• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

(463)
  • Mieszkanie 59,2m2, 3 pok., Pruszków, PL.Mechaników

    Pruszków » pl. Plac Mechaników

    • 869 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, w podwarszawskim Pruszkowie,...

  • Mieszkanie Pruszków osiedle Wyględówek ul. Kopernika

    Pruszków » ul. Kopernika

    • 2 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 w centrum Pruszkowa, przy ul. Kopernika blisko stacji kolejki WKD. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze, w budynku czteropiętrowym i s...

  • Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą
    1 / 14
    Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą

    Michałowice

    • 2 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Bezpośrednio, bardzo ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z dużą loggą. Natolin, ul. Braci Wagów/Filipiny Płaskowickiej, ładne, eleganckie, nowe, zamknięte osiedle, zadbane, ciche, duż...

  • Mieszkanie 3 pok Pruszków 71.1m2, 2 garaże, 2 balkony, klima
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pok Pruszków 71.1m2, 2 garaże, 2 balkony, klima

    Pruszków

    • 865 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71.1 m2 w doskonałej lokalizacji Pruszkowa/ Parzniewie przy ulicy Działkowej. Oferta bezpośrednio od właścic...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Owocowy Sad

    Piaseczno » ul. Owocowy Sad

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone na granicy Piaseczna i Julianowa, przy ulicy Owocowy Sad, na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku.Dw...

  • Mieszkanie Ząbki ul. Kościelna

    Ząbki » ul. Kościelna

    • 730 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,26 m²- przestronne z funkcjonalnym rozkładem, otwartą kuchnią na salon i wyjściem na taras (32,55 m2).Mieszkanie w przeważającej części...

  • Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna
    1 / 8
    Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna

    Piaseczno

    • 899 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    STAN PRAWNY: Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość z Księgą Wieczystą – możliwość zakupu na kredyt. LOKALIZACJA I BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się w 8-piętrowym budynku z 2008 r...

  • Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze
    1 / 16
    Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze

    Marki

    • 1 320 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą – 132,5 m² z balkonem, strychem i wyposażeniem! Przestron...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal mieszkalny - Piaseczno

    Piaseczno

    • 480 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 60 m2 z prywatnym ogródkiem ładnie zagospodarowanym o powierzchni 147 m2 , dodatkowo komórka lokatorska i poddasze strychowe wspólne wraz z gara...

  • Kawalerka z balkonem
    Kawalerka z balkonem

    Piastów

    • 499 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Piastowa, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Sprzedaż bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Certyfikat energetyczny dla lokalu aktual...

  • 3 Pokoje | Okazja | KW | Piwnica | Nowa Cena

    Piaseczno » ul. Kusocińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m², położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego, nieda...

  • Mieszkanie Józefów ul. Sienkiewicza

    Józefów » ul. Sienkiewicza

    • 4 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem czteropokojowe mieszkanie z duszą, o powierzchni wynoszącej około 76 m2  (po odliczeniu skosów), położone w domu jednorodzinnym przy ul. Sienkiewicza w Józefowie...

  • Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów
    1 / 11
    Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów

    Józefów

    • 3 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe, w pełni pięknie umeblowane mieszkanie dla pary. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w małym, apartamentowym budynku w najlepszej z możliwych lokalizacji Józefowa...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna rynek pierwotny ul. Tukanów

    Stara Iwiczna » ul. Tukanów

    • 844 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, po...

  • Mieszkanie Sulejówek

    Sulejówek

    • 649 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na drugim piętrze, wyżej jest strych służący wyłącznie mieszkańcom klatki schodowej. Nierucho...

  • Mieszkanie PO REMONCIE - 2 pokoje - 49 m²

    Jabłonna

    • 565 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane – to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie o powierzc...

  • Mieszkanie o pow. 56,20m2 oraz 188,7m2 poddasza !!

    Pruszków » ul. Ceramiczna

    • 1 300 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 5 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!Na sprzedaż jasne, ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20m2 do mieszkania przynależy poddasze o powierzchni 188,73m2 (łączna powierzchni...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...