• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Słomińskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Słomińskiego

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 88,7 m2, zlokalizowane przy ul. Słomińskiego w Śródmieściu. W mieszkaniu została zdemontowana zabudowa kuchni. Kuchnia jest w trakc...

  • BIAŁOŁĘKA | 2025r. | 53m2 | 3 POKOJE | BALKON
    1 / 16
    BIAŁOŁĘKA | 2025r. | 53m2 | 3 POKOJE | BALKON

    Warszawa

    • 748 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA KREDYT :: Krótko: Warszawa - Białołęka - ul. Pawła W...

  • 3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1
    1 / 9
    3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1

    Warszawa

    • 965 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Księdza Jana Sitnika 1. Nieruchomość znajduje się na parterze w solidnym budynku z 1...

  • Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie
    1 / 9
    Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń – Bielany, ul. Rodziny Połanieckich Szukasz jasnego, cichego i w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wyględów

    Warszawa » Mokotów

    • 5 900 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu apartament na Mokotowie, Pole Mokotowskie. Osiedle Eko Park, przy Oranżerii z ochroną i monitoringiem. W osiedlu usługi, handel, gastronomia, dużo zieleni, cisza, spo...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 249 882 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy...

  • TARGÓWEK - 5 min. do METRA / BEZPOŚREDNIO
    TARGÓWEK - 5 min. do METRA / BEZPOŚREDNIO

    Warszawa

    • 742 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE MIESZKANIE o powierzchni około 60 m2 m2 + duży ogród z tarasem 43m2 - ul. KĄTY GRODZISKIE 19B Mieszkanie znajduje się na parterze - widok z parteru jest na spory teren rekrea...

  • Apartament 3 pokoje  - Eko Park, Chodkiewicza
    1 / 16
    Apartament 3 pokoje - Eko Park, Chodkiewicza

    Warszawa

    • 6 490 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, Mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m², położony na prestiżowym o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon | 3 mp + kom.
    1 / 16
    3 pok. | Królewski Park | widok na zieleń | bardzo duży balkon |...

    Warszawa

    • 1 448 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 24 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DLACZEGO TA OFERTA JEST UNIKALNA? Cisza i Prywatność: 3. linia zabudowy osiedla Królewski Park. Brak hałasu ulicznego, widok na starodrzew, brak bezpośredniego sąsiedztwa innych ba...

  • Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów
    1 / 12
    Apartament 95m2 na Miasteczku Wilanów

    Warszawa

    • 7 900 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prestige Nieruchmości prezentuje wygodnie urządzone mieszkanie w Miasteczku Wilanów, w jednym z pierwszych budynków jakie powstały na tym osiedlu, wysokiej jakości. Rok budowy 200...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Kondratowicza Ludwika
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Kondratowicza Ludwika

    Warszawa

    • 1 199 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 17 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz bardzo dużym tarasem 33,4 m2 w doskonałej lokali...

  • Sprzedam mieszkanie z ogródkiem
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie z ogródkiem

    Warszawa

    • 968 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Osiedle składa się z 4 budynków 2-lokalowych w zabudowie bliźniaczej (łącznie 8 mieszkań ). To zapewnia prywatność i komfort mieszkańcom .Lokale A2,B2,C2,D2 znajdują się na piętr...

  • Wynajmę mieszkanie uroczo położone wśród drzew
    1 / 16
    Wynajmę mieszkanie uroczo położone wśród drzew

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Od kwietnia!!! Mieszkanie usytuowane w 1 z najpiękniejszych miejsc Rembertowa, wśród zielonych parków ze starymi dębami, biegającymi wiewiórkami, ćwierkajacymi ptakami. Oaza ciszy...

  • 3 POKOJE+ 2 BALKONY+ GARAŻ / Bezpośrednio sprzedam
    1 / 5
    3 POKOJE+ 2 BALKONY+ GARAŻ / Bezpośrednio sprzedam

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulic...

  • Bliski Tarchomin przy moście Północnym
    1 / 7
    Bliski Tarchomin przy moście Północnym

    Warszawa

    • 1 100 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio wynajmę duży czysty pokój 11m na ósmym piętrze. Pokój zamykany na klucz .W pozostałych pokojach mieszkają dwie panie .Cena za pokój 1100 złotych plus opłaty licznikow...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Bryły

    Warszawa » Mokotów » ul. Bryły

    • 790 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ... Zamieszkaj na Mokotowie! ul. Stefana Bryły! Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 50,70m2. 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią Rozkładowe słoneczne Wschód Południ...

  • Jasne, ciche 3 pokojowe ostatnie piętro, Ursynów
    1 / 8
    Jasne, ciche 3 pokojowe ostatnie piętro, Ursynów

    Warszawa

    • 880 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje: Z przy...

  • Wilanów | 67 m² | 3 pokoje |
    1 / 11
    Wilanów | 67 m² | 3 pokoje |

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wilanów | 67 m² | 3 pokoje | balkon | 2 miejsca parkingowe Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m², położone przy ul. Kazachskiej 5 w Warszawie,...

  • 3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu
    1 / 2
    3 pokoje z balkonem – Gocław, Orlego Lotu

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 12 683 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Lokal o powierzchni 63 m² znajduje się na 4 piętrze w budynku z 1980 roku z windą przy ul. Orlego Lotu w Warszawie. Dwustronna ekspozycja północ–południe sprawia, że mieszkanie jes...