• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Warszawa

(170)
  • Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i garażem

    Warszawa » ul. Białej Brzozy

    • 1 500 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę pięknego mieszkania na sprzedaż. Znajduje się ono w budynku zlokalizowanym w Warszawie przy ulicy Białej Floty, na prestiżowym osiedlu M...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 680 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Mieszkania na Warszawskiej Białołęce! Adres: Warszawa Białołęka Powierzchnia: 45,12 m² Piętro: 1. z 3 (z windą) Mie...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Syta

    Warszawa » Wilanów » ul. Syta

    • 10 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do odkrycia eleganckiego i przestronnego mieszkania na wynajem, położonego w sercu miasta, które zachwyci najbardziej wymagających lokatorów. Ta wyjątkowa oferta łącz...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. al. Ujazdowskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Al. Pierwszej Dywizji

    • 5 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Rajska Oaza przy Alejach Ujazdowskich - Apartament Marzeń do Wynajęcia! Zapraszamy do odkrycia magicznego apartamentu, który przeniesie Cię w świat luksusu i wygody. Oferujem...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wierzbno ul. Goszczyńskiego Seweryna

    Warszawa » Mokotów » ul. Goszczyńskiego

    • 9 500 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu 3 pokojowy apartament w kameralnym apartamentowcu na Mokotowie. Zielona, spokojna okolica z pełną infrastruktura miejską. W okolicy Ogród Jordanowski z restauracją "...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Powstańców Warsz...

    Warszawa » Śródmieście » pl. Powstańców Warszawy

    • 7 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupoziomowe, atrakcyjne mieszkanie w śródmieściu Warszawy. Może być wynajęte na cele biurowe!!! Prestiżowa lokalizacja tuż przy Pl. Powstańców Warszawy. Zabytkowa kamienic...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Królikarnia ul. Leszczyny

    Warszawa » Mokotów » ul. Leszczyny

    • 2 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 18 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Elegancki Apartament na Sprzedaż w Spokojnej i Zielonej Dzielnicy na Mokotowie, Warszawa Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę zakupu cichego apartamentu o powie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Twarda

    Warszawa » Śródmieście » ul. Twarda

    • 13 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Centrum Warszawy, tuż przy Placu Grzybowskim. Apartamenty Cosmopolitan Twarda 4 Warszawa, ul. Twarda 4; Śródmieście Lokalizacja: Centrum Warszawy, tuż przy Placu Grz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam 43m2, Metro Kabaty
    Sprzedam 43m2, Metro Kabaty

    Warszawa

    • 967 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 22 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Pełna własność bez obciążeń. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane, 1 właściciel, mieszkanie nigdy nie było wynajmowane i nie ma oznak użytkowania, bo właściciel pracował za g...

  • Metro KABATY, do wynajęcia 43m2
    Metro KABATY, do wynajęcia 43m2

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    BEZPOŚREDNIO - Mieszkanie przy metrze Kabaty (3 min) w pełni wyposażone i umeblowane do wynajęcia lub sprzedaży. Meble: - dwuosobowe łóżko oraz stolik TV Ludwik Styl, - materac z...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piastów

    • 1 200 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 14 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sulejówek

    • 2 950 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 2 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pruszków

    • 1 160 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 13 976 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne 2 - pokojowe Mieszkanie pod Warszawą
    1 / 8
    Nowoczesne 2 - pokojowe Mieszkanie pod Warszawą

    Marki

    • 565 920 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 803 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 998 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 614 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ożarów Mazowiecki

    • 845 999 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 089 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 9 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 4 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Konstancin-Jeziorna
    Biuro nieruchomości

  • Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze
    1 / 16
    Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze

    Marki

    • 1 320 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą – 132,5 m² z balkonem, strychem i wyposażeniem! Przestron...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,
    1 / 8
    Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,

    Konstancin-Jeziorna

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w prestiżowej i zielonej okolicy, które urządzisz po swojemu? Ta oferta w Konstancinie-Jeziornie łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem aranżacyjnym - ide...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Powstańców Warszawy

    Piaseczno » ul. Powstańców Warszawy

    • 693 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wra...

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | Do wynajęcia nowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2025...

  • Mieszkanie Jabłonna,
    1 / 4
    Mieszkanie Jabłonna,

    Jabłonna

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch !!! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m² | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m² do 70...

  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...

  • Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany Pruszków przy wkd
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany Pruszków przy wkd

    Pruszków

    • 1 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę nowoczesne małe mieszkanie. 20 m. Kuchnia aneks kuchenny z pokojem i łazienką. Mieszkanie w nowym budynku wielorodzinnym umeblowany. Dodatkowo w mieszkaniu pralka, lodówka,...

  • Mieszkanie Mysiadło ul. Ogrodowa

    Mysiadło » ul. Ogrodowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Mysiadle, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjona...

  • Parzniew ,ciche ,zadbanę i zielone osiedle,kolej

    Parzniew » ul. Działkowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji .Do sprzedania praktyczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 92 m2 na terenie ogrodzonego osiedla z całodobową ochrona i monitoringiem .Ofe...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 799 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup prosto od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pozimowe...

  • Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie
    Mieszkanie Marki, Marii Skłodowskiej-Curie

    Marki

    • 499 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zakup od  Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Piękne Nowoczesne - 2-pokojowe mieszka...