• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Warszawa

(170)
  • NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE
    1 / 3
    NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE

    Warszawa

    • 816 714 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 56,52 m2 BII-05 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera bez podatku PCC Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz. To doskon...

  • NOWE>28.19 m2>doskonała komunikacja z CENTRUM
    1 / 16
    NOWE>28.19 m2>doskonała komunikacja z CENTRUM

    Warszawa

    • 517 286 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 18 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ ZDJĘCIE NR.2 Nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które harmonijnie wpisuje się w krajobraz ro...

  • Mieszkanie 51,97 m2 > 3 pokoje > Rembertów
    Mieszkanie 51,97 m2 > 3 pokoje > Rembertów

    Warszawa

    • 496 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie zostało sprzedane  Obecnie w sprzedaży mieszkania 2 pokojowe 38m2 i 3 pokojowe 55m2  termin odbioru grudzień 2024 E2-12 metraż 51,97 m2 pokoje 3 piętro: 1 Mieszkanie s...

  • NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE
    1 / 3
    NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE

    Warszawa

    • 777 150 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA – BEZ PROWIZJI – BEZ PODATKU PCC 2% MOŻLIWY ZAKUP W HARMONOGRAMIE 20/80 NAJNOWSZA TECHNOLOGIA: · FOTOWOLTAIKA · POMPA CIEPŁA · OGRZEWANIE PODŁOGOWE WYSOK...

  • 2 pokoje z ogródkiem i garażem
    1 / 11
    2 pokoje z ogródkiem i garażem

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na parterze, lokal mieszkalny z tarasem i ogródkiem o powierzchni około 40 m2. Inwestycja położona wśród nowych apartamentowców, przy u...

  • Nowe 2-pokojowe z garażem , tarasem i ogródkiem pierwszy najem
    1 / 10
    Nowe 2-pokojowe z garażem , tarasem i ogródkiem pierwszy najem

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio wynajmę , gotowe nowe mieszkanie jeszcze nikt nie mieszkał .Pierwszy najem, całe wyposażenie nowe. 2-pokojowe około 39 m² z garażem , położone na parterze budynku z ta...

  • NOWOCZESNE mieszkanie 49m2 / blisko METRA
    1 / 5
    NOWOCZESNE mieszkanie 49m2 / blisko METRA

    Warszawa

    • 635 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 2 – pokojowe przy ul. Kartograficzna 84C / blisko ul. GŁĘBOCKIEJ - mieszkanie dwustronne. Mieszkanie w stanie developerskim do własnej aranżacji, usytuowane na pi...

  • Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami
    1 / 12
    Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami

    Warszawa

    • 1 560 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 21 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone na drugim piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od stacji m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Książąt Mazowieckich

    Warszawa » Bielany » ul. Mazowieckich

    • 3 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygo...

  • NOWE mieszkanie 1 pokojowe > 31,43 m2
    1 / 2
    NOWE mieszkanie 1 pokojowe > 31,43 m2

    Warszawa

    • 497 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zakup bezpośrednio - Bez prowizji i PCC - nie współpracujemy z agencjami Inwestycja usytuowana jest w malowniczym zakątku Mokotowa, u zbiegu ulic Antoniewskiej i Piramowicza. W r...

  • Dyskretne mieszkania na doby 150zł
    1 / 8
    Dyskretne mieszkania na doby 150zł

    Warszawa

    • 150 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Dzień dobry. Wynajem komfortowych mieszkań na doby idealne miejsce na Twój pobyt! Szukasz przytulnego, nowoczesnego i doskonale wyposażonego miejsca na krótki wyjazd, delegację...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 944 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie.Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ursus - Skorosze | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 45 m² | balkon | osiedle zamknięte Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m², z...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 3 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku (Dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 710 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie po generalnym remoncie tuż przy metrze Stokłosy! Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Urs...

  • Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe M4 55m2
    Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe M4 55m2

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    o wynajmu mieszkanie M4 55m2 3-pokojowe Informacja nt. mieszkania. Odnowione (białe ściany) mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz 5...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 950 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 21 piętro

    Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | 21. piętro | Towarowa Towers | Rondo DaszyńskiegoNa sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,84 m², położony na 21. pi...

  • Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasną, ustawna kawalerkę o powierzchni 26,7 m², zlokalizowaną przy ul. Marymonckiej 151. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadban...

  • SEGMENT W ZIELONEJ CZĘŚCI BIELAN

    Warszawa » Bielany » ul. Loteryjki

    • 1 777 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 12 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością nat...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Jelonki Południowe ul. Puszczy Solski...

    Warszawa » Bemowo » ul. Puszczy Solskiej

    • 680 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m², położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4.Lokalizacja Spokojna, zielona część Bemowa z pełną i...