• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
  • Iwanowice Włościańskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Warszawa

(304)
  • Metro KABATY, do wynajęcia 43m2
    Metro KABATY, do wynajęcia 43m2

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    BEZPOŚREDNIO - Mieszkanie przy metrze Kabaty (3 min) w pełni wyposażone i umeblowane do wynajęcia lub sprzedaży. Meble: - dwuosobowe łóżko oraz stolik TV Ludwik Styl, - materac z...

  • mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia od zaraz
    mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia od zaraz

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    atrakcyjne,przy Kochanowskiego mieszkanie 2-pokojowe,umeblowane do wynajęcia od zaraz.Cena wynajmu do uzgodnienia.Kontakt tel.[tel]-

  • wynajmę kawalerkę
    wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dysponuję kawalerką w okolicy Pl. Szembeka, budynek bezpośrednio przy przystaniu autobusu linii 188, 523, 102. 135, blisko przystanki tramwajowe balkon, woda oligoceńska, budynek...

  • Warszawa Praga ul Konopacka
    Warszawa Praga ul Konopacka

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Praga w pobliżu dw. Wileńskiego. Wynajmę mieszkanie o podwyższonym standarcie. Umeblowane. w pełni wyposażone. (wszystko nowe) c. 2500 zł/ m-c plus opłaty okolo (800zł)....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Do wynajmu 2 pokojowe ,nowe mieszkanie w  Ząbkach
    1 / 16
    Do wynajmu 2 pokojowe ,nowe mieszkanie w Ząbkach

    Ząbki » ul. Andersena

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Brik Nieruchomości s.c. J. K. Sarnowscy
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Józefosław

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piastów

    • 3 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne 3 pokoje z tarasem
    1 / 8
    Przytulne 3 pokoje z tarasem

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 200 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Piastów

    • 2 085 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    DJ Consulting
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 4 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 3 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 2 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2
    1 / 6
    MIESZKANIE DOWYNAJĘCIA 46m2

    Marki

    • 2 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Marek Super lokalizacja, komunikacja miejska ,przystanki autobusowe w pobliżu w tym autobus nocny + linie prywatne- sklepy lidl i biedronka - poczta w pobliżu...

  • 1 / 4
    Wynajme 3pokojowe mieszkanie 60m2 Zielonka ul.Wolnosci2 balkon,pi...

    Zielonka

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme trzy pokojowe mieszkanie 60m2 na osiedlu przy ulicy Wolności 2 w Zielonce. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w czteropietrowym bloku i posiada duzy balkon . Składa się z...

  • Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów
    1 / 11
    Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów

    Józefów

    • 3 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe, w pełni pięknie umeblowane mieszkanie dla pary. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w małym, apartamentowym budynku w najlepszej z możliwych lokalizacji Józefowa...

  • Lokal mieszkalny - Piaseczno

    Piaseczno

    • 480 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 60 m2 z prywatnym ogródkiem ładnie zagospodarowanym o powierzchni 147 m2 , dodatkowo komórka lokatorska i poddasze strychowe wspólne wraz z gara...

  • Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty
    1 / 6
    Wynajmę duże mieszkanie, niskie koszty

    Izabelin

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bez prowizji. Prezentujemy mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w Laskach gmina Izabelin. Niezależne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni ok. 70 m2: dwa duże poko...

  • 2 pokoje w centrum Józefowa
    1 / 7
    2 pokoje w centrum Józefowa

    Józefów

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do najmu mieszkania w pobliżu stacji PKP w Józefowie. Lokalizacja: ścisłe centrum Józefowa, cicha i zielona cześć Józefowa, zaledwie 100 metrów od stacji PKP Józefów, sz...

  • Nieruchomości
    1 / 5
    Nieruchomości

    Pruszków

    • 650 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,4 m², położone na pierwszym piętrze. Idealne zarówno dla rodziny z dzieckiem, pary, jak i jako pewna inwestycja po...

  • Mieszkanie M3
    1 / 8
    Mieszkanie M3

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry , oferuje do wynajęcia nowe niezamieszkane jeszcze , umeblowane , w pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania przy samej granicy z Warszawa w Markach ul Nau...

  • Z OGRÓDKIEM BEZCZYNSZOWE

    Józefosław

    • 1 160 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 14 872 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości