• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Warszawa

(304)
  • Wynajmę PUŁAWSKA kawalerka z klimatyzacją
    1 / 6
    Wynajmę PUŁAWSKA kawalerka z klimatyzacją

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę komfortową kawalerkę na III piętrze o powierzchni 23m² położoną w doskonałym punkcie komunikacyjnym na Starym Mokotowie (skrzyżowanie ul. Puławska/Wiktorska) Atuty mieszka...

  • Elegancki apartament na Miasteczku&Garaż&Ochrona
    1 / 12
    Elegancki apartament na Miasteczku&Garaż&Ochrona

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu to wyjątkowe mieszkanie, które jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Ten przepiękny 3-pokojowy apartament znajduje się w jednym...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Politechniki...

    Warszawa » Śródmieście » al. Politechniki

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajmu wygodne, jednostronne (PŁD), w pełni umeblowane i wyposażone, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia Południowego. Lokalizacja: Ekskluzywna okolic...

  • Mieszkanie 3-pok Bielany po remoncie
    1 / 8
    Mieszkanie 3-pok Bielany po remoncie

    Warszawa

    • 5 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio od właściciela Do wynajecia przytulne, trzypokojowe mieszkanie na Bielanach, ul. Klaudyny 18 z dostepem do fantastycznej zielonej infrastruktury (przy Parku Kępa Poto...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 4 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Kamienica z 1993r. położona blisko ul. Emilii Plater i Hotelu Rialto. Dwa mieszkania na piętrze, balkon, W promieniu kilku minut spacerem znane i lubiane restauracje, Hala Koszy...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Jana III Sobieskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Jana III Sobieskiego

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Stylowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 64 m, 4 pokoje | ul. Jana III Sobieskiego Do wynajęcia przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na 1. piętrze w...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sarmacka

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu przestronny i cichy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 83,8 m2 zlokalizowany w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i świeżo odma...

  • Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Suwalskiej
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie w Warszawie przy ul. Suwalskiej

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Suwalskiej na spokojnym i zielonym osiedlu Bródno. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DO WYNAJĘCIA dwupokojowe m-3 Centrum 40m W-wa ONZ bezpośredn
    1 / 16
    DO WYNAJĘCIA dwupokojowe m-3 Centrum 40m W-wa ONZ bezpośredn

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    DO WYNAJĘCIA dwupokojowe m-3 Centrum 40m W-wa ONZ bezpośrednio BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Do wynajęcia mieszkanie M-3 dwupokojowe CENTRUM wynajmę MIESZKANIE 2 pokoje 40m Warszawa...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 POKOJOWE MIESZKANIE | NOWA INWESYCJA I W PEŁNI URZĄDZONE | DOSTĘPNE OD 01.03.26 Prezentujemy Państwu przestronne i w pełni umeblowane 42-metrowe mieszkanie z balkonem w zaproje...

  • Mieszkanie
    1 / 11
    Mieszkanie

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem przy ul Bartniczej 6/4 na Brodnie. Przytulne i w bardzo dobrym stanie odmalowane. Składa się z dzielnej kuchni, przedpokoju oraz dużego pokoju oraz loggii i...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Rzeczypospolitej Al.

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy jasne, ciche, komfortowe 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Wilanowie Budynek z 2017 r , cegła Balkon 8 m Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Fregaty
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Fregaty

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    *** MARINA MOKOTÓW *** APARTAMENTOWIEC *** BLISKO CENTRUM *** TARAS *** Przestronny, elegancki lokal mieszkalny na Osiedlu Marina Mokotów w apartamentowej części Mariny Mokotów....

  • ✅Sprawdź >>> 3 pokojowy apartament✅
    1 / 15
    ✅Sprawdź >>> 3 pokojowy apartament✅

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowy, 3-pokojowy apartament na wynajem – Mokotów, ul. Cybernetyki 15 Do wynajęcia nowoczesny, luksusowo wykończony apartament położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Cybe...

  • Kawalerka blisko metra, Stary Mokotów, ul.Narbutta
    1 / 2
    Kawalerka blisko metra, Stary Mokotów, ul.Narbutta

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,22 m², położona na trzecim piętrze kamienicy z windą przy ul. Ludwika Narbutta 55/57 w sercu Starego Mokotowa tuż przy skwerze...

  • 2 pokoje, 53m, Centrum, Muranów, świetna lokalizacja
    1 / 8
    2 pokoje, 53m, Centrum, Muranów, świetna lokalizacja

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Klimatyczne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m2 zlokalizowane w Warszawie w Centrum przy ul. Nowolipki. Mieszkanie w pełni umeblowane (łóżko, kanapa, 2 stoły...

  • 2 pokoje w apartamentowcu Ochota.
    1 / 8
    2 pokoje w apartamentowcu Ochota.

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 50,5 m2, dwupokojowe z balkonem usytuowane na II. piętrze w IV-piętrowym budynku z 2011 r. na Ochocie. Salon połączony z kuchnią - ok. 30 m2...

  • WYNAJMĘ 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu
    1 / 9
    WYNAJMĘ 2 pokojowe mieszkanie na Gocławiu

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gocławia przy skrzyżowaniu Fieldorfa i Bora Komorowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane, pralka, zmywarka , lodówka brak telewizora. Do dy...

  • Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2
    1 / 11
    Bezpieczeństwo Grochów 3 pokoje 53m2

    Warszawa

    • 780 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    #Warszawa #Grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 780.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkani...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów, Bukowińska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów, Bukowińska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Mieszkanie znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie z pełną infrastrukturą handlowo-usługową w pobliżu, w bardzo dobrej lokalizacji (3 minuty do stacji Metra Wilanowska, d...