• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie 3 pokojowe urządzone z balkonem I parkingami
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe urządzone z balkonem I parkingami

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem składające się z 3 zamykanych pokoi wraz z urządzoną kuchnią o powierzchni całkowitej 80 m² na 4 piętrze na zamkniętym monitorowan...

  • Mieszkanie 78,89m2, 3 pok., Ursus, Skoroszewska

    Warszawa » Ursus » ul. Skoroszewska

    • 1 090 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 13 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, na warszawskim...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie w Warszawie
    1 / 2
    Syndyk sprzeda mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 585 600 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Niniejsza sprzedaż z wolnej ręki przeprowadzana jest w związku z toczącym się przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw upadłościow...

  • Three-room flat (2 bedrooms + Living room) Wola, ul. Ludwiki
    1 / 16
    Three-room flat (2 bedrooms + Living room) Wola, ul. Ludwiki

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Three-room Apartment (2 bedrooms + Living room) in New Building 2024, 80 m², Warszawa WOLA, ul. Ludwiki, next to Metro Płocka (Price is negotiable) 1. Size of apartment: 80 m²...

  • 3 pokoje w super lokalizacji
    1 / 7
    3 pokoje w super lokalizacji

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • 3 pokoje przy metrze
    1 / 16
    3 pokoje przy metrze

    Warszawa

    • 4 950 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nie pobieram wynagrodzenia od Najemcy To mieszkanie łączy to, czego dziś szukają najbardziej wymagający najemcy: przestrzeń, światło, widok, doskonałą komunikację oraz idealne war...

  • ładne 3 pokojowe do wprowadzenia
    1 / 16
    ładne 3 pokojowe do wprowadzenia

    Warszawa

    • 1 251 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na Bemowie przy ul. Ziębickiej 2. Mieszkanie w wysokim standardzie zaprojektowane przez artystę plastyka. Na podłogach p...

  • ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅
    1 / 13
    ✅trzy oddzielne pokoje/ świetna lokalizacja✅

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 3 pokoje | Świetna lokalizacja | Al. Krakowska 272 - dzielnica Włochy Szukasz mieszkania, które jest ustawne, jasne i doskonale skomunikowane? To oferta idealna zarówn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje z balkonem | Ursynów Kłobucka
    1 / 16
    3 pokoje z balkonem | Ursynów Kłobucka

    Warszawa

    • 1 250 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Propozycja dla osób, które szukają komfortu oraz spokojnego miejsca do życia. Lokal znajduje się przy ul. Kłobuckiej, w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Położony jest na 7 piętrze...

  • Plac Wilsona, z piwnicą
    1 / 13
    Plac Wilsona, z piwnicą

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dla osób bez zwierząt. Istnieje możliwość wynajmu mieszkania bez mebli. Do wynajęcia klimatyczne, słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze zadbanej ka...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa Wola, ul. Sienna

    Warszawa

    • 2 350 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 29 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lok...

  • 65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!
    65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 65m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Piętro drugie...

  • Ciche 3 pokoje do zamieszkania
    1 / 9
    Ciche 3 pokoje do zamieszkania

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Żoliborz, Sady Żoliborskie, osiedle "Rudawka". Spokojna, zielona okolica. Mieszkanie o pow. 47 mkw na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie składa się...

  • Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.
    1 / 7
    Lokalizacja! 3 pok. metro Wierzbno, Mokotów.

    Warszawa

    • 877 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Wierzbno na Górnym Mokotowie. Mieszkanie o pow. 46 m2 usytuowane jest w budynku z lat 60. Blok z windą, odnowi...

  • Przestronne 3 pokoje ul. Przy Bażantarni | Ursynów
    1 / 16
    Przestronne 3 pokoje ul. Przy Bażantarni | Ursynów

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego dołączonego do oferty. Trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie – Natolin, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 5. z...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Św. Wincentego

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 19 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wyjątkowo pożądanym Osiedlu "Park...

  • Wynajmę apartament -Ostatnie Piętro 104m2
    1 / 16
    Wynajmę apartament -Ostatnie Piętro 104m2

    Warszawa

    • 7 600 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    ENGLISH DESCRIPTION ** Apartament na ostatnim piętrze w świetnej lokalizacji** Do wynajęcia trzypokojowy apartament na pograniczu Woli i Żoliborza, przy ul. Piaskowej. Apartamen...

  • 3 Pokoje z Widokiem na Centrum | Synów Pułku | Blisko Metra
    1 / 9
    3 Pokoje z Widokiem na Centrum | Synów Pułku | Blisko Metra

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania z charakterem i przestrzenią? Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie (52 m²) przy ul. Synów Pułku 5. To miejsce dla osób, które cenią klimat kla...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Grzybowska

    • 8 900 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residen...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Bemowo,-Lotnisko,
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Bemowo,-Lotnisko,

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    3 pokoje na Bemowie-Lotnisku - 10. piętro, spektakularne zachody słońca i świetna komunikacja z centrum. MDP Partners ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, jasne...