• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa +20 km
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Warszawa

(304)
  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 117 524 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 25 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap inwestycji oddany do użytkowania. Budynek B2, lokal: B2_155, loggia: 2,6 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 328 616 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 23 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_30, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe info...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 240 744 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 22 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_24, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe info...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 859 281 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 26 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap inwestycji oddany do użytkowania Budynek B2, lokal: B2_154, loggia: 2,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na st...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 108 283 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 22 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_6, loggia: 9,4 m, 2 ogródek: 113 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe in...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 870 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE !Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - Central Park UrsynówAtuty nieruchomości:-przestronne i jasne mieszkanie-funkcjonalny układ pomieszczeń...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Stanisława Kierbedzia

    Warszawa » Mokotów » ul. Kierbedzia

    • 599 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!Nowoczesny Apartament na Mokotowie - Wysoki Standard i Gotowiec InwestycyjnyOferujemy na sprzedaż w pełni umeblowane, ciche...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Różana

    Warszawa » Mokotów » ul. Różana

    • 849 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 19 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie - 8 min. od metra Racławicka-- Niski czynsz -- TOP lokalizacja -- 2 miejsca parkingowe -- piwnica -- dwustronne - jasne -- wyso...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • M2 przy Metro Kondratowicza z 2007 roku
    1 / 16
    M2 przy Metro Kondratowicza z 2007 roku

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane przy ul. Zielone Zacisze 1 na warszawskim Targówku. Lokal położony jest na parterze, pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. Powierzchn...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 918 734 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_167, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 389 419 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 19 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_129, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 981 152 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 26 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_190, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 314 931 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 22 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_120, ogródek: 10 m, ( w tym taras: 4,74 m ) zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące i...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 1 025 135 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 629 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_320, loggia: 2,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 956 257 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 26 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_189, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 946 410 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 22 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_274, balkon: 4,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 973 145 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 24 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_329, loggia: 2,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 962 763 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 22 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, Etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: A_283, balkon: 4,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brok...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 649 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 20 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    31,40-metrowa KAWALERKA z miejscem garażowym.Układ mieszkania- Salon 16,9 m2- Kuchnia 5,1 m2- Hall 5,4 m2 (duża szafa)- Łazienka z wanną 4,0 m2- Loggia 4,3 m2przy metrze Wilanowska...

  • BIELANY | 68 m2 | 3 POKOJE | TARAS 15 m2 | METRO
    BIELANY | 68 m2 | 3 POKOJE | TARAS 15 m2 | METRO

    Warszawa

    • 1 345 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 19 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ KUPNA NA KREDYT :: Krótko: Bielany | Metro Młociny | Tramwaj |...