• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Warszawa

(304)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wyględów ul. Suwak

    Warszawa » Mokotów » ul. Suwak

    • 5 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 POKOJE | 55,7 m² | MOKOTÓW - SUWAK 11 | 2021 | OD ZARAZ ENGLISH BELOW | PET FRIENDLYDo wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,7 m², położone na 1....

  • Przytulna kawalerka na woli 29m2
    1 / 4
    Przytulna kawalerka na woli 29m2

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka na woli, młynów. Kawalerka ma 29m2, duży pokój, dwa przedpokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, balkon i spora piwnica. Mieszkanie jest umeblowane, s...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 3 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe | 2 pokoje | 41 m² | Balkon | Garaż | ul. JagiellońskaDo wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², położone na 4. piętrze w 7-piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocław...

  • Wynajmę mieszkanie 42m2
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie 42m2

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament Centrum Metro Daszyńskiego Płocka OPIS Do wynajęcia nowy, elegancki, 2 pokojowy apartament o powierzchni 42m, 1 piętro, winda. Idealny dla singla lub pary. Świetnie sko...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka
    1 / 14
    Mieszkanie Warszawa gm. Białołęka, Pasłęcka

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m² powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m² Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe...

  • Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie
    1 / 16
    Apartament 64 m2 w osiedlu RYTM na Ursynowie

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia elegancki, trzy­pokojowy apartament wykończony na wysokim poziomie, położony na I. piętrze w V‑piętrowej części nowego budynku RYTM (Echo Investment, 2024) przy ul. Iw...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Lazurowa

    Warszawa

    • 865 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 21 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Hubert Kask tel. [tel] Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, dostęp...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Ludwika Rydygiera
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz Żoliborz, Ludwika Rydygiera

    Warszawa

    • 2 990 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 26 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Przestronny apartament 114,8 m² z tarasem, pełnym umeblowaniem i podwójnym miejscem parkingowym typu „rodzinnego” - Żoliborz, ul. Rydygiera 15 Oferujemy przestronny apartament o p...

  • Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane
    1 / 9
    Klimatyczne Nowe dwupokojowe w pełni umeblowane

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bezczynszowe!. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,09 m2. Mieszkanie na pierwszym piętrze domu wolnostojącego w Wesołe...

  • 3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1
    1 / 9
    3 pokoje, parter, ul. Księdza Sitnika 1

    Warszawa

    • 965 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Księdza Jana Sitnika 1. Nieruchomość znajduje się na parterze w solidnym budynku z 1...

  • Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie
    1 / 9
    Do wynajęcia 3-pokojowe na Bielanach w Warszawie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń – Bielany, ul. Rodziny Połanieckich Szukasz jasnego, cichego i w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacj...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wyględów

    Warszawa » Mokotów

    • 5 900 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu apartament na Mokotowie, Pole Mokotowskie. Osiedle Eko Park, przy Oranżerii z ochroną i monitoringiem. W osiedlu usługi, handel, gastronomia, dużo zieleni, cisza, spo...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio (Bez pośredników i Agencji Nieruchomości) dwu-pokojowe mieszkanie na zielonej Ochocie - Rakowcu, o powierzchni 38,5 m. kw., na III piętrze w IV-piętrowym blok...

  • Samodzielny pokój z aneksem kuchennym
    1 / 16
    Samodzielny pokój z aneksem kuchennym

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od 15 kwietnia lub 1 maja samodzielny pokój w którym znajduje się samodzielny aneks kuchenny, oraz łazienka która jest przydzielona tylko do tego pokoju. W mieszkaniu...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42m2

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe oddzielna kuchnia , Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane do zamieszkania od zaraz. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od...

  • Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje Bielany

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Bezpośrednio - 43m dwupokojowe wynajmę, Marymoncka okolice szpitala Bielańskiego, 8 piętro. Umeblowane. Ok. 200m od autobus tramwaj, ok. 800m od metra. Media płatne wg zużycia- prą...

  • 2 pokoje Galeria Mokotów
    1 / 8
    2 pokoje Galeria Mokotów

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32m², położone na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku na Mokotowie ul. ŚNIARDWY 6. Układ: 2 pokoje kuchnia łazienka Blisko przystanków tramwaj...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 629 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważn...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Dobra

    Warszawa

    • 629 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 23 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych!  Najwa...