• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Atrakcyjne mieszkanie na Woli
    1 / 11
    Atrakcyjne mieszkanie na Woli

    Warszawa

    • 925 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie 47 m² przy ul. Okopowej (Wola), wykończone dobrej jakości materiałami , klimatyzowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Najważniejsze atuty: 8. pi...

  • Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania duże, widne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i toaletą. Salon o powierzchni ok 20 m2, sypialnia 11m2, druga sypialnia 9 m2, kuchnia 6,5 m2, łazie...

  • Apartament Międzynarodowa 31a Dom Saski
    1 / 16
    Apartament Międzynarodowa 31a Dom Saski

    Warszawa

    • 150 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PLANUJESZ PODRÓŻ SŁUŻBOWĄ? POSZUKUJESZ NOCLEGU DLA SIEBIE LUB DLA SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW? ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ! Nasze apartamenty to dobra alternatywa dla hoteli. Przygotujemy dla...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 1 500 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży dwustronne i komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 wraz z klimatyzacją i dwiema łazienkami + duży balkon, położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy...

  • 3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza
    1 / 8
    3 pokojowy apartament przy Jana Kazimierza

    Warszawa

    • 1 880 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 22 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Klimatycznie wykończone mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z wyjściem na balk...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Dywizjonu 303

    Warszawa » Bemowo » ul. Dywizjonu 303

    • 1 188 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 16 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m², położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osie...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 5 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dobrej 54, w sercu Powiśla (Śródmieście). Lokal znajduje się na part...

  • Wilanów, 73m, 3 pok. garaż
    1 / 16
    Wilanów, 73m, 3 pok. garaż

    Warszawa

    • 4 470 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie bez mebli z garażem, położone w apartamentowcu, w centralnej części Miasteczka Wilanów. Sarmacka przy Klimczaka. Kilka minut do tramwaju lub autobusu. Dwustr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • POD WYNAJEM |

    Warszawa » Wola » ul. Pawia

    • 749 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 17 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie do lekkiego odświeżenia, położone przy ul. Pawiej 36 w Warszawie – dogodnie skomunikowane, tuż obok centrum, w kameralnej i spokojnej okolicy. Idealne dla pr...

  • Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami
    1 / 12
    Wysoki standard nowe 3-pok Metro Kabaty z meblami

    Warszawa

    • 1 560 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 21 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone na drugim piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od stacji m...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Marii Dąbrowskiej

    Warszawa » Bielany » ul. Dąbrowskiej

    • 3 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie na Bielanach, o powierzchni 55 m², zaraz przy stacji metra M1 Wawrzyszew. Opis mieszkania:- Pokój dzienny - pokój z dużą rozkładaną kanapą, strefą jad...

  • 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka
    1 / 7
    1/2 udziału w lokalu mieszkalnym od Syndyka - ul. Pasłęcka

    Warszawa

    • 200 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 704 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/1680/2025 sprzeda udział w wysokości ½ części w prawie własności lokalu mieszkalnego numer 62 położonego przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów Dolny, Sadyba, Idzikowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów Dolny, Sadyba, Idzikowskiego

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zwierzęta jak mały pies lub kot akceptowalne DO WYNAJMU 3-pokojowy apartament o pow. 75 m2 z dwoma balkonami, położony na rogu ulicy Powsińskiej i Idzikowskiego w dzielnicy Mokotó...

  • Trzypokojowe mieszkanie do sprzedania na Mokotowie

    Warszawa

    • 890 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe ciche, słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, oddzielną toaletą, garderobą oraz dużym balkonem około 7 m kw. Mieszkanie ma świetny rozkład,...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów

    Warszawa » Ursynów » ul. Wagów

    • 3 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów.Układ i wyposa...

  • 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stefana Bryły
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stefana Bryły

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, dwustronne mieszkanie położone w zielonej części Mokotowa, idealne dla osób ceniących ciszę, światło i komfort codziennego życia. Wnętrza zostały zaprojektowane w f...

  • Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Ursynów
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa Ursynów

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 18 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², z dużym balkonem oraz komórką lokatorską, położone w jednej z najbardziej pożądanych...

  • 60m2 / 3 POKOJE / 2 BALKONY / nowe osiedle przy METRZE / od 1 MARCA 2026
    60m2 / 3 POKOJE / 2 BALKONY / nowe osiedle przy METRZE / od 1 MAR...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 60m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Pię...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 944 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie.Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym,...