• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Warszawa

(304)
  • 3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy
    1 / 15
    3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m², zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Bez pr...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 800 936 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 16 piętro

    Mieszkanie | 2 pokoje | rondo WiatracznaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Cypriana Kamila Norwida

    Warszawa » Wola » ul. Norwida

    • 3 300 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    2 pokoje | 37 m² | Wola - Ulrychów, ul. Norwida 3Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane, o powierzchni 37 m², położone...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Wojciecha Gersona

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Gersona

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    4 pokoje | 109 m² | Kamienica | Kominek | Praga-Północ, ul. GersonaDo wynajęcia jasne, przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109 m², usytuowane na 2. piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Korczyńska

    Warszawa » Mokotów » ul. Korczyńska

    • 2 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Korczyńska 10Oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. K...

  • Kawalerka z balkonem Ursynów Kłobucka
    1 / 13
    Kawalerka z balkonem Ursynów Kłobucka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 22 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Funkcjonalna kawalerka z balkonem na Ursynowie – przestrzeń, która łączy wygodę życia i świetną lokalizację. Jeśli szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, j...

  • Gocław 2pokoje przy Promenadzie garderoba klima
    1 / 15
    Gocław 2pokoje przy Promenadzie garderoba klima

    Warszawa

    • 4 850 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Warszawa Praga Południe / Gocław 2 pokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie bezpośrednio przy C.H. Promenada *** NOWY BUDYNEK 2020r / winda / garaż w cenie / czynsz w ce...

  • Warszawa Bemowo, ul. Kossutha
    Warszawa Bemowo, ul. Kossutha

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 7 piętro

    Rewelacyjne mieszkanie 75,4 m2 na wynajem z dużym balkonem i komórką lokatorską w cenie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 4 pokojowego mieszkania, położone...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Rozkładowe 3  pok.z loggią i osobna kuchnią
    Rozkładowe 3 pok.z loggią i osobna kuchnią

    Warszawa

    • 770 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,7 m² + piwnica gotowe do zamieszkania  Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m² z dodatkową piwnicą 1,22 m². Lokal...

  • 2-pok zielona część Mokotowa, do wprowadzenia
    2-pok zielona część Mokotowa, do wprowadzenia

    Warszawa

    • 599 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    2 pokojowe, 42,5m², usytuowane na 4 piętrze bez windy, po remoncie, do wprowadzenia. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Jana Zamoyskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamoyskiego

    • 5 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokoje | 46,49 m² | Praga-Południe | ul. Zamoyskiego 37Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49 m², położone na 1. pię...

  • Wola, ul. Radziwie 7, 32 m2, meble, AGD
    1 / 6
    Wola, ul. Radziwie 7, 32 m2, meble, AGD

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Oferuję bezpośrednio do wynajęcia kawalerkę 32 m. kw w budynku Wola Tower przy ul. Radziwie 7. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Mieszk...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mjr. Henryka Sucharskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Mjr. Henryka Sucharskiego

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie  z loggią | Bemowo, okolice Hali Wola | funkcjonalny układ Do wynajęcia zadbane, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w 11-piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służewiec ul. Bokserska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bokserska

    • 3 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej 73 na Mokotowie - Służewcu. Na lokal składają...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Inflancka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Inflancka

    • 4 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 58 m² | Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 15Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², położone na 2. piętrze w 14-pi...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Mieszkaniowy ul. Michała Ossowskieg...

    Warszawa » Targówek » ul. Ossowskiego

    • 3 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 pokoje | 37 m² | Balkon | Metro | ul. Ossowskiego 11Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 4. piętrze w budynku z wi...

  • 3 oddzielne pokoje w Centrum
    1 / 9
    3 oddzielne pokoje w Centrum

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronne, ciche i jasne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 6-piętorwym bloku z 1950 r, z windą w centrum Warszawy przy al. Jana Pawła II, Mieszkanie o...

  • Bielany, Broniewskiego,dwa oddzielen pokoje
    1 / 9
    Bielany, Broniewskiego,dwa oddzielen pokoje

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Bardzo czyste,zadbane ,dwupokojowe mieszkanie.W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.Przygotowane do wynajęcia od zaraz.Podana kwota zawiera czynsz,dodatkowo płatny:prąd,gaz,...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Górczewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Górczewska

    Warszawa

    • 695 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli, w doskonałym punkcie komunikacyjnym - pomiędzy stacjami metra M2 Księcia Janusza i Ulrychów (zbliż...

  • Komfortowe 3 pokoje przy metrze Służew z balkonem
    1 / 10
    Komfortowe 3 pokoje przy metrze Służew z balkonem

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 58 m² | Metro Służew | Balkon | Garaż | Piwnica Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizo...