i cicho | Możliwość za...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 38m2, klimatyczne w świetnej lokalizacji między Aleją Niepodległości a ulicą Wołoską. Około 7 minut piechotą do stacji metra Racławicka. Przystanki tramwaj...

  • Mieszkanie 2-pokojowe bezpośrednio, Grochów
    1 / 9
    Mieszkanie 2-pokojowe bezpośrednio, Grochów

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m², usytuowane na parterze budynku przy skrzyżowaniu ulic Wspólna Droga i Szaserów. Mieszkanie: Układ: salon z wyjści...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Nowogrodzka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowogrodzka

    • 3 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia 37m2 w tym 2 pokoje duży 14m2, mniejszy 10m2, kuchnia z oknem, łazienka z narożną wanną, bardzo duży balkon 1,8m2 z widokiem na panoramę Warszawy. W pokoju dziennym st...