• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Warszawa

(304)
  • 60m2 / 3 POKOJE / 2 BALKONY / nowe osiedle przy METRZE / od 1 MARCA 2026
    60m2 / 3 POKOJE / 2 BALKONY / nowe osiedle przy METRZE / od 1 MAR...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 60m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Pię...

  • Bezpośrednio | Nowoczesny apartament 58 m² | Ochota | klimat
    1 / 16
    Bezpośrednio | Nowoczesny apartament 58 m² | Ochota | klimat

    Warszawa

    • 3 899 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MOŻLIWY NAJEM KRÓTKOTERMINOWY OD ZARAZ NA 2 MIESIĄCE: – do końca czerwca: możliwy najem krótkoterminowy (min. 2 miesiące) – od lipca: planowana przerwa w najmie na ok. 3–4 tygodni...

  • 3 pokoje bezpośrednio
    1 / 13
    3 pokoje bezpośrednio

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie idealne dla studentów lub 2–3 osób. Jasne, ciche i bardzo ustawne 3-pokojowe w bloku 4/4 piętro (bez windy), balkon, osobna widna kuchnia, brak pokoi przec...

  • Bielany 4 pok. przy metrze
    1 / 7
    Bielany 4 pok. przy metrze

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 57 m², usytuowanego przy ul. Stefana Żeromskiego w zadbanym budynku. Mieszkanie znajduje się 100 metrów od stacji metr...

  • Bezpośrednio,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem, Kabaty
    1 / 16
    Bezpośrednio,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem, Kabaty

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio, b.ładne,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem i ogródkiem 320m2. Kabaty, Stryjeńskich 13. Od 1.02.26, ładne, eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną, zadbane, ciche...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Eugeniusza Lokajskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Lokajskiego

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje + osobna kuchnia | blisko metra NatolinOferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Melchiora Wańkowicza

    Warszawa » Ursynów » ul. Wańkowicza

    • 3 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Wańkowicza w Warszawie, w sercu zielonego Ursynów-Kabaty. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku na osiedlu...

  • Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA
    1 / 16
    Okazja! 3 pokoje w centrum Ursynowa ~ NOWA CENA

    Warszawa

    • 789 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować ustawne 3‑pokojowe mieszkanie – Ursynów‑Centrum, ul. Szolc‑Rogozińskiego • Pow. użytkowa: 56,8 m² + piwnica ok. 2 m² • Rynek: wtórny, b...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursus Ursus, Skorosze, Skoroszewska

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Ursus - Skorosze | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | 45 m² | balkon | osiedle zamknięte Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m², z...

  • Bezpośrednio, b.ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z ogródkiem
    1 / 8
    Bezpośrednio, b.ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z ogródkiem

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Od zaraz, ładne, eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną, zadbane, ciche, dużo zieleni, duże zielone patio, plac zabaw dla dzieci, z bezpośrednim dostępem do parku Moczydełko, 850m...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Lazurowa

    Warszawa » Bemowo » ul. Lazurowa

    • 3 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku (Dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemow...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Gen. Władysława Andersa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Andersa

    • 2 300 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m² w samym sercu Warszawy (Śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co...

  • 63m2 na wynajem na Pradze Południe
    1 / 13
    63m2 na wynajem na Pradze Południe

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 63m2, mieszkanie usytuowane w Warszawie, ul. Biskupia 6. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone w niezbędne meble i sprzęt AG...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletniego
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletn...

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m z balkonem, położone na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Świątyni Opatrzności Bożej w pre...

  • Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe M4 55m2
    Do wynajmu mieszkanie trzypokojowe M4 55m2

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    o wynajmu mieszkanie M4 55m2 3-pokojowe Informacja nt. mieszkania. Odnowione (białe ściany) mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz 5...

  • Apartament 3 pokoje Browary Warszawskie
    1 / 16
    Apartament 3 pokoje Browary Warszawskie

    Warszawa

    • 8 180 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Super lokalizacja Browary Warszawskie Do wynajęcia od stycznia Obok hotelu Hilton i placu Europejskiego Umeblowane i pięknie wykończone wraz z wyposażeniem 2 osobne sypialnie:...

  • Sprzedam mieszkanie z pięknym tarasem!
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie z pięknym tarasem!

    Warszawa

    • 700 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu Lewandów. Aktualnie dostępne i gotowe do najmu. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze 2,5 mkw oraz podwójne miejs...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Równoległa

    Warszawa » Ochota » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej na pograniczu Ochoty i Włoch. Lokal mieści się na drugim piętrze nowocz...

  • Kawalerka na Woli
    1 / 9
    Kawalerka na Woli

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia od już na dłużej, mieszkanie jednopokojowe umeblowane i wyposażone mieszkanie 27 m2 na Warszawskiej Woli przy ulicy Syreny. Kuchnia widna oddzielna, wysoki parter w bl...

  • Mieszkanie nr 24: 2 pokojowe 44,44 m2, 3 piętro (miejsce postojowe w garażu podziemnym)
    1 / 5
    Mieszkanie nr 24: 2 pokojowe 44,44 m2, 3 piętro (miejsce postojow...

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wykończone pod klucz - umeblowane. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. KORKOWA 45 to gotowy do zamieszkania nowoczesny budynek mieszkaniowy o niskiej trzypiętrowej zabudowie wraz...