• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Warszawa

(304)
  • Bródno dwupokojowe
    1 / 14
    Bródno dwupokojowe

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bródno dwupokojowe bardzo dobra lokalizacja Centrm Bródna przy metrze ul. Malborska 6 umeblowane i w pełni wyposażone.2800zł plus czynsz 1000 oraz prąd I gaz wg wskazań licznika co...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Długa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Długa

    • 4 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w centrum Warszawy, ale bez kompromisów między klimatem a wygodą? To mieszkanie przy ul. Długiej łączy charakter przedwojennej kamienicy z funkcjonalnym, nowocze...

  • Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum
    1 / 9
    Kawalerka 28m2, Wołomin - Centrum

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajem bezpośredni ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Do wynajęcia kawalerka w Wołominie , przy ul. Legionów 53 Mieszkanie położone na wysokim parterze w kameralnym...

  • Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²
    1 / 11
    Sprawdź>>> świeżo umeblowane, balkon 48 m²

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Bielany, ul. Loteryjki Do wynajęcia jasne, świeżo umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze (ostatnim) w kame...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Kabaty, Wąwozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów, Kabaty, Wąwozowa

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie, z wydzielonym aneksem sypialnianym, o powierzchni 40 m², usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku, zaledwie 100 m od wejś...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Wyględowska

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe studio o powierzchni 37 m2, znajdujące się na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Nieruchomość cechuje się niezwykłą ciszą, spokojem i doskonał...

  • Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa śródmieście, ul. Leszczyńska

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasny, cichy, elegancki apartament po remoncie usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego, zamkniętego budynku z 2006 r. z ochroną i monitoringiem w Śródmieściu na Powiślu....

  • 2-pok. / ok. metra Rondo ONZ/ od zaraz
    2-pok. / ok. metra Rondo ONZ/ od zaraz

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pobliżu metra Rondo ONZ. 38m2 - mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i przedpokoju. Położone na 5 piętrze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 16
    Wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę kawalerkę parter 30m2 odnowione umeblowane kuchenka gazowa dwupalnikowa, lodówka ,pralka , prysznic ul. Sokołowska blisko tramwaje, autobus metro Płocka ,Młynów PKP ,Wola...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa
    1 / 6
    Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Księżycowa

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dla osób bez dzieci i zwierząt. Na wynajem jasne, ciche, dwupokojowe i umeblowane mieszkanie o pow. 34,54 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego budynku na Bielanach z 201...

  • Ekskluzywny Apartament na Wynajem  ul. Domaniewska
    1 / 13
    Ekskluzywny Apartament na Wynajem ul. Domaniewska

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem Apartamentu w Prestizowej Inwestycji Matexi – Warszawa, ul. Domaniewska 24 Oferuję na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 54 m² w prestiżowej inwestycji Matexi, zl...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław

    Warszawa » Praga-Południe

    • 3 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe o pow.56m2, na nowoczesnym osiedlu Adria. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone 24h. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Składa się z: - 2 pokoi, -...

  • 3 pokoje Jana Kazimierza, 55m2, 2 balkony, Wola
    1 / 11
    3 pokoje Jana Kazimierza, 55m2, 2 balkony, Wola

    Warszawa

    • 4 600 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m², usytuowane w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 27A. Lokal znajduje się na...

  • Wynajmę mieszkanie, 4 pokoje, garaż, 2 łazienki, balkon
    1 / 15
    Wynajmę mieszkanie, 4 pokoje, garaż, 2 łazienki, balkon

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem – Ursus Factory 4 Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na 4. piętrze w nowej inwestycji. Układ pomieszcz...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Stare Włochy, Solipska

    Warszawa

    • 1 170 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 25 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Dwupokojowy, nowo wykończony, w pełni wyposażone apartament o powierzchni 46,9 m2 z TARASEM 50 M2! Podstawowe informacje: Z przyjemnoś...

  • Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew
    Trzy pokoje na Bielanach, Wrzeciono, Metro-Wawrzyszew

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, na Bielanach tuż przy stacji metra, na ulicy Wrzeciono 1, pierwsze piętro, w cztero piętrowym bloku. Trzy oddzielne pokoje zamy...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 415 608 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 24 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    0% prowizji, Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_36, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe info...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 168 331 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 22 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Termin realizacji: II-III kwartał 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: B1_18, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamen...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 908 821 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    0% prowizji, Etap inwestycji oddany do użytkowania. Budynek B2, lokal: B2_148, loggia: 9,9 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na...

  • 0%. Kompleks apartamentowy przy Wołoskiej

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 971 125 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 26 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    0% prowizji, Etap inwestycji oddany do użytkowania. Budynek B2, lokal: B2_152, loggia: 3,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na...