• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Warszawa

(455)
  • Oferuję do wynajęcia mieszkanie 60m2+garaż+komórka Żoliborz
    1 / 9
    Oferuję do wynajęcia mieszkanie 60m2+garaż+komórka Żoliborz

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę bezpośrednio, od zaraz mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60 m2 położone na pełnym zieleni osiedlu Atelier Żoliborz ul. Przasnyska 7 w Warszawie. Lokal jest w pełni wypos...

  • Mieszkanie dla 3 studentów, 12 min. do Centrum, Włochy
    1 / 6
    Mieszkanie dla 3 studentów, 12 min. do Centrum, Włochy

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Od 1 września 2023 r.Mieszkanie, w kamienicy, o pow. 42 m2, pokój 20 m2, WC, łazienka z prysznicem, oddalone ok. 2 min.na piechotę od stacji kolei PKP Warszawa Włochy(ul. Potrzebna...

  • NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj
    1 / 7
    NOWE 2 pok. Mieszkanie w centrum Rembertowa 3 minut od stacj

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Strażackiej 145 w apartamentowcu z 2025 roku. Mieszkanie nowe, jasne - do tej pory niezamieszkane. Świeżo wykończone, umeblowane...

  • Dwupokojowe w centrum
    1 / 9
    Dwupokojowe w centrum

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia od już, dwupokojowe ładne mieszkanie po generalnym remoncie, na Warszawskim Powiślu, przy ul Solec. Pokoje samodzielne, wejście do każdego pomieszczenia z holu, kuchni...

  • Do wynajęcia jeden pokój (18,3 m2) w mieszkaniu 55 m2 Bródno
    1 / 15
    Do wynajęcia jeden pokój (18,3 m2) w mieszkaniu 55 m2 Bródno

    Warszawa

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - salonu (18,3 m2). Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi mały pokójj (8,3 m2) również jest obecnie do wynajmu (warunki...

  • Kawalerka do wynajęcia
    1 / 3
    Kawalerka do wynajęcia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Że sprzętem AGD,z telewizorem,z internetem światłowodowym, Blisko las, park, 10 min do przystanku autobusów,15 min do SKM,są miejsca parkingowe. kontakt tylko telefon [tel]

  • 1 / 3
    Mieszkanie w Rembertowie, bez pośrednika i prowizji, niedaleko AS...

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Opis: Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 46 m², zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Rembertowa, w pobliżu Akademii Sztuki Wojennej. Mieszkanie jest w...

  • Luksusowy apartament na Mokotowie
    1 / 16
    Luksusowy apartament na Mokotowie

    Warszawa

    • 9 600 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od już. super luksusowy apartament 115 m2 z dwa dużymi balkonami 10 m2, Usytułowany na Dolnym Mokotowie, w zacisznym zakątku Stegien przy ulicy Białego dębu. W super n...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie do wynajęcia
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 55M2, DO WYNAJĘCIA, LUX, znakomity punkt, ul.Chotomowska (koło:,Wawelska/ Grójecka), CISZA, CENTRUM, 1P., Cegła, 2pok. +kuchnia, b.Ciepłe, zieleń, tel,[tel], 22-303 5...

  • Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie/ Mokotów

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ?️ Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie w nowym kompleksie mieszkaniowym Dostępne są również mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. ✅ Można z dziećmi i zwierzętami. ? Mokotów D...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 39m2 - Bródno

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta bezpośrednia, osoby prywatnej. Agencjom i pośrednikom dziękuję za współpracę. Do wynajęcia bezpośrednio : Umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 39m2 usytuowane...

  • Mieszkanie Warszawa
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na Powiślu - ul. Dobra, Warszawa Śródmieście Cichy i słoneczny apartament o powierzchni 42 m², położony na 2. piętrze budynku z windą w prest...

  • Pokó 8,3 m2 do wynajęcia w M4 na Bródnie
    1 / 16
    Pokó 8,3 m2 do wynajęcia w M4 na Bródnie

    Warszawa

    • 850 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu jednego z trzech pokojów - małego (8,3 m2) - dostępny od zaraz Oferowany pokój obrazuje pierwsze zdjęcie. Drugi średni pokój (10,6 m2) również jest obecnie d...

  • Do wynajęcia Warszawa-Wola ul. T. Krępowieckiego
    1 / 13
    Do wynajęcia Warszawa-Wola ul. T. Krępowieckiego

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z widokiem na panoramę Warszawy o powierzchni 49,85m2 na 9/10 piętrze. Niezależne 3 pokoje, osobna kuchnia z oknem, balkon, łazienka ,osobno...

  • Targówek metro Bródno ul.Wysockiego 26, do wynajęcia studio / kaw...

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    [Kto] Właściciel bezpośrednio [tel. WhatsApp] 0048 [tel] [CO] kawalerka 26m2 umeblowana , wyposażona [Lokalizacja] Warszawa Targówek Wysockiego 25 [za ile] 2700 zł + 420 czynsz...

  • 2 pokoje z osobną kuchnią 33m2, ul. Grójecka od zaraz!

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę ustawne mieszkanie (duży pokój + osobny mały pokoj + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka). 1 piętro, 33m2 Mieszkanie wyposażone w podstawowy sprzęt agd i rtv, Telewizor...

  • Wyspowa, II poziomowe wynajem
    1 / 14
    Wyspowa, II poziomowe wynajem

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    W Y S P O W A 1 / ZACISZE / TARGÓWEK. Przestronne, czyste, świeżo po malowaniu , II pozimowe w budynku z 2010r, częściowo umeblowane i wyposażone na warszawskim Targówku/...

  • Mieszkanie do wynajęcia Mokotów Galeria Mokotów 2 pokoje 40m2 gar...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament na ekskluzywnym osiedlu Galeria Park, położonym w cichej i spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów....

  • Wynajem mieszkania
    1 / 7
    Wynajem mieszkania

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    WARSZAWA-CENTRUM, (ul.Chotomowska), MIESZKANIE -LUX DO WYNAJĘCIA 55M2, 1p, 2 pokoje x19m2, kuchnia 10m2, cegła, b. ciepłe, cisza, zieleń, parking, 7 min. do Dw. Centr. STUDENCI : b...

  • Wynajmę mieszkanie Warszawa - Włochy
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie Warszawa - Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie 60m2 przy ul. Sabały 2piętro. Miejsce parkingowe na zamkniętym podwórku, wjazd i wejście na pilota. 3 pokoje, kuchnia, łazienka i WC wejście oddzielne...