• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Warszawa

(170)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Aleja Gen. Władysława Sikorskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 1 249 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    HOT OFERTA!!!Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie - inwestycja Nowa Mangalia - idealne miejsce dla wymagającychPrezentujemy wyjątkowe, elegancko wykończone 3-poko...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 679 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Warszawie - przestronne, jasne z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!3 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | duża piwnica z oknemOferujemy na sprzedaż mieszkanie o powie...

  • 0%, deweloperski apartament - Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Orkana

    • 6 706 455 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 34 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M13, balkon: 23,55 m, taras ( na dachu ) - 49,41 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) /...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Sielecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Sielecka

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 33m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Sieleck...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 935 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie - Central Park UrsynówHOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,89 m², położone na 6 piętrze nowoczesneg...

  • Super Loft w rezydencji Woronicza Qbik.
    1 / 11
    Super Loft w rezydencji Woronicza Qbik.

    Warszawa

    • 5 700 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dwupoziomowy apartament w stylu soft-loft na prestiżowym osiedlu Woronicza Qbik Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o nowoczesnym charakterze,...

  • Nowoczesne mieszkanie przy Metrze Młociny!
    1 / 14
    Nowoczesne mieszkanie przy Metrze Młociny!

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy stacji Metro Młociny – Bielany, ul. Kaliszówka Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m², położone na 2. piętrze...

  • 3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy
    1 / 15
    3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m², zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Bez pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów rynek pierwotny ul. Szeligow...

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 777 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Devel...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 759 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...

  • Mokotów: 2 pokoje po remoncie, balkon, parking
    Mokotów: 2 pokoje po remoncie, balkon, parking

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 37,5 m2, położone na 7. piętrze w zadbanym bloku z dwiema windami, przy ul. Bełdan w Warszawie (d...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Koło, Księcia Janusza
    Mieszkanie Warszawa Wola, Koło, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z 2007 r. tuż przy metrze Księcia Janusza w paki...

  • ✅Zobacz Przestronny apartament przy metrze Bemowo✅
    ✅Zobacz Przestronny apartament przy metrze Bemowo✅

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne i jasne 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie – 43 m², duży balkon, metro tuż obok! Marzysz o wygodnym, stylowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? To miejsce łączy nowoczesn...

  • 2 pokoje/37,7 m2/po remoncie/Wola
    2 pokoje/37,7 m2/po remoncie/Wola

    Warszawa

    • 669 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2 pokoje 37,7 m² Warszawa Wola Po generalnym remoncie Świetna komunikacja Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m²,...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Pruszkowska

    Warszawa » Ochota » ul. Pruszkowska

    • 799 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!!!Na sprzedaż: Atrakcyjne, ustawne i jasne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty.| Dwustronne | Świetny układ | | Zielono i cicho | Możliwość za...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Jana Zamoyskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamoyskiego

    • 5 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 46,49 m² | Praga-Południe | ul. Zamoyskiego 37Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m², położone na 1. pię...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Mieszkaniowy ul. Michała Ossowskieg...

    Warszawa » Targówek » ul. Ossowskiego

    • 3 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | 37 m² | Balkon | Metro | ul. Ossowskiego 11Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku z wi...

  • 2 pokoje na Dolnym Mokotowie
    1 / 16
    2 pokoje na Dolnym Mokotowie

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA 2 pokoje | 47,80 m² | Dolny Mokotów | Bluszczańska 69 | garaż | komórka| klimatyzacja Do sprzedania jasne, funkcjonalne i bardzo ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzc...

  • Od Babci, 2 pok. z balkonem, Bielany/Żoliborz
    Od Babci, 2 pok. z balkonem, Bielany/Żoliborz

    Warszawa

    • 570 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Czy pamiętasz mieszkanie swojej Babci..? Oferuję takie - 2-pokoje z balkonem, zlokalizowane na IV p. niskiego bloku z lat 70, na granicy Bielan i Żoliborza. W skład lokalu 38m2 w...

  • NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 621 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...