• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 1 036 896 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 16 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 350 977 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 12 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 66 ( z antresolą ), balkon: 14,19 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na st...

  • 0%, Apartamenty w Miasteczku Wilanów, własny park

    Warszawa » Wilanów » ul. Zdrowa

    • 1 861 850 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 23 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!!. Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2026 r. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i...

  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 339 759 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 13 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 76 ( z antresolą ), taras: 17,25 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na str...

  • 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 604 448 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 74 ( z antresolą ), taras: 19,23 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na str...

  • 0%, deweloperskie na Marysinie ( blisko Selgros )

    Warszawa » Wawer » ul. Goździków

    • 945 255 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 14 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    0% prowizji, Budynek oddany do użytkowania Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania prz...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 826 793 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 1 038 700 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 17 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 1 064 705 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 18 357 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• 0%,deweloperskie na Targówku, w pobliżu S8

    Warszawa » Targówek » ul. Rzepichy

    • 1 194 552 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 14 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, INWESTYCJA ZREALIZOWANA !!! LOKAL nr 72 ( z antresolą ), taras: 14,19 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na str...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Łukowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Łukowska

    • 4 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje | 63,90 m² | Balkon | Praga-Południe - Grochów, ul. Łukowska 31Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,90 m², położone...

  • 3 oddzielne pokoje
    1 / 8
    3 oddzielne pokoje

    Warszawa

    • 5 400 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowe, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jana Kazimierza, na Woli. W skład lokalu o pow. 75 m2 wchodzi salon...

  • Mieszkanie Warszawa żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera

    Warszawa

    • 5 990 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia trzypokojowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 66 m2, usytuowany na chronionym i monitorowanym osiedlu zamkniętym w znakomitej lokalizacji przy ulicy Rydyg...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, ul. Lelechowska
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa Ochota, ul. Lelechowska

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowe 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku położonego na Ochocie przy ul. Lelechowskiej. Mieszkanie o pow. 60,60 m2 składa się z dużego sal...

  • Nowy apartament 3 pokoje/taras/2x miejsce garaż
    1 / 12
    Nowy apartament 3 pokoje/taras/2x miejsce garaż

    Warszawa

    • 8 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesny apartament 3-pokojowy z tarasem – ostatnie piętro | 2 miejsca garażowe | dostępny od czerwca 2026 Do wynajęcia nowy, przestronny apartament 3-pokojowy, 4 piętro narożny...

  • 0%, w odrestaurowanej kamienicy z XIX w. - Mokotów

    Warszawa » Mokotów » ul. Stępińska

    • 2 061 381 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 26 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M2 - ogródek: 24 m Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczes...

  • Sprzedam mieszkanie 63 m2
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 63 m2

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 63 m2, blisko metra trocka. Mieszkanie na 2 piętrze bez windy. Mieszkanie własnościowe, bez obciążeń.

  • Hit lokalizacyjny! 3 pokoje, 2 balkony, ul.Żurawia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Żurawia

    • 1 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy.Lokal znajduje się na 4. piętrze 7‑piętrowego bloku z windą,...

  • Mokotów | Plac Unii | 82 m² | 3 p. + kuchnia

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 399 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone przy ul. Puławskiej 11, tuż obok Placu Unii Lubelskiej — w jednej z najlepiej skomu...

  • Nowoczesny apartament 70m2 - Rytm Kabaty
    1 / 11
    Nowoczesny apartament 70m2 - Rytm Kabaty

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament – Warszawa, Kabaty Do wynajęcia komfortowy i funkcjonalny apartament o powierzchni 70 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Kabatach. Najważniejs...