• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Warszawa

(170)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławicka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,, Racławic...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE | PIERWSZY NAJEM | KLIMATYZACJA | GARAŻ PODZIEMNY | DUŻY BALKON 8,68 m² Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesny, jasny i wykończony w wysokim sta...

  • ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅
    1 / 13
    ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 3 pokoje | Świetna lokalizacja | Al. Krakowska 272 - dzielnica Włochy Szukasz mieszkania, które jest ustawne, jasne i doskonale skomunikowane? To oferta idealna zarówn...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Sztuk Pięknych

    Warszawa » Wola » ul. Sztuk Pięknych

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję na wynajem od 1 maja nowoczesne mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na siódmym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli na ulicy Sztuk P...

  • Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany
    1 / 12
    Słoneczna kawalerka z balkonem – Bielany

    Warszawa

    • 680 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 21 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach, w s...

  • DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 749 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Segmenty w Esteponie na Costa del Sol Hiszpania
    1 / 7
    Segmenty w Esteponie na Costa del Sol Hiszpania

    Warszawa

    • 2 010 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne segmenty położone w zachodniej części Estepony, w jednym z najbardziej prestiżowych rejonów Costa del Sol. Nieruchomości oferują 2 sypialnie, powierzchnię od 230 m² do 2...

  • Komfortowe mieszkanie - Wola
    1 / 17
    Komfortowe mieszkanie - Wola

    Warszawa

    • 1 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 18 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego, dwustronnego mieszkania z loggią o powierzchni 8,16 m2, położonego na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu WoW...

  • Apartament przy British School OD ZARAZ!!
    1 / 13
    Apartament przy British School OD ZARAZ!!

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    English Description below: **Elegancki Apartament do Wynajęcia z Widokiem na Park** Blisko szkoły Brytyjskiej i Francuskiej! Dodatkowo tylko opłaty licznikowe! To właśnie to wy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 Kawalerki inwestycyjne Blisko metra
    1 / 6
    2 Kawalerki inwestycyjne Blisko metra

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pak samodzielnych kawalerek tuż przy stacji METRO MŁOCINY Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,9 m² podzielone na 2 niezależne kawalerki,  wyremontowane oi w pełn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Kamionek, Żupnicza
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Kamionek,...

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m² przy ul. Żupniczej. To propozycja dla osób, które cenią nowoczesne wnętrza i wygodę na co dzień. Mieszkanie s...

  • NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów
    1 / 13
    NOWE > Mieszkanie 31.66 m2 > Warszawa > Rembertów

    Warszawa

    • 468 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 2 pokojowe 31,66 m2 w stanie deweloperskim Warszawa Rembertów. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja. BRAK PODATKU PCC SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIO OD D...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli

    Warszawa

    • 2 099 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 21 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Elegancki apartament 98,2 m² | Aleja Wilanowska | Smart Home | 2 miejsca parkingowe Hampton Home oferuje na sprzedaż klimatyzowany, w pełni wyposażony apartament na warszawskim Mo...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Białołęka ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Berensona - idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja.Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m², położone na now...

  • Mieszkanie 4 pokoje Cybernetyki Mokotów
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokoje Cybernetyki Mokotów

    Warszawa

    • 7 450 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Duże, nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie | 90 m² | Cybernetyki | 2–3 min do Galerii Mokotów | od marca Do wynajęcia bardzo ustawne, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe (ok. 90 m²) w świ...

  • GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE
    1 / 16
    GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!] [English version below] - Nowoczesne i przyjazne rodzinom osiedle Central Park Ursynów - blisko biznesowej części Mokotowa, jednak w komfortowej odleg...

  • Sprzedam biuro/mieszkanie 2 pokoje Centrum ul.Zlota
    1 / 16
    Sprzedam biuro/mieszkanie 2 pokoje Centrum ul.Zlota

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Super lokalizacja również na biuro lub lokal usługowy ! To nie jest oferta mieszkania! To propozycja dla osób, które rozumieją, że w nieruchomościach kluczowa jest lokalizacja — a...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zwierzyniecka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Zwierzyniecka

    Warszawa

    • 1 876 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużą komórką lokatorską - 79,33 m² w inwestycji przy ul. Zwierzynieckiej na Mokotowie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania - wysoki s...

  • Nowoczesne 2-pokojowe | 47,61 m² | Wilanów
    1 / 16
    Nowoczesne 2-pokojowe | 47,61 m² | Wilanów

    Warszawa

    • 1 049 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 22 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W mieście, które nie zwalnia tempa, są miejsca stworzone do tego, by złapać oddech. Jednym z nich jest Ostoja Wilanów — kameralne, otoczone zielenią osiedle, gdzie architektura wsp...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu nowoczesne, umeblowane, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 90m2 położone na Kabatach przy ul. Kabacki Dukt. Mieszkanie dwustronne, ciche, położone przy Lesie Kabackim niedalek...

  • NOWE>Ostatnie 3 pokoje+ogród+tras>WYKOŃCZONE
    1 / 13
    NOWE>Ostatnie 3 pokoje+ogród+tras>WYKOŃCZONE

    Warszawa

    • 641 296 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - Nowe mieszkanie 3 pokojowe, 43,04 m² z tarasem i ogródkiem  Mieszkanie jest wykończone pod klucz     Charakterystyka:   Powierzchnia: 43,04 m2Taras 11,08 m2 Ogród 45,...