• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 023 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w 3 piętrowego bloku z 2026 roku- przy ul...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 341 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 18 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 141 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 18 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Solipska

    Warszawa » Włochy » ul. Solipska

    • 1 114 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 18 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Do wynajęcia Warszawa-Wola ul. T. Krępowieckiego
    1 / 13
    Do wynajęcia Warszawa-Wola ul. T. Krępowieckiego

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z widokiem na panoramę Warszawy o powierzchni 49,85m2 na 9/10 piętrze. Niezależne 3 pokoje, osobna kuchnia z oknem, balkon, łazienka ,osobno...

  • trzypokojowy apartament
    1 / 13
    trzypokojowy apartament

    Warszawa

    • 1 824 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Do sprzedaży, w prestiżowo położonym apartamentowcu, z recepcją i ochroną, dwa ciche trzypokojowe apartamenty (96 i 108 m2) z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z...

  • Wyspowa, II poziomowe wynajem
    1 / 14
    Wyspowa, II poziomowe wynajem

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    W Y S P O W A 1 / ZACISZE / TARGÓWEK. Przestronne, czyste, świeżo po malowaniu , II pozimowe w budynku z 2010r, częściowo umeblowane i wyposażone na warszawskim Targówku/...

  • Sprzedam apartament w Miami na Florydzie
    Sprzedam apartament w Miami na Florydzie

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Apartament w Miami na sprzedaż w Miami Aventura. 2 sypialnie, 2 łazienki. Ponad 100m2 powierzchni mieszkalnej w nieruchomości. To powierzchnia 1022 sqft. Kondominium w Flamenco Tow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Mirabelki

    Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 677 369 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej inw...

Warszawa » Białołęka » ul. Mirabelki

    • 753 508 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i bez prowizji dla biura nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo powsta...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Ptasia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ptasia

    • 6 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna od 01.05.2026 (może)??? Do wynajmu lokal mieszkalny w centrum W-wy. Oferta w rejonie Hali Mirowskiej i Placu Bankowego. W sąsiedztwie placu Żelaznej Bramy...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Antoniego Magiera

    Warszawa » Bielany » ul. Magiera

    • 949 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - wizualizacje pokazują możliwą aranżację wnętrz.Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego...

  • Okazja! Luksusowy 3-pokojowy apartament
    1 / 15
    Okazja! Luksusowy 3-pokojowy apartament

    Warszawa

    • 1 550 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 19 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Luksusowy 3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji – Wilanów Zawady ulica Bruzdowa. Wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m², p...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Antoniego Magiera

    Warszawa » Bielany » ul. Magiera

    • 949 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,30 m², zlokalizowane przy ul. Antoniego Magiera na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym czwartym p...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Bielany rynek pierwotny ul. Fortowa

    Warszawa » Bielany » ul. Fortowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne i bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie w ekskluzywnym małym apartamentowcu. Mieszkanie pełne światła z ponad 5 m balkonem Kuchnia aneksie w salonie. Dwie sypialnie- oko...

  • Wynajmę mieszkanie Warszawa - Włochy
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie Warszawa - Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie 60m2 przy ul. Sabały 2piętro. Miejsce parkingowe na zamkniętym podwórku, wjazd i wejście na pilota. 3 pokoje, kuchnia, łazienka i WC wejście oddzielne...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 3 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | NOWE, stylowe 3 pokoje z balkonem - Nowy Ursus, ul. Habicha - Pierwszy najem! Lokalizacja: Warszawa, Nowy Ursus - ul. Edwarda Habicha Powierzchnia mieszkania: 49,5 m...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Modzelewskiego Zygmunt...

    Warszawa » Mokotów » ul. Modzelewskiego

    • 7 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane na Mokotowie. Nowe, bardzo ładnie, neutralnie urządzone mieszkanie w budynku z ochroną i monitoringiem. Świet...

  • Wynajme piękny apartament Browary Warszawskie 3 pok.
    1 / 16
    Wynajme piękny apartament Browary Warszawskie 3 pok.

    Warszawa

    • 8 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Browary Warszawskie to pięknie zagospodarowany teren w centrum Warszawy. Apartament 3 pokojowy z osobną garderobą i dużą łazienką - dwustronny w pełni urządzony i wyposażony: 2 sy...

  • Bezpośrednio Pilnie Okazja Ursynów 400 Metro Warchalowskiego
    1 / 3
    Bezpośrednio Pilnie Okazja Ursynów 400 Metro Warchalowskiego

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio !! Super Okazja! Piękne Mieszkanie na Ursynowie - 400m do metra! • Natolin Imielin • Pilne!!! Oferuję na sprzedaż BEZPOŚREDNIO przestronne, trzypokojowe mieszkanie na...