• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 1 195 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 18 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,74 m², położone przy ulicy Bukowińskiej w dzielnicy Mokotów (Ksawerów). Lokal usytuowany jest na 1. piętrze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Łukowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Łukowska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje | 63,90 m² | Balkon | Praga-Południe - Grochów, ul. Łukowska 31 Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 m², położo...

  • Mieszkanie w kamienicy
    1 / 16
    Mieszkanie w kamienicy

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY Mieszkanie położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Budynek został docieplony i otynkowany, wymieniono instalacje wodne. Na parterze zloka...

  • Mieszkanie z dużą ilością terenów zieleni miejskiej
    1 / 14
    Mieszkanie z dużą ilością terenów zieleni miejskiej

    Warszawa

    • 650 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie jest położone na 4-tym piętrze 6cio piętrowego budynku na modernistycznym osiedlu Chomiczówka, zbudowanego w technologii Rama H w 1981 roku. Osiedle zaprojektowano z myś...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Jana Iii Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 830 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż | 46,6 m² | 3 pokoje | Mokotów - ul. Jana III SobieskiegoŚwietny układ • zielona okolica • nowa linia tramwajowa do Centrum lub WilanowaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonal...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 48m2 Saska Kępa
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe 48m2 Saska Kępa

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną łazienką i widną kuchnią oraz balkonem. Znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na Saskiej Kępie róg ulic Afrykańska i Egipska. Mieszkanie...

  • Zadbane mieszkanie z widokiem na Las Aneciński
    1 / 16
    Zadbane mieszkanie z widokiem na Las Aneciński

    Warszawa

    • 1 045 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Milenijnej 51, na warszawskim Tarchominie. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze, w budynku z windą z 2010...

  • 3-pokoje do własnej aranżacji | Centrum Warszawy
    1 / 16
    3-pokoje do własnej aranżacji | Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Pańskiej 61. Ciche, funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,8 m², położone na 3 piętrze w 12-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Górczewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Górczewska

    Warszawa

    • 4 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z dużą windą. Nie...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Iwicka

    Warszawa » ul. Iwicka

    • 7 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62  m2 z balkonem oraz prywatnym ogródkiem usytuowane na Mokotowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zam...

  • 3 pokoje po remoncie | balkon | komórka lokatorska

    Warszawa » Bemowo » ul. Wyki

    • 850 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane na warszawskim Bemowie,. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z lat 80., wyposażonym w...

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. Nicejska 1

    Warszawa » Mokotów » ul. Nicejska

    • 661 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI SPÓŁDZIELCZEGOWŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZLANEGO NR 349POŁOŻONEGO W WARSZAWIEPRZY UL. NICEJSKIEJ 1 Syndyk masy upadłości...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 2 400 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 19 835 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m², położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim,...

  • Z klimatyzacją
    1 / 8
    Z klimatyzacją

    Warszawa

    • 5 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    NA wynajem zupełnie nowy, nigdy nie wynajmowany, piękny apartament usytuowany na 14 piętrze nowego budynku na rogu ul. Czerniakowskiej/Gagarina z absolutnie wyjątkowym widokiem z o...

  • Minimum 6 miesięcy
    1 / 9
    Minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    I NTERNET W CENIE| ZWIERZĘTA MILE WIDZIANE | UMOWA NA MIN.6 MIESIĘCY Nq wynajem jasne i ciche mieszkanie 3-pokoje, 47m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem kuch...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Mieszkaniowy ul. Smoleńska

    Warszawa » Targówek » ul. Smoleńska

    • 3 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy.Na powie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 4 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia 70m2, 3 pokoje z balkonem. Eleganckie, wygodne, ładnie urządzone, świeżo odnowione. Salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie jedna z dużym łóżkiem i obszerną szafą, d...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Centrum ul. Lindleya Williama

    Warszawa » Śródmieście » ul. Lindleya

    • 4 600 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie na biuro 74m2 3 pokoje, łazienka, pomieszczenie gospodarcze z oknem które może pełnić rolę serwerowni lub archiwum. Dwa pokoje wychodzą na Aleje Jerozolimsk...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Jadźwingów

    Warszawa » Mokotów » ul. Jadźwingów

    • 5 500 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu 103m2 3pokoje w tym salon i dwie sypialnie, garderoba, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka , osobne WC, przedpokój. Stylowa, w pełni umeblowana, kuchnia z lodów...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 7 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 105 m2, 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oddzielonym barkiem, 2 sypialnie, każda z łazienką jedna z wanną druga z kabiną prysznicową, osobne WC. Mieszkanie ume...