• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Warszawa

(304)
  • do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie
    1 / 4
    do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe 55m2 na 14 kondygnacji z widokiem na centrum od cichej strony. Bardzo dobra lokalizacja. umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD, sypialnia. Loggia 7,0 m2...

  • Wynajmę mieszkanie uroczo położone wśród drzew
    1 / 16
    Wynajmę mieszkanie uroczo położone wśród drzew

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Od kwietnia!!! Mieszkanie usytuowane w 1 z najpiękniejszych miejsc Rembertowa, wśród zielonych parków ze starymi dębami, biegającymi wiewiórkami, ćwierkajacymi ptakami. Oaza ciszy...

  • Wynajmę bardzo ładne, fajne mieszkanie na Bielanach(metro)
    1 / 5
    Wynajmę bardzo ładne, fajne mieszkanie na Bielanach(metro)

    Warszawa

    • 3 985 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam bezpośrednio bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie ul Przy Agorze 17. Ciche, w pełni urządzone, świeżo po remocie. Dwa ustawne b.ładne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, duża...

  • Mieszkanie WYNAJMĘ bezpośrednio od kwietnia 2026
    1 / 10
    Mieszkanie WYNAJMĘ bezpośrednio od kwietnia 2026

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowe, ciche mieszkanie, słoneczne, umeblowane blisko przystanek autobusowy 3min, plac zabaw, basen (10min), market 3min. mieszkanie słoneczne, umeblowane, meble w zabudowie. doprow...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Mała
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Północ Praga,-Północ, Mała

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulne mieszkanie z charakterem w świetnej lokalizacji? Kawalerka o powierzchni 27,5 m² na 1 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy z windą i łączy klimat starej Pragi z wygo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Okopowa

    Warszawa

    • 919 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje: Z przy...

  • Wilanów | 67 m² | 3 pokoje |
    1 / 11
    Wilanów | 67 m² | 3 pokoje |

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wilanów | 67 m² | 3 pokoje | balkon | 2 miejsca parkingowe Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 67 m², położone przy ul. Kazachskiej 5 w Warszawie,...

  • Wynajmę
    1 / 8
    Wynajmę

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Od listopada wynajmę kawalerkę 24 m przy ul. Zagójskiej na 4 piętrze w bloku jest winda. Mieszkanie słoneczne w pełni umeblowane z klimatyzacją. Mieszkanie jest po remoncie.Okolica...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią
    1 / 13
    Okazja! Przestronne dwa pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 16 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m² położone na parterze przy ul. Józefa Dwernickiego 25 na warszawskim Groc...

  • 65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!
    65 m2 / 3 pokoje + 2 balkony / CZYNSZ W CENIE !!

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 65m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Piętro drugie...

  • Dwa osobne pokoje, balkon, szybki dojazd do centrum Warszawy
    1 / 15
    Dwa osobne pokoje, balkon, szybki dojazd do centrum Warszawy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch. Ni...

  • Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!
    1 / 16
    Dla Rodziny. W Sercu Gocławia - Prawie Jak Na Wsi!

    Warszawa

    • 1 078 575 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 14 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Idealne DLA RODZINY! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, Balkon, Piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe NA SPRZEDAŻ przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleje Jerozolims...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mam przyjemność zaoferować Państwu DO WYNAJĘCIA przestronne, wykończone w wysokim standardzie, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy Al. Jerozolimskie 11/19, blisko stacji metra...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Biały Kamień

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 28 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj w luksusowym apartamencie z prywatnym ogrodem i tarasem na prestiżowym osiedlu Biały Kamień, tuż przy Polu Mokotowskim. Najważniejsze cechy nieruchomości: • Prestiżowa...

  • Klimatyczne 1 pokojowe o pow. 29,2m2 ul. Tyszkiewicza, Wola
    1 / 8
    Klimatyczne 1 pokojowe o pow. 29,2m2 ul. Tyszkiewicza, Wola

    Warszawa

    • 610 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 21 035 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 1 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 29,2 m2 na Woli. 1 piętro w 3 piętrowej kamienicy. Widna, oddzielna kuchnia, ustawny pokój.Wystawa okien na wsc...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Popularna
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Popularna

    Warszawa

    • 759 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI! Dwupokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 z dużym balkonem!!! Podst...

  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 719 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wola | przy metrze Księcia Janusza Na sprzedaż starannie wykończone mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w lokalizac...

  • 3 pokoje. 60m2, Konstruktorska
    1 / 6
    3 pokoje. 60m2, Konstruktorska

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 60 m² – Mokka Mokotów, ul. Konstruktorska Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w nowoczesn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Nowe mieszkanie na 1 piętrze,umeblowane,że sprzętem AGD,z telewizorem,każda sypialnia ma wyjscie na balkon,10 min do przystanku,są miejsca parkingowe

  • Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra
    1 / 9
    Centrum al. Jana Pawła II, przy rondzie ONZ-dwie linie metra

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    SUPER LOKALIZACJA - Ścisłe Centrum - Śródmieście, Al. Jana Pawła II, tuż przy rondzie ONZ, dwie linie metra, mieszkanie dwupokojowe, 40-metrowe, w świetnej lokalizacji, tuż obok dw...