• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Ignacego Kruszewskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kruszewskiego

    • 1 046 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 18 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Praga Południe - GrochówMieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pa...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe rynek pierwotny ul. Drwęcka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 865 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 3 pokoje o powierzchni 60,45 m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, WC,hol. M...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Aleja Dwudziestolatków

    Warszawa » Włochy » al. Aleja Dwudziestolatków

    • 720 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje | balkon | dwustronne | zielona Ochota | duży potencjałZapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m², położonego na ka...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 1 084 671 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Warszawskiej dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 3 pokojowe, położone na 1 piętrze.W budynku: strefa fitness wraz z pokojem do masażuPlace zab...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 241 218 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 3 pokojowe, położone na 7 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Pustola

    Warszawa » Wola » ul. Pustola

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Warszawa Wola | blisko metra | cicho i zielono | dwustronne i jasne |Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzch...

  • Rodzinne 3- pokoje z balkonem na Pradze
    1 / 4
    Rodzinne 3- pokoje z balkonem na Pradze

    Warszawa

    • 885 015 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 092 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokoje | balkon | Nowa Praga | odbiór 2026 | idealne dla rodziny lub pary Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,27 m², położone na 1 piętrze w nowocze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Stare Bielany,, Stanisława Przybyszewskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Stare Bielany,, Stanisława Przyby...

    Warszawa

    • 2 750 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta wynajmu mieszkania na Starych Bielanach, Warszawa Lokalizacja: Ul. Przybyszewskiego, Dzielnica Stare Bielany, Warszawa Pragniesz zamieszkać w spokojnej, urokliwej okolicy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • BIELANY | 68 m2 | 3 POKOJE | TARAS 15 m2 | METRO
    BIELANY | 68 m2 | 3 POKOJE | TARAS 15 m2 | METRO

    Warszawa

    • 1 345 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 19 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ KUPNA NA KREDYT :: Krótko: Bielany | Metro Młociny | Tramwaj |...

  • 3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy
    1 / 15
    3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m², zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Bez pr...

  • Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.
    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie. Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe ROZKŁADOWE mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym budynku TYLKO z jedną klatką schodow...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Dzika

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dzika

    • 1 846 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 17 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament na MuranowieNa sprzedaż bardzo przestronny apartament położony na Muranowie, przy ulicy Dzikiej. Mieści się na zamkniętym osiedlu, na 4 piętrze budynku z 1995 roku z win...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, rynek pierwotny ul. Marywylska

    Warszawa » Targówek

    • 766 809 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem i loggią w dobrej lokalizacji (Targówek/Białołęka) Oddane do użytku! Zero Prowizji! Zero PCC!Dysponujemy przestronnymi mieszkani...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 4 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej.Południowa ekspozycja okien daje gwarancj...

  • Mieszkanie przy Omulewskiej 57 m2, 3 pokoje+ garaż
    1 / 16
    Mieszkanie przy Omulewskiej 57 m2, 3 pokoje+ garaż

    Warszawa

    • 5 390 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Do wynajęcia , trzypokojowe mieszkanie na Pradze Południe, przy ul. Omulewskiej. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12 piętrowym apartamentowcu. Zielony dziedziniec na tereni...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Władysława Smoleńskiego

    Warszawa » Bielany » ul. Smoleńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji „Apartamenty Marymont” w jednej z najbardziej zielonych i kameralnych części Warszawy.To i...

  • Komfortowe 3 pokoje Ursus przy planowanym parku
    1 / 16
    Komfortowe 3 pokoje Ursus przy planowanym parku

    Warszawa

    • 1 080 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż bezpośrednia, proszę agentów o niekontaktowanie się. Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,5 m² w bezpośrednim sąsiedztwie planowane...

  • Ursus, ul. Dąbka: 3 pokoje | 15 min do Centrum
    1 / 2
    Ursus, ul. Dąbka: 3 pokoje | 15 min do Centrum

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dwupiętrowego budynku z 1952 roku. Ekspozycja okien na trzy strony świata, dzięki temu wnętrza są doskonale doświetlone o każdej porze...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 1 049 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 13 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!3-pokojowe mieszkanie z loggią| Praga PołudnieMieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Rozbrat

    Warszawa » Śródmieście » ul. Rozbrat

    • 8 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Rozbrat. Mieszkanie położone jest w zielonej i spokojnej okolicy, łączącej spokój z bliskością centrum.Na powierzchnię składają...