• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • mieszkanie do wynajmu
    1 / 16
    mieszkanie do wynajmu

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    WYSPOWA / Ł O D Y G O W A / ZACISZE / TARGÓWEK. Przestronne, czyste, świeżo po malowaniu , II pozimowe w budynku z 2010r, częściowo umeblowane i wyposażone na warszawskim Targówk...

  • Wyjątkowe mieszkanie
    1 / 14
    Wyjątkowe mieszkanie

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie pierwsze piętro okna na dwie strony świata , komórka i miejsce parkingowe dodatkowo płatne 70 tys tys..bardzo ładny rozkład mieszkania ciche spokojne (ew p...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Jelonki Południowe ul. Puszczy Solski...

    Warszawa » Bemowo » ul. Puszczy Solskiej

    • 680 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferuje na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,48 m², położone na Bemowie, przy ul. Puszczy Solskiej 4.Lokalizacja Spokojna, zielona część Bemowa z pełną i...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Ignacego Prądzyńskie...

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 164 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 21 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,56 m², położone na 5. piętrze prestiżowej inwestycji OVAL SKY na warszawskiej Woli. To wyjątkowa okazja...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mieczysława Wolfkego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mieczysława Wolfkego

    Warszawa

    • 825 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szukasz 3-pokojowego mieszkania w spokojnym miejscu, z zielenią za oknem i układem, który naprawdę daje przestrzeń domownikom? Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Wolfkego...

  • Apartament z ogródkiem na Bemowie
    1 / 10
    Apartament z ogródkiem na Bemowie

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z doskonałą komunikacją dzięki przyszłej stacji metra! Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią otwartą na salon,...

  • Okazja! 3 pokoje na Ursynowie - Wysoki standard
    1 / 11
    Okazja! 3 pokoje na Ursynowie - Wysoki standard

    Warszawa

    • 1 499 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 17 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować apartament wykończony w standardzie, który rzadko trafia na rynek. To miejsce powstało pod okiem uznanej warszawskiej projektantki wnętr...

  • Komfortowe 3 pokoje z ogródkiem

    Warszawa » Ursus » ul. Henryka Brodatego

    • 910 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m², położone na parterze nowoczesnego, 3‑piętrowego bloku z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się na ładnym, zadbanym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Krochmalna

    Warszawa » Wola » ul. Krochmalna

    • 7 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu stworzonego z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację w sercu Warszawy.Mieszkanie o powierzchni 60m2 sk...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 132 200 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 18 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul....

  • BEZPOŚREDNIO /44,18 m2 / 3 POKOJE / nowe mieszkanie /
    1 / 2
    BEZPOŚREDNIO /44,18 m2 / 3 POKOJE / nowe mieszkanie /

    Warszawa

    • 630 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 – pokojowe przy ul. Kartograficznej (44,18 m2) Planowane oddanie III kw. 2024r. Opis nieruchomości: Mieszkanie w stanie developerskim, usytuowane na pierwszym piętr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Niedźwiadek, Mariana Keniga

    Warszawa

    • 635 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży 3 niezależne pokoje z widną kuchnią i 3 m2 loggią  położone na II pietrze IV piętrowego kameralnego , jedno klatkowego budynku na przyjaznym osiedlu Niedźwiadek w Ursu...

  • Rozkładowe, balkon, winda. Przy metrze. Grunt uregulowany
    1 / 16
    Rozkładowe, balkon, winda. Przy metrze. Grunt uregulowany

    Warszawa

    • 815 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Bez prowizji. Przy stacji metra Targówek Mieszkaniowy (100 m). Ciche, narożne, słoneczne, ze świeżym powietrzem (VII piętro) i widokiem na centrum (pokoje na południe) i metro (ku...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Stare Miasto ul. Miodowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Miodowa

    • 5 885 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu ekskluzywne mieszkanie w świetnej lokalizacji w historycznej, zabytkowej kamienicy (w spokojnej części Starego Miasta). Spokojna i bezpieczna okolica otoczona zabytk...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Pankiewicza Jana

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pankiewicza

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do wynajmu w przedwojennej, zabytkowej kamienicy na biuro, dwustronne (płn-płd), wysokie, stylowe. Budynek bez windy w centrum Warszawy, bardzo dobra i prestiżowa lok...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Emilii Plater 47 W samym centrum Śródmieścia, Mieszkanie ma powierzchnie 45,91 m2, jest trzy pokojowe i mieście się na 4 p...

  • 3 pokojowe mieszkania na sprzedaż Mokotów
    1 / 11
    3 pokojowe mieszkania na sprzedaż Mokotów

    Warszawa

    • 1 587 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sellex Real Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na ulicy Komputerowej na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze siedmiopiętrowego blok...

  • LUX M3 Mokotów, 48,9 m2 OKAZJA! NOWA CENA!

    Warszawa » Mokotów » ul. Maklakiewicza

    • 730 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania ustawne, widne trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wyposażonym w windę. Blok położony na zielonym...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 1 560 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    | 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Stare Miasto + garaż w cenie - ul. Solidarności, Warszawa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 56,5 m², zlo...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Mariana Zdziechowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Mariana

    • 5 300 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Od marca.Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m2 znajdujące się na warszawskim Mokotowie przy ul. Zdziechowskiego.Usytuowane na 1. pięt...