• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przy Grobli

    Warszawa

    • 2 099 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 21 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Elegancki apartament 98,2 m² | Aleja Wilanowska | Smart Home | 2 miejsca parkingowe Hampton Home oferuje na sprzedaż klimatyzowany, w pełni wyposażony apartament na warszawskim Mo...

  • Nowoczesny i ponadczasowy apartament na Wilanowie
    1 / 14
    Nowoczesny i ponadczasowy apartament na Wilanowie

    Warszawa

    • 1 416 960 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 18 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA MEGA OBNIŻKA CENOWA - TERAZ TYLKO 18'000/M2 Marzysz o nowoczesnym, ponadczasowym apartamencie z wyposażeniem, który zachwyca? Twoje marzenie właśnie się spełnia. Oto wy...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Fregaty
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Fregaty

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    *** MARINA MOKOTÓW *** APARTAMENTOWIEC *** BLISKO CENTRUM *** TARAS *** Przestronny, elegancki lokal mieszkalny na Osiedlu Marina Mokotów w apartamentowej części Mariny Mokotów....

  • ✅Sprawdź >>> 3 pokojowy apartament✅
    1 / 15
    ✅Sprawdź >>> 3 pokojowy apartament✅

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowy, 3-pokojowy apartament na wynajem – Mokotów, ul. Cybernetyki 15 Do wynajęcia nowoczesny, luksusowo wykończony apartament położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Cybe...

  • Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria
    1 / 15
    Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria

    Warszawa

    • 1 205 995 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni zabudowy 100,08 m2 + piwnica 39,07 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, korytarza,...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Białołęka ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Berensona - idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja.Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m², położone na now...

  • Śródmieście Powiśle pokój do wynajęcia
    1 / 16
    Śródmieście Powiśle pokój do wynajęcia

    Warszawa

    • 1 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Śródmieście - Centrum, Powiśle, ul. Dobra, Bezpośrednio Do wynajęcia duży pokój 18m, w kamienicy, doskonała lokalizacja ulica Dobra - Centrum Warszawy w pobliżu Nowego Światu i Kra...

  • ✅Sprawdź>>> Ustawne 3pokoje + miejsce parkingowe✅
    1 / 13
    ✅Sprawdź>>> Ustawne 3pokoje + miejsce parkingowe✅

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w zielonej części Warszawy - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,86 m², zlokalizowane na T...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Złota

    Warszawa » Śródmieście » ul. Złota

    • 29 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 31 piętro

    Luksusowy apartament na wynajem | Złota 44 | 110 m² | 36 piętroZapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego apartamentu premium, zlokalizowanego na 36 piętrze ikoniczn...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 283 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 22 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 56,40 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2
    1 / 11
    Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    #Warszawa #Grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 780.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkani...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Elbląska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Elbląska

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentowana nieruchomość to 47 m² mieszkanie na zielonym Żoliborzu. To jasna i funkcjonalna przestrzeń, która zachwyca układem i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Idealne dla r...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 21 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjne, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z dużą szafą, gabinetu /...

  • Mieszkanie Wilanów
    1 / 8
    Mieszkanie Wilanów

    Warszawa

    • 2 310 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis mieszkania Sarmacka 4B Stylowy apartament z wysokim standardem wykończenia w inwestycji Villa Nobile, 77,09 m2, 3 pokoje, BEZPOŚREDNIO Sprzedam BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powie...

  • Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach
    1 / 10
    Okazyjnie trzypokojowe sprzedam na Bielanach

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z ciemną kuchnią i pokojem od frontu i dwoma sypialniami od ogródka. Powierzchnia całkowita: 50,3 m². Piwnica - 2 m2. Mieszkanie zna...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Bemowo,-Lotnisko ul. Widawska

    Warszawa » Bemowo » ul. Widawska

    • 839 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m², położone przy ulicy Widawskiej w dzielnicy Bemowo. Lokal znajduje się na 3. piętrze z 10 w solidnym b...

  • GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE
    1 / 16
    GOTOWE DO WEJŚCIA, TRÓJSTRONNE, NOWOCZESNE OSIEDLE

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!] [English version below] - Nowoczesne i przyjazne rodzinom osiedle Central Park Ursynów - blisko biznesowej części Mokotowa, jednak w komfortowej odleg...

  • okazyjnie sprzedam trzypokojowe na Pradze Południe
    1 / 12
    okazyjnie sprzedam trzypokojowe na Pradze Południe

    Warszawa

    • 615 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 552 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży ładne i słoneczne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze – Południe, przy ulicy Kwarcianej, o metrażu 48 m2, usytułowane na drugim piętrze w budynk...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 1 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe o powierzchni użytkowej 57,2m2 - widok na Lasek Bródnowski i panoramę Warszawy 10 piętro w budynku 12 piętrowym. Do mieszkania przynależny ogrodzon...

  • Jasne przestronne, duży taras na Bielanach
    1 / 16
    Jasne przestronne, duży taras na Bielanach

    Warszawa

    • 1 040 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59.4 m² z dodatkowo z antresolą o powierzchni 28,6 m² (po podłodze). Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrow...