• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Parkowa Łazienki Królewskie prestiż
    1 / 14
    Parkowa Łazienki Królewskie prestiż

    Warszawa

    • 19 500 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    For english, please scroll down Do wynajęcia luksusowy, 3-pokojowy apartament z widokiem na Łazienki Królewskie. Prestiżowy apartamentowiec w stylu art deco, w otoczeniu drzew, z...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Bolesławicka
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Targówek Targówek, Bródno, Bolesławicka

    Warszawa

    • 670 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone przy ul. Bolesławickiej na warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 5. piętrze w budynku z 1974 roku. W 2024 ro...

  • Apartament przy British School OD ZARAZ!!
    1 / 13
    Apartament przy British School OD ZARAZ!!

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    English Description below: **Elegancki Apartament do Wynajęcia z Widokiem na Park** Blisko szkoły Brytyjskiej i Francuskiej! Dodatkowo tylko opłaty licznikowe! To właśnie to wy...

  • Elegancki apartament na Miasteczku&Garaż&Ochrona
    1 / 12
    Elegancki apartament na Miasteczku&Garaż&Ochrona

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu to wyjątkowe mieszkanie, które jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Ten przepiękny 3-pokojowy apartament znajduje się w jednym...

  • Mieszkanie Warszawa Rembertów ul. Admiralska

    Warszawa » Rembertów » ul. Admiralska

    • 555 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomiesz...

  • Mieszkanie 3-pok Bielany po remoncie
    1 / 8
    Mieszkanie 3-pok Bielany po remoncie

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio od właściciela Do wynajecia przytulne, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Klaudyny 18 z dostepem do fantastycznej zielonej infrastruktury (przy Parku Kępa Poto...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Bagno
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Bagno

    Warszawa

    • 8 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Hampton Home ma przyjemność zaprezentować elegancki apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Atelier Residence w samym sercu Warszawy. Do wykończenia budynku u...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bukowińska

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 18 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świeżo wykończony apartament 3 pokojowy w Rezydencji pod Orłem przy ul. Bukowińskiej z recepcją i basenem w budynku. AUTOBUS, TRAMWAJ i METRO WILANOWSKA 500m Mamy przyjemność zapr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 4 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Kamienica z 1993r. położona blisko ul. Emilii Plater i Hotelu Rialto. Dwa mieszkania na piętrze, balkon, W promieniu kilku minut spacerem znane i lubiane restauracje, Hala Koszy...

  • 3 przestronne pokoje, Przystań Włochy
    1 / 16
    3 przestronne pokoje, Przystań Włochy

    Warszawa

    • 997 101 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 192 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy — zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskie...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 969 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 56,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu Muranów, ul. Jana Pawła II 66. Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu przestronny i cichy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 83,8 m2 zlokalizowany w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i świeżo odma...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Suwalskiej
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Suwalskiej

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Suwalskiej na spokojnym i zielonym osiedlu Bródno. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bl...

  • 3 pokoje z ogrodem i tarasem | Żerań | garaż
    1 / 16
    3 pokoje z ogrodem i tarasem | Żerań | garaż

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 17 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku z windą, oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek zlokalizowany jest na warszawskim Żeraniu (Białołęka), przy ul. Krzyżówki, na...

  • 3 pokoje | 67 m² | Kamionek / Saska Kępa / Grochów
    1 / 12
    3 pokoje | 67 m² | Kamionek / Saska Kępa / Grochów

    Warszawa

    • 1 160 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 17 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker 3 pokoje | 67 m² | 1 piętro | Balkon | Kamionek / Saska Kępa / Grochów | Bez prowizji Na spr...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kolorowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Kolorowa

    Warszawa

    • 1 059 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży wygodne i przestronne , 3   pokojowe mieszkanie  ( pierwotnie 4 pokojowe ) o powierzchni 74m2, zlokalizowane na przyjaznym osiedlu Kolorowa w Ursusie. Mieszkanie położ...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Zwierzyniecka
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Zwierzyniecka

    Warszawa

    • 895 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Polecamy ciche, jasne 5 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1985r Rama H Ekspozycja północny -zachód Balkon 1x1 m Piwnica 3 m Mieszkanie jako inwesycja pod wynajem, lub do własnej aran...

  • Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna
    1 / 16
    Słoneczne gniazdko z potencjałem w sercu Piaseczna

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,2 m² w centrum Piaseczna położone blisko ul. Puławskiej. Świetna lokalizacja, oddzielna kuchnia...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,,
    1 / 2
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stary Mokotów,,

    Warszawa

    • 3 150 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 3 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    *Na sprzedaż Ekspektatywa z możliwością dokupienia większej ilości udziałów  Oferta dotyczy sprzedaży praw do lokali jakie zostały wywłaszczone z dekretu Bieruta a następnie odzys...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Księcia Janusza

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, inwestycyjne mieszkanie w Warszawie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m²,...