• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 20 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 45,91 mkw, położone przy ul. Emilii Plater w dzielnicy Śródmieście. Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z sied...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Batalionu Ak "Pięść"

    Warszawa » Wola » ul. Batalionu AK "Pięść"

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Batalionu AK "Pięść".Usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy.Mieszkanie o powierzchni 5...

  • Okazja | 2 lub 3 lub 4 Pokoje | KW | Piwnica

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 Pokojowe (49,12 m²) z możliwością wydzielenia trzeciego i czwartego Pokoju, z osobną kuchnią, piwnicą. Znajdujące się na wysokim parterze w kamie...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul.

    Warszawa » Śródmieście

    • 5 500 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m2 usytuowane na 7 piętrze 10 piętrowego apartamentowca zlokalizowane przy ul. Górnośląskiej na Powiślu. W skład mieszkania wcho...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Zamiany

    Warszawa » Ursynów » ul. Zamiany

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą.Nieruch...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Powstańców Śląskich

    Warszawa » ul. Powstańców Śląskich

    • 3 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,00 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich.W pełni wyposażone.. Zlokali...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota,
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota,

    Warszawa

    • 875 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko "ciemnym kwadratem w bloku"? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na tr...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Płk. Witolda Łokuciewskiego

    Warszawa » Bemowo » ul. Łokuciewskiego

    • 3 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego.Funkcjonalny, dwustronny układ sp...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje do własnej aranżacji, Saska Kępa.
    1 / 16
    3 pokoje do własnej aranżacji, Saska Kępa.

    Warszawa

    • 756 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa oferta przy ul. Brazylijskiej, w swietnym punkcie komunikacyjnym! Mieszkanie położone jest na parterze kameralnego bloku z lat 60. Lokal wymaga remontu, co daje możliwoś...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Żupnicza

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Żupnicza

    • 4 299 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku mieszkalnym z 2024 roku. Mieszkanie znajduje...

  • Prestiżowa lokalizacja przy Nowym Świecie, metro.
    1 / 6
    Prestiżowa lokalizacja przy Nowym Świecie, metro.

    Warszawa

    • 1 480 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 21 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy – świetna lokalizacja przy Nowym Świecie, blisko metra Uniwersytet. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m², po...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Sady Żoliborskie
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe Sady Żoliborskie

    Warszawa

    • 1 100 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 23 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość znajduje się...

  • 3 kameralne pokoje na Starej Ochocie
    1 / 15
    3 kameralne pokoje na Starej Ochocie

    Warszawa

    • 805 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 18 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Klimat Starej Ochoty – 3 pokoje przy ul. Andrzejowskiej Klimatyczne, przytulne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m², położone na warszawskiej Starej Ochocie. Znak...

  • Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem
    1 / 9
    Metro Księcia Janusza. Mieszkanie z balkonem

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Warszawa, Wola, Koło, ul. Astronomów Metro Księcia Janusza - 300m autobus - 300m tramwaj - 500m Księga Wieczysta, jeden właściciel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.5 m²....

  • Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów
    1 / 16
    Apartament z tarasem - 3 pokoje - Metro Młynów

    Warszawa

    • 1 236 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Elegancki 3 pokojowy Apartament z tarasem 10 m 2 w inwestycji Wola Tower. Wystrój mieszkania w stonowanej kolorystyce zgodny z ostatnimi trendami. Kuchnia oraz łazienka w pełni wyp...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m² Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle, Czerwonego Krzyża

    Warszawa

    • 7 752 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajmu lokal mieszkalny na zielonym, warszawskim Powiślu. Oferta w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy. Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura miejska. Mieszkanie m...

  • NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów
    1 / 14
    NOWE > Mieszkanie 53,42 m2 > Rembertów

    Warszawa

    • 627 685 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne...

  • Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie
    1 / 16
    Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia elegancki, trzy­pokojowy apartament wykończony na wysokim poziomie, położony na I. piętrze w V‑piętrowej części nowego budynku RYTM (Echo Investment, 2024) przy ul. Iw...

  • Idealne trzy pokoje tuż przy metrze, obok lasku.
    1 / 11
    Idealne trzy pokoje tuż przy metrze, obok lasku.

    Warszawa

    • 1 270 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa, Targówek, Zacisze, ul. św. Wincentego Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 70,8 m2 z dużym balkonem 12 m2 znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku, na zamkniętym...