• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

(463)
  • 4 pokojowe+biuro/ 2 tarasy/ogródek ZA GOTÓWKĘ
    4 pokojowe+biuro/ 2 tarasy/ogródek ZA GOTÓWKĘ

    Piaseczno

    • 1 215 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 10 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    WAŻNA UWAGA :ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomośc, zlokalizowaną w Piasecznie przy ulicy Bema. Jest to kameralny, niski, 2 piętrowy bl...

  • 2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacja
    1 / 8
    2pok. 56m²,OsobnaKuchnia,Piwnica,MP,BardzoZadbane,SuperLokalizacj...

    Ząbki

    • 625 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 56,73 m² znajdujące się przy ul. Świerkowej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego, a jej rozkład...

  • Mieszkanie Jabłonna
    1 / 6
    Mieszkanie Jabłonna

    Jabłonna

    • 584 116 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 48,88 m2 w Jabłonnie - gotowe do wprowadzenia od zaraz, bez dodatkowych kosztów i bez konieczności remontu. Mieszkanie znajduje si...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna ul. Elektryczna

    Konstancin-Jeziorna » ul. Elektryczna

    • 4 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej około 64 mkw, położone przy ul. Elektrycznej w Konstancinie. Lokal znajduje się na parterze budynku wzniesionego...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Powstańców Warszawy

    Piaseczno » ul. Powstańców Warszawy

    • 693 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, które jeszcze pachnie świeżością. Mieszkanie w Piasecznie przy ul. Powstańców Warszawy o powierzchni 47,64 m2 wra...

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Umowa okazjonalna na rok, ja płacę za notariusza. Cena 1600 zł plus opłaty wg zużycia z podliczników za wodę, prąd i * 250zł m-cznie ogrzewanie. Oddzielna łazienka, osobne wejście...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Piaseczno Centrum
    1 / 5
    Mieszkanie Piaseczno Centrum

    Piaseczno

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    DO Zamiany ewentualnie sprzedania : MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, z księgą wieczystą, 2-POKOJOWE O POW.39,27 M 2 z balkonem, II piętro,bez windy, w centrum Piaseczna. W rozlic...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 13
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PODPISANA UMOWA pRZEDWSTĘPNA Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m , zlokalizowane przy ulicy Powstańców w Ząbkach, na zamkniętym osiedlu z monitoringiem, w ciche...

  • APARTAMENT Z OGRODEM
    1 / 7
    APARTAMENT Z OGRODEM

    Marki

    • 620 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie parterowe w odebranym budynku z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Dwie sypialnie, salon z aneksem łazienka i wiatrołap. Ogród z wyjściem z mieszkania od strony połudn...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...

  • Nieruchomości
    1 / 5
    Nieruchomości

    Pruszków

    • 650 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,4 m², położone na pierwszym piętrze. Idealne zarówno dla rodziny z dzieckiem, pary, jak i jako pewna inwestycja po...

  • sprzedam mieszkania 48m2 Pruszkow os Staszica
    1 / 6
    sprzedam mieszkania 48m2 Pruszkow os Staszica

    Pruszków

    • 640 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam, sprzedam mieszkanie na parterze , dwupokojowe , oddzielna kuchnia , balkon, piwnica. Wymieniona elektryka, kaloryfery, okna, hydraulika. Mieszkanie w Pruszkowie na os. Sta...

  • Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie w zielonej okolicy 30 min do centrum Warszawy

    Sulejówek

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 52m2. Bardzo dobry dojazd do Warszawy - pół godziny do centrum pociągiem SKM oraz KM. Można tam dotrzeć równi...

  • przytulna kawalerka do wynajęcia
    1 / 3
    przytulna kawalerka do wynajęcia

    Piaseczno

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna umeblowana kawalerka w Piasecznie plus praca na miejscu przy sprzątaniu pokoi. Cena 2000 + czynsz 200 + liczniki

  • Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji
    1 / 9
    Marki: 2 pokojowe mieszkanie - 0% prowizji

    Marki

    • 556 680 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji
    1 / 13
    Marki: 3 pokoje w otoczeniu zieleni - 0% prowizji

    Marki

    • 705 180 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja d...

  • 2 pokoje w centrum Józefowa
    1 / 7
    2 pokoje w centrum Józefowa

    Józefów

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do najmu mieszkania w pobliżu stacji PKP w Józefowie. Lokalizacja: ścisłe centrum Józefowa, cicha i zielona cześć Józefowa, zaledwie 100 metrów od stacji PKP Józefów, sz...

  • 2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa
    1 / 11
    2-pokojowe mieszkanie w centrum Józefowa

    Józefów

    • 730 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa okazja - przestronne mieszkanie na II piętrze niskiego bloku na ogrodzonym osiedlu w centrum Józefowa.  Lokalizacja idealna - 15 min. spacerem do SKM , ok. 0,5 godz. od...