• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Ząbki +20 km
  • Otwock +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warszawa

(533)
  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul.

    Warszawa » Ochota

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Ochoty - świetny rozkłąd - bardzo przestronne.Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,9 m², usytuowanego na...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Władysława Umińskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Umińskiego

    • 729 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 11 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    3 pokoje | 65,2 m² | loggia | 9 piętro | duży potencjał | Praga-PołudnieNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na 9. piętrze w 12-piętrowym budynku z win...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Kamionek rynek pierwotny ul....

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Żupnicza

    • 1 095 864 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 14 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Praga Południe, termin oddania 4Q 2026.Mieszkanie o pow. 76,81 m2.Centralnym punktem osiedla będzie zielone patio - miejsce, które będzie...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 899 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie | 57,49 m²| balkon | możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m² | Mokotów, Sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 złCena za m²: 15 637 zł/m²Powierzch...

  • Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki
    Wygodne 3 pokoje, duży ogródek, taras, wysoki

    Warszawa

    • 729 188 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kameralna inwestycja mieszkaniowa na pograniczu Ursus i Piastów Nowoczesna, kameralna inwest...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 939 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 16 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pokoje | 58,1 m² | klimatyzacja | nowa instalacja | Mokotów - CzerniakówNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,1 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek ul. Olgierda

    Warszawa » Targówek » ul. Olgierda

    • 899 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pok. mieszkanie po generalnym remoncie - blisko metraNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po gruntownym remoncie, położone na Targówku Mieszkaniowym, w spokojne...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 389 419 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 19 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_129, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Gen. Romana Abrahama

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Abrahama

    • 1 300 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 16 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem w garażu podziemnym na Gocławiu!Komfortowe mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 314 931 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_120, ogródek: 10 m, ( w tym taras: 4,74 m ) zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące i...

  • Mieszkanie Warszawa Wesoła ul. Gościniec

    Warszawa » Wesoła » ul. Gościniec

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie dwupiętrowe, łącznie 100m2 (3 i 4 piętro), które zostało przekształcone w dwa od...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Aleja Gen. Władysława Sikorskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Aleja gen. Władysława Sikorskiego

    • 1 249 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    HOT OFERTA!!!Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie - inwestycja Nowa Mangalia - idealne miejsce dla wymagającychPrezentujemy wyjątkowe, elegancko wykończone 3-poko...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Józefa Piusa Dzie...

    Warszawa » Mokotów » ul. Dziekońskiego

    • 1 529 550 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 22 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej z planowanym terminem oddania do użytkowania pod koniec 2026 roku. Mieszkanie położone na piątym ostatnim piętrze w bloku o...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Modzelewskiego

    • 839 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Oferuję na sprzedaż jasne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2 położone w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ul. Mod...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. Powsińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Powsińska

    • 749 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone na 3 piętrze czteropiętrowego budynku w zielonej i spokojnej dzielnicy War...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Aleja Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Aleja Krakowska

    • 899 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 17 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej o pow 52m2z balkonem, położone na 1 piętrze z 6.miejsce parkingowe dodatkowo płatne 39000zł. Termin oddania III kw...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul.

    Warszawa » Włochy

    • 795 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne, niedawno po remoncie 3-pokojowe mieszkanie na skraju Ochoty i Włoch Dwustronne - jasne - świetny układ - do wprowadzenia - 2 piętro - świetna lokalizacja - PKP R...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 679 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Warszawie - przestronne, jasne z ogromnym potencjałem aranżacyjnym!3 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | duża piwnica z oknemOferujemy na sprzedaż mieszkanie o powie...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Aleja Krakowska

    Warszawa » Włochy » ul. Aleja Krakowska

    • 899 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 17 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 750 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie w sercu Powiśla!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- świetnia propozycja zarówno dla inwestora (bliskość Uniwersytetu Warszawskiego),...