• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania dwupoziomowe Warszawa

(31)
  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Młociny, Heroldów
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Młociny, Heroldów

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    OSIEDLE, OGRODZONE, zamknięte, posiada: - alejki spacerowe, - placyk zabaw, - przy alejkach dużo miejsc parkingowych. OBOK: - Warszawskiego Centrum Atletyki, - MAKRO, - Biedronka 1...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m² Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe...

  • Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki
    1 / 13
    Apartament dwa poziomy , 150 mk2, 2 kuchnie, 2 łazienki

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Mam do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 150 m2 na ostatnim 6 i 7 piętrze z pięknym widokiem na panorame Warszawy. Mieszkanie na pierwszym pozio...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Międzyborska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Mi...

    Warszawa

    • 2 175 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    INFORMACJE OGÓLNE Lokalizacja: Warszawa, Gocław, ul. Międzyborska 11B Metraż: 120 m² Piętro: 0/8 (winda) Rok budowy: 2015 Stan prawny: odrębna własność z KW Cena: 2 175 000 zł Miej...

  • 4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy
    1 / 12
    4 pokojowe zadbane mieszkanie z balkonem z panoramą W-wy

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    Chcesz mieszkać z pięknym widokiem na Warszawę ? Mamy dla Ciebie perełkę - bardzo atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie 94m2, dwupoziomowe, jasne, czyste i przestronne. Doskonała l...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Zawady, Bruzdowa

    Warszawa

    • 1 334 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 17 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro nieruchomości FindSQUARE ma przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową nieruchomość w spokojnej okolicy Wilanowa. Jeśli szukacie Państwo komfortu, możliwości zamieszkania b...

  • Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2
    1 / 11
    Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    #Warszawa #Grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 780.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkani...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Powstańców Warsz...

    Warszawa » Śródmieście » pl. Powstańców Warszawy

    • 7 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupoziomowe, atrakcyjne mieszkanie w śródmieściu Warszawy. Może być wynajęte na cele biurowe!!! Prestiżowa lokalizacja tuż przy Pl. Powstańców Warszawy. Zabytkowa kamienic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Nalewki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nalewki

    • 7 500 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajmu mieszkanie dwustronne wschód - zachód w budynku apartamentowym na zielonym Muranowie w śródmieściu Warszawy. Doskonała lokalizacja, zieleń, parki, sklepy, restauracj...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Kępa Gocławska ul. Libijska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Libijska

    • 6 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Apartamentowiec chroniony, mieszkanie przestrzenne, dwupoziomowe, bardzo dobrze naświetlone, wysoki standard wykończenia, 5 pokoi (38, 18, 2x12 i 11m), 3 łazienki (6, 5 i 4m), ku...

  • Mieszkanie dwupokojowe na wynajem
    Mieszkanie dwupokojowe na wynajem

    Warszawa » Mokotów » ul. Piłsudskiego

    • 9 540 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    **Nowy apartament w prestiżowej inwestycji** Do wynajęcia nowocześnie urządzony, dwupokojowy apartament na Mokotowie, przy ul. Fort Piłsudskiego w topowej lokalizacji na mapie Wars...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem
    1 / 19
    Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z tarasem

    Ząbki

    • 994 500 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Piaseczno

    • 950 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 589 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA
    1 / 15
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA

    Falenty Duże

    • 809 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY
    1 / 19
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY

    Falenty Duże

    • 739 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Piaseczno

    • 720 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 994 500 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Piastów

    • 2 085 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Marki

    • 649 999 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE Z OGRÓDKIEM POMPA CIEPŁA FALENTY NOWE
    1 / 15
    3 POKOJE Z OGRÓDKIEM POMPA CIEPŁA FALENTY NOWE

    Falenty Duże

    • 609 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 1 640 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 14 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Józefosław

    • 1 089 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 9 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Piętro + Poddasze. 6 pok.- 2 poziomy. Parking.
    Piętro + Poddasze. 6 pok.- 2 poziomy. Parking.

    Ząbki

    • 929 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kobyłka

    Kobyłka

    • 980 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powie...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem
    1 / 12
    Dwupoziomowe mieszkanie w sercu Ząbek z tarasem

    Ząbki

    • 1 090 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 11 011 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Ząbkach przy ulicy Skrajnej 32E znajdujące się na 3 i 4 piętrze ogrodzonego, zielonego osiedla "Garden Plaza"z 2008 roku. Mieszkanie skła...

  • Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki
    1 / 16
    Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki

    Ząbki

    • 890 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku oddanym do użytku w 2011 roku, brak windy. Budynek zlokalizowany je...

  • Mieszkanie Pruszków, Działkowa
    1 / 14
    Mieszkanie Pruszków, Działkowa

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. APARTAMENT składa się z: ·...

  • Mieszkanie Marki ul. Okólna

    Marki » ul. Okólna

    • 1 099 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Unikatowy segment z ogrodem i potencjałem na 6 pokoi - Marki, przy samej PuszczySzukasz nieruchomości, która łączy solidne wykonanie z blis...

  • Parzniew ,ciche ,zadbanę i zielone osiedle,kolej

    Parzniew » ul. Działkowa

    • 1 300 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 14 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji .Do sprzedania praktyczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 92 m2 na terenie ogrodzonego osiedla z całodobową ochrona i monitoringiem .Ofe...