• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Warszawa

(304)
  • mieszkanie do wynajmu
    1 / 16
    mieszkanie do wynajmu

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    WYSPOWA / Ł O D Y G O W A / ZACISZE / TARGÓWEK. Przestronne, czyste, świeżo po malowaniu , II pozimowe w budynku z 2010r, częściowo umeblowane i wyposażone na warszawskim Targówk...

  • Do wynajęcia miesxkanir
    1 / 6
    Do wynajęcia miesxkanir

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia piękne przytulne mieszkanko o pow. 43 m2, składające się z salonu z kuchnią, oddzielnego pokoju, łazienki, korytarza, dużego balkonu. Mieszkanie umeblowane i wyposażon...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Pejzażowa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Pejzażowa

    Warszawa

    • 1 530 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 20 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na SPRZEDAŻ 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007...

  • Komfortowe 3 pokoje z ogródkiem

    Warszawa » Ursus » ul. Henryka Brodatego

    • 910 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m², położone na parterze nowoczesnego, 3‑piętrowego bloku z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się na ładnym, zadbanym...

  • NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj
    1 / 7
    NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Strażackiej 145 w apartamentowcu z 2025 roku. Mieszkanie nowe, jasne - do tej pory niezamieszkane. Świeżo wykończone, umeblowane...

  • Dwupokojowe w centrum
    1 / 9
    Dwupokojowe w centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od już, dwupokojowe ładne mieszkanie po generalnym remoncie, na Warszawskim Powiślu, przy ul Solec. Pokoje samodzielne, wejście do każdego pomieszczenia z holu, kuchni...

  • Do wynajęcia jeden pokój (18,3 m2) w mieszkaniu 55 m2 Bródno
    1 / 15
    Do wynajęcia jeden pokój (18,3 m2) w mieszkaniu 55 m2 Bródno

    Warszawa

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - salonu (18,3 m2). Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi mały pokójj (8,3 m2) również jest obecnie do wynajmu (warunki...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Ludowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Ludowa

    • 5 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu komfortowe, rozkładowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w apartamentowcu z ochroną i monitoringiem, ponadto fitness, basen, sala konferencyjna itd. na Dolnym M...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Uznamska | Mieszkanie przy cichej ulicy
    1 / 16
    Uznamska | Mieszkanie przy cichej ulicy

    Warszawa

    • 777 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie przy cichej ulicy, blisko Centrum Warszawy. Umeblowane częściowo i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m² z przestronnym balkonem. MIESZKANIE Dwustro...

  • 1 / 3
    Mieszkanie w Rembertowie, bez pośrednika i prowizji, niedaleko AS...

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Opis: Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rembertowa, w pobliżu Akademii Sztuki Wojennej. Mieszkanie jest w...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Hoża

    Warszawa » Śródmieście » ul. Hoża

    • 5 640 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, ścisłe centrum Warszawy. Mieszkanie po generalnym remoncie na IV z IV pięter. Klimatyzacja, posiada nowe okna 3-szybowe,...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Równoległa

    Warszawa » Włochy » ul. Równoległa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 40 mkw, położone przy ul. Równoległej w dzielnicy Włochy. Lokal mieści się na drugim piętrze nowoczesnego bud...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Mariana Zdziechowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Mariana

    • 5 300 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Od marca.Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,00 m2 znajdujące się na warszawskim Mokotowie przy ul. Zdziechowskiego.Usytuowane na 1. pięt...

  • Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie/ Mokotów

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ?️ Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkaniowym Dostępne są również mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. ✅ Można z dziećmi i zwierzętami. ? Mokotów D...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 39m2 - Bródno

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bezpośrednia, osoby prywatnej. Agencjom i pośrednikom dziękuję za współpracę. Do wynajęcia bezpośrednio : Umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 39m2 usytuowane...

  • Mieszkanie Warszawa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na Powiślu - ul. Dobra, Warszawa Śródmieście Cichy i słoneczny apartament o powierzchni 42 m², położony na 2. piętrze budynku z windą w prest...

  • Pokó 8,3 m2 do wynajęcia w M4 na Bródnie
    1 / 16
    Pokó 8,3 m2 do wynajęcia w M4 na Bródnie

    Warszawa

    • 850 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - małego (8,3 m2) - dostępny od zaraz Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi średni pokój (10,6 m2) również jest obecnie d...

  • BEMOWO - 42 m,umeblowane 2 pok.,balkon, garaż, ok. st. metra
    1 / 13
    BEMOWO - 42 m,umeblowane 2 pok.,balkon, garaż, ok. st. metra

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, całkowicie umeblowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie w części Górce położone na parterze w 14-piętrowym budynku z 200...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stegny ul. Egejska

    Warszawa » Mokotów » ul. Egejska

    • 10 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajmu przestronne, rozkładowe, narożne (płn-wsch-płd) mieszkanie w nowym kompleksie na Stegnach. Okolica z pełną infrastrukturą miejską, dobre połączenia komunikacyjne. I...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Narbutta Ludwika

    Warszawa » Mokotów » ul. Narbutta

    • 5 900 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu piękne, eleganckie, ciepłe i przytulne mieszkanie wychodzące na park przy kinie "Iluzjon" z dużym 5-skrzydlowym oknem w wykuszu. Okolica: -spokojna okolica -niska zab...