• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Warszawa

(304)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew, Mozarta

    Warszawa

    • 1 390 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 21 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Atrakcyjne, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD, gotowe do wprowadzenia mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z dużą szafą, gabinetu /...

  • Mieszkanie Wilanów
    1 / 8
    Mieszkanie Wilanów

    Warszawa

    • 2 310 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis mieszkania Sarmacka 4B Stylowy apartament z wysokim standardem wykończenia w inwestycji Villa Nobile, 77,09 m2, 3 pokoje, BEZPOŚREDNIO Sprzedam BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powie...

  • Warszawa, 2 pokoje z loggią, garażem, wyposażeniem
    1 / 4
    Warszawa, 2 pokoje z loggią, garażem, wyposażeniem

    Warszawa

    • 2 950 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalne i z doskonałą lokalizacją, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Herbu Oksza 3 na 2 piętrze (Warszawa, dzielnica Ursus). Możliwość wynajmu z miejscem w garażu p...

  • Powiśle 2 pokoje przy parku
    1 / 16
    Powiśle 2 pokoje przy parku

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Powiśle | ul. Okrąg | 2 pokoje | 38 m²| balkon | piwnica | park Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane przy ul. Okrąg 6 na warszawskim...

  • Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka |Super Lokalizacja
    1 / 9
    Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka |Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka | Super Lokalizacja/ Od Teraz Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Gajkowicza, na 3 piętrze w czteropiętrowym ocieplonym budynku, okoł...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Kabacki Dukt

    Warszawa » Ursynów » ul. Kabacki Dukt

    • 7 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o pow. 90m2 na Kabatach, z balkonem i 2 miejscami postojowymi, zaledwie 4 minuty od stacji metra.~ ENGLISH  BELOW ~Na lokal...

  • Saska Kępa 96m2 z garażem
    1 / 11
    Saska Kępa 96m2 z garażem

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PIĘKNY APARTAMENT NA SAKIEJ KĘPIE 96m2 - Salon z kominkiem - 2 sypialnie - Garderoba - Balkon - Miejsce w garażu ROZKŁAD POMIESZCZEŃ. Apartament składa się z: Salonu z kominkie...

  • Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 18 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedaż komfortowego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu - ul. Łucka 15, Warszawa (Wola) Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Chmielna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 4 799 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m² (faktycznie odczuwalnie większy dzięki antresolom), położony przy ul. Chmielnej (róg ul. Żelaznej) w samym sercu Warszaw...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu nowoczesne, umeblowane, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 90m2 położone na Kabatach przy ul. Kabacki Dukt. Mieszkanie dwustronne, ciche, położone przy Lesie Kabackim niedalek...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Kruczkowskiego Leona

    Warszawa » Śródmieście » ul. Kruczkowskiego

    • 8 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu mieszkanie na warszawskim Powiślu. Osiedle mieszkaniowe z dużym zielonym ogrodem/patio, ochroną i monitoringiem. Bardzo dobre położenie, dobre połączenia komunikac...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Kobielska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kobielska

    • 3 700 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,00 m2  znajdujące się na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej.Usytuowane na 3. piętrze, w pełni...

  • Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche
    1 / 14
    Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferujemy do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na terenie dzielnicy Praga Południe/Kamionek przy ul. Gocławskiej w apartamentowcu z 2013 r., na zamkniętym, s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Rembertów Rembertów
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Rembertów Rembertów

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    DANE OGÓLNE: Do wynajęcia pokój z kuchnią 25,5 mkw. Z BALKONEM, w nowym budownictwie (2022), nowe osiedle. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W budynku jest winda, która zwiezie d...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Grójecka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Grójecka

    Warszawa

    • 3 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do wynajęcia bardzo jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Grójeckiej 186 na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się na 10. pię...

  • Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole
    1 / 8
    Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę przytulne, słoneczne, umeblowane mieszkanie na Woli. Atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja i dobra komunikacja. Mieszkanie typu studio z oddzielna kuchnią znajduje s...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Dobra

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dobra

    • 5 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Dobrej 54, w sercu Powiśla (Śródmieście). Lokal znajduje się na part...

  • Wilanów, 73m, 3 pok. garaż
    1 / 16
    Wilanów, 73m, 3 pok. garaż

    Warszawa

    • 4 470 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie bez mebli z garażem, położone w apartamentowcu, w centralnej części Miasteczka Wilanów. Sarmacka przy Klimczaka. Kilka minut do tramwaju lub autobusu. Dwustr...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Umeblowane, wszystkie sprzęty. Komfortowe. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem, duża łazienka, duży przedpokój z szafami. Duży balko...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów

    Warszawa » Ursynów » ul. Wagów

    • 3 600 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na 3. piętrze w bloku z windą, na strzeżonym osiedlu przy ul. Braci Wagów.Układ i wyposa...