• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Warszawą

(463)
  • Mieszkanie Pruszków, Mikołaja Kopernika
    1 / 6
    Mieszkanie Pruszków, Mikołaja Kopernika

    Pruszków

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Kopernika w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: stacja WKD w odległości 450 m, w bliskim sąsiedztwi...

  • Mieszkanie M3
    1 / 8
    Mieszkanie M3

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień dobry , oferuje do wynajęcia nowe niezamieszkane jeszcze , umeblowane , w pełni wyposażone mieszkanie gotowe do zamieszkania przy samej granicy z Warszawa w Markach ul Nau...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w Łomiankach
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe w Łomiankach

    Łomianki

    • 1 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferuę w centrum Łomianek samodzielne mieszkanie 2 pokojowe, AGD, ogrzewanie w cenie czynszu, 20 min do stacji metro Młociny. Do czynszu dochodzi kaucja i opłaty licznikowe(prąd,...

  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • Mieszkanie Pruszków, Działkowa
    1 / 14
    Mieszkanie Pruszków, Działkowa

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. APARTAMENT składa się z: ·...

  • Mieszkanie Jabłonna,
    1 / 4
    Mieszkanie Jabłonna,

    Jabłonna

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta sprzedaży - ostatnie 8 mieszkań 3-pokojowch !!! Nowoczesne mieszkania na sprzedaż - 63-70 m² | Jabłonna Na sprzedaż nowoczesne mieszkania o powierzchni od ok. 63 m² do 70...

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach
    1 / 10
    Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Eleganckie mieszkanie w Piasecznie
    1 / 14
    Eleganckie mieszkanie w Piasecznie

    Piaseczno

    • 985 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania w Piasecznie. Lokal ma powierzchnię 111,9 m2. Jest dwupoziomowy. Na pi...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Piwnica | Dwustronne

    Mysiadło

    • 885 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie, 3 Pokoje o powierzchni 73,5 m² w stanie idealnym. Przestronne, nowocześnie wykończone, zlokalizowane w Mysiadle, niedaleko Puławskiej w cichej uliczc...

  • Mieszkanie Marki

    Marki

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    | Do wynajęcia nowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2025...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam mieszkanie

    Marki

    • 600 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w centrum Marek ul. Tadeusza Rejtana 19a znajdujące się na zamkniętym osiedlu, brama otwierana z pilota. Bezproblemowe parkowanie nawet 3 aut. Do mieszkania prz...

  • Mieszkanie 49.2m2
    1 / 16
    Mieszkanie 49.2m2

    Ząbki

    • 650 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkach ul.Calineczki o powierzchni 49.2m2 aneks kuchenny z pokojem 25m2 drugi pokój 15m2 przedpokój około 5m2 łazienka 4.5m2 plus balkon 6m2 do tego jest mie...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław
    1 / 11
    Apartament 163 m² , Osiedle Magnolii, Józefosław

    Józefosław

    • 1 499 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 9 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Józefosław, ul. Magnolii Przestronny apartament o powierzchni całkowitej (KW)163 m² z ogrodem, tarasem i garażem – kameralne osiedle z basenem. Na sprzedaż wyjątkowy 5-pokojowy ap...

  • Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki
    1 / 16
    Dwupoziomowe 5 pokoi z tarasem – Ząbki

    Ząbki

    • 890 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 8 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się w niskim bloku oddanym do użytku w 2011 roku, brak windy. Budynek zlokalizowany je...