• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 754 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m², położone w Warszawie – Ursus, w kameralnym, niskim budynku na terenie ogrodzonego i monitorowanego bloku. Loka...

  • 3 pokoje, nowoczesne umeblowane, Rondo Wiatraczna.
    1 / 14
    3 pokoje, nowoczesne umeblowane, Rondo Wiatraczna.

    Warszawa

    • 4 550 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    For English or Russian call, +48 [tel] Elena. Zapraszam na prezentację po uprzednim kontakcie telefonicznym. Do wynajęcia 3 pokojowe, nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powier...

  • Mieszkanie inwestycyjne dwie mikro kawalerki.

    Warszawa » ul. Twarda

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34,63 m2; podzielone na dwie niezależne mikro kawalerki, stanowi atrakcyjną opcję inwestycyjną, pozwalającą na generowanie dochodu z wynajmu...

  • 3 ustawne pokoje, Kamionek, Park Skaryszewski
    1 / 15
    3 ustawne pokoje, Kamionek, Park Skaryszewski

    Warszawa

    • 935 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w najbliższą środę 13.05.2026 r, w godz. 17.00 - 18.30. Osoby zainteresowane proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny. 3 pokoje p...

  • Mieszkanie 3 pok. 81m2, Szczęśliwice

    Warszawa » Ochota » al. Aleje Jerozolimskie

    • 1 440 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 151 – w jednej z najlepiej skomunikowanych części...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 1 599 999 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 8 piętrowego nowoczesnego bloku z 2020 r zlokalizowanego przy ul. Nocznickiego 700 m od METRA MŁOCINY. W skład mieszkania...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Górnośląska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Górnośląska

    • 1 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 26 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy + balkon + piwnica zlokalizowane na prestiżowym Powiślu, przy ulicy Górnośląskiej. Zielona i spokojna okolica łączy w sobie kameralny charak...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Mieczysława Pożaryskiego

    Warszawa » ul. Pożaryskiego

    • 4 400 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Mieczys...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględów, Suwak
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględów, Suwak

    Warszawa

    • 5 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    3 POKOJE | 55,7 m² | MOKOTÓW - SUWAK 11 | 2021 | OD ZARAZ  ENGLISH BELOW | PET FRIENDLY Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,7 m², położone na...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa

    Warszawa

    • 746 236 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m² U...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Jeziorowa

    Warszawa

    • 790 482 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła, Stara Miłosna rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wesoła

    • 799 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 8 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament z antresolą i 2 miejscami parkingowymiprzestrzeńNa sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na piętrze nowo powstającego budynku jednorodzinnego w zabudowi...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Chmielna
    Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Chmielna

    Warszawa

    • 1 576 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 19 220 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Opiekun oferty Michał Cenecki tel. [tel] Trzypokojowe mieszkanie o pow. 82,28 m do własnej aranżacji Podstawowe informacje: Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej k...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Szczęśliwice ul. Włodarzewska

    Warszawa » Ochota » ul. Włodarzewska

    • 2 999 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 60 m2 usytuowane na niskim piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na Ocho...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Zbąszyńska

    Warszawa » Włochy » ul. Zbąszyńska

    • 983 152 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 249 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,16 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameraln...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Zbąszyńska

    Warszawa » Włochy » ul. Zbąszyńska

    • 996 740 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,95 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameraln...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Zbąszyńska

    Warszawa » Włochy » ul. Zbąszyńska

    • 1 002 932 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Zbąszyńska

    Warszawa » Włochy » ul. Zbąszyńska

    • 968 704 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 17 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,32 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameraln...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Zbąszyńska

    Warszawa » Włochy » ul. Zbąszyńska

    • 1 006 028 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 17 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,49 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameraln...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wyględów ul. Suwak

    Warszawa » Mokotów » ul. Suwak

    • 5 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 POKOJE | 55,7 m² | MOKOTÓW - SUWAK 11 | 2021 | OD ZARAZ ENGLISH BELOW | PET FRIENDLYDo wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,7 m², położone na 1....