• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warszawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Warszawa

(455)
  • Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka |Super Lokalizacja
    1 / 9
    Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka |Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 58m2 | 3 pokoje | Metro Trocka | Super Lokalizacja/ Od Teraz Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Gajkowicza, na 3 piętrze w czteropiętrowym ocieplonym budynku, okoł...

  • Nowe 3 pokoje Saska Kępa Afrykańska
    1 / 7
    Nowe 3 pokoje Saska Kępa Afrykańska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia ciche , zadbane mieszkanie 3 pokojowe o pow. 70 m2  położone na 3 piętrzę bloku przy ul. Afrykańskiej (SAKA KĘPA).   Lokal w br. przeszedł generalny remont. Na podłoga...

  • Wynajmę mieszkanie na Bielanach 43m
    Wynajmę mieszkanie na Bielanach 43m

    Warszawa

    • 1 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam Posiadam do wynajęcia mieszkanie w Warszawie przy ul.Conrada 8 , 43m2 salon z aneksem + oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 3m2 oraz miejsce w ga...

  • Saska Kępa 96m2 z garażem
    1 / 11
    Saska Kępa 96m2 z garażem

    Warszawa

    • 6 400 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PIĘKNY APARTAMENT NA SAKIEJ KĘPIE 96m2 - Salon z kominkiem - 2 sypialnie - Garderoba - Balkon - Miejsce w garażu ROZKŁAD POMIESZCZEŃ. Apartament składa się z: Salonu z kominkie...

  • Apartament Saska Kępa 3 pokoje 72m2 garaż
    1 / 11
    Apartament Saska Kępa 3 pokoje 72m2 garaż

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowy  3 pokojowy apartament w sercu zielonej Saskiej Kępy, jednej z najpiękniejszych dzielnic Stolicy. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze eleganckiego  apartament...

  • Komfortowe 2 osobne pokoje na Pradze Południe
    1 / 9
    Komfortowe 2 osobne pokoje na Pradze Południe

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Lokalizacja: - Warszawa, ul. Mlądzka 8, Grochów - Kamienica - Parter, widok na zieleń - w pobliżu park Znicza Specyfikacja: - Powierzchnia: 27,4 m² - Po remoncie w 2021 roku - 2 s...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt

    Warszawa

    • 6 200 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajmu nowoczesne, umeblowane, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 90m2 położone na Kabatach przy ul. Kabacki Dukt. Mieszkanie dwustronne, ciche, położone przy Lesie Kabackim niedalek...

  • Nowe 2-pokojowe z garażem , tarasem i ogródkiem pierwszy najem
    1 / 10
    Nowe 2-pokojowe z garażem , tarasem i ogródkiem pierwszy najem

    Warszawa

    • 2 300 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio wynajmę , gotowe nowe mieszkanie jeszcze nikt nie mieszkał .Pierwszy najem, całe wyposażenie nowe. 2-pokojowe około 39 m² z garażem , położone na parterze budynku z ta...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę mieszkanie 2 pok. 42m, Warszawa Bielany
    1 / 9
    Wynajmę mieszkanie 2 pok. 42m, Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Warszawa, Bielany , Broniewskiego 42m ,2 pok. Mieszkanie na Bielanach ul. Broniewskiego ( nie daleko pętli tramwajowej) , dwa samodzielne pokoje , kuchnia widna, łazienka ( wanna ,...

  • Ładne, stylowo urządzone, ciche w centrum Warszawy
    1 / 12
    Ładne, stylowo urządzone, ciche w centrum Warszawy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia bardzo przytulne mieszkanie w samym centrum Warszawy dla spokojnej, niepalącej osoby ze stałą pracą lub studenta. Mieszkanie urządzone, całkowicie wyposażone, posiada...

  • Mieszkanie, kawalerka, Warszawa Wola metro Płocka
    1 / 13
    Mieszkanie, kawalerka, Warszawa Wola metro Płocka

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Do wynajęcia apartament, mieszkanie, kawalerka 36 metrów na warszawskiej Woli, zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Płockiej i Wolskiej tuż przy stacji metra Płocka. Mieszkanie po...

  • Apartament Międzynarodowa 31a Dom Saski
    1 / 16
    Apartament Międzynarodowa 31a Dom Saski

    Warszawa

    • 150 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PLANUJESZ PODRÓŻ SŁUŻBOWĄ? POSZUKUJESZ NOCLEGU DLA SIEBIE LUB DLA SWOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW? ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ! Nasze apartamenty to dobra alternatywa dla hoteli. Przygotujemy dla...

  • Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche
    1 / 14
    Praga Płd./Kamionek - 36 m, 2 pok., umeblowane, ciche

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferujemy do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na terenie dzielnicy Praga Południe/Kamionek przy ul. Gocławskiej w apartamentowcu z 2013 r., na zamkniętym, s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Rembertów Rembertów
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa gm. Rembertów Rembertów

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    DANE OGÓLNE: Do wynajęcia pokój z kuchnią 25,5 mkw. Z BALKONEM, w nowym budownictwie (2022), nowe osiedle. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W budynku jest winda, która zwiezie d...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Wincentego Rzymowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Wincentego Rzymowskiego

    Warszawa

    • 5 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla rodziny lub do wykorzystania jako biuro o pok. ok. 105 m2. Zlokalizowane na Mokotowie biznesowym. Lokal biurowo-usługowy usytuowan...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Grójecka
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa gm. Ochota Ochota, Rakowiec, Grójecka

    Warszawa

    • 3 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do wynajęcia bardzo jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m², zlokalizowane przy ul. Grójeckiej 186 na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie znajduje się na 10. pię...

  • Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole
    1 / 8
    Wynajmę piękne, słoneczne mieszkanie 42m na Woli, Kole

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Wynajmę przytulne, słoneczne, umeblowane mieszkanie na Woli. Atutem mieszkania jest doskonała lokalizacja i dobra komunikacja. Mieszkanie typu studio z oddzielna kuchnią znajduje s...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Powiśle, Tamka

    Warszawa

    • 9 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 5 piętro

    (english below) 170 m² komfortu na Powiślu | 5 pokoi | 2 balkony | garaż | Tamka 16 Duża przestrzeń, świetny adres i cisza mimo ścisłego centrum. To mieszkanie łączy klimat Powiś...

  • Wilanów, 73m, 3 pok. garaż
    1 / 16
    Wilanów, 73m, 3 pok. garaż

    Warszawa

    • 4 470 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie bez mebli z garażem, położone w apartamentowcu, w centralnej części Miasteczka Wilanów. Sarmacka przy Klimczaka. Kilka minut do tramwaju lub autobusu. Dwustr...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Nowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Umeblowane, wszystkie sprzęty. Komfortowe. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z łóżkiem, duża łazienka, duży przedpokój z szafami. Duży balko...