• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu
    1 / 11
    Klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Klimatyczne mieszkanie na poddaszu na Starym Żoliborzu: Powierzchnia: - 70 m² Układ pomieszczeń: - Salon z aneksem kuchennym - Duża sypialnia - Mały pokój - Duża łazienka - Gard...

  • Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka |Super Lokalizacja
    1 / 9
    Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka |Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka | Super Lokalizacja/ Od Teraz Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Gajkowicza, na 3 piętrze w czteropiętrowym ocieplonym budynku, okoł...

  • Śródmieście, blisko pkp Powiśle, 3 pokoje
    1 / 11
    Śródmieście, blisko pkp Powiśle, 3 pokoje

    Warszawa

    • 1 195 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania jednopoziomowe mieszkanie położone na 5 piętrzę bloku z windą. Blok wybudowany w latach 70-tych przy ul. Smolnej (Śródmieście) przy PKP Powiśle. Mieszkanie zajmuje...

  • Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!
    1 / 13
    Ciepłe i ciche 45 metrów na Szaserów!!!

    Warszawa

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bardzo sympatyczne mieszkanie około 45m2 w super lokalizacji, przy ul. Szaserów w Warszawie, szuka nowego właściciela! Znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku na ogro...

  • Nowe 3 pokoje Saska Kępa Afrykańska
    1 / 7
    Nowe 3 pokoje Saska Kępa Afrykańska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia ciche , zadbane mieszkanie 3 pokojowe o pow. 70 m2  położone na 3 piętrzę bloku przy ul. Afrykańskiej (SAKA KĘPA).   Lokal w br. przeszedł generalny remont. Na podłoga...

  • Mieszkanie do wprowadzenia Sadyba widok
    1 / 10
    Mieszkanie do wprowadzenia Sadyba widok

    Warszawa

    • 828 828 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bernardyńskiej na sprzedaż o powierzchni 54m2.  Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.  Zakup tylko gotówkowy. Księga wieczysta, jest do za...

  • Świetne mieszkania na Szekspira, Bielany
    1 / 14
    Świetne mieszkania na Szekspira, Bielany

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie do remontu z możliwością własnej aranżacji, idealna inwestycja!!! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 50,7m², położone w Warszawie przy ul. Szek...

  • Saska Kępa 96m2 z garażem
    1 / 11
    Saska Kępa 96m2 z garażem

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PIĘKNY APARTAMENT NA SAKIEJ KĘPIE 96m2 - Salon z kominkiem - 2 sypialnie - Garderoba - Balkon - Miejsce w garażu ROZKŁAD POMIESZCZEŃ. Apartament składa się z: Salonu z kominkie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament Saska Kępa 3 pokoje 72m2 garaż
    1 / 11
    Apartament Saska Kępa 3 pokoje 72m2 garaż

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowy  3 pokojowy apartament w sercu zielonej Saskiej Kępy, jednej z najpiękniejszych dzielnic Stolicy. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze eleganckiego  apartament...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż licytacja po amerykańsku w górę od 750000 zł. Do obejrzenia zaproszę osobę, która wylicytuje najwyższą cenę. Umowa będzie podpisana we wrześniu 2026

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 18 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedaż komfortowego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu - ul. Łucka 15, Warszawa (Wola) Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych...

  • Przetarg na nabycie prawa własności lokalu nr 57 w Warszawie
    Przetarg na nabycie prawa własności lokalu nr 57 w Warszawie

    Warszawa

    • 558 075 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk masy upadłości Danuty Kucharskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: XIX GUp 1801/20 ) ogłasza przetarg na nabycie z wolnej ręki prawa wł...

  • Nowe > 3 pokoje > 56,14 m2
    1 / 16
    Nowe > 3 pokoje > 56,14 m2

    Warszawa

    • 617 540 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 56,14 m2 Lokal składa się z -salonu połączonego z kuchnią, -2 sypialni -łazienki z wc. -dodatkowo balkon SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANI...

  • NOWE>Ostatnie 3 pokoje+ogród+tras>WYKOŃCZONE
    1 / 13
    NOWE>Ostatnie 3 pokoje+ogród+tras>WYKOŃCZONE

    Warszawa

    • 641 296 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - Nowe mieszkanie 3 pokojowe, 43,04 m² z tarasem i ogródkiem  Mieszkanie jest wykończone pod klucz     Charakterystyka:   Powierzchnia: 43,04 m2Taras 11,08 m2 Ogród 45,...

  • NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE
    1 / 3
    NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE

    Warszawa

    • 816 714 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 56,52 m2 BII-05 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera bez podatku PCC Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz. To doskon...

  • Mieszkanie 51,97 m2 > 3 pokoje > Rembertów
    Mieszkanie 51,97 m2 > 3 pokoje > Rembertów

    Warszawa

    • 496 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie zostało sprzedane  Obecnie w sprzedaży mieszkania 2 pokojowe 38m2 i 3 pokojowe 55m2  termin odbioru grudzień 2024 E2-12 metraż 51,97 m2 pokoje 3 piętro: 1 Mieszkanie s...

  • NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE
    1 / 3
    NOWE>EKOLOGICZNE>OSZCZĘDNE>56,52 m2>3 POKOJE

    Warszawa

    • 777 150 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA – BEZ PROWIZJI – BEZ PODATKU PCC 2% MOŻLIWY ZAKUP W HARMONOGRAMIE 20/80 NAJNOWSZA TECHNOLOGIA: · FOTOWOLTAIKA · POMPA CIEPŁA · OGRZEWANIE PODŁOGOWE WYSOK...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Kruczkowskiego Leona

    Warszawa » Śródmieście » ul. Kruczkowskiego

    • 8 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu mieszkanie na warszawskim Powiślu. Osiedle mieszkaniowe z dużym zielonym ogrodem/patio, ochroną i monitoringiem. Bardzo dobre położenie, dobre połączenia komunikac...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 770 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 45,2 m² na Warszawskim Solcu, idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja na wynajem. Lokal położony na 3. piętrze w bu...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Kobielska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kobielska

    • 3 700 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,00 m2  znajdujące się na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej.Usytuowane na 3. piętrze, w pełni...