• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem Warszawa

(455)
  • Mieszkanie 3 pokojowe do wynajmu. Ursus - Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie składające się z dwóch zamykanych pokojów wraz z dodatkowym salonem wychodzącym na urządzoną kuchnię wraz z parkingami podziemnymi monitoro...

  • Wynajem - Warszawa ul. Józefa Siemieńskiego

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wolne od 1.03.2026 roku Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35 mk2 położone na III piętrze w nowym pięciopiętrowym apartamentowcu z windą o podwyższonym standardzie przy ulic...

  • Klimatyczne mieszkanie
    Klimatyczne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezposrednio wynajmę mieszkanie w Warszawie przy Pl.Narutowicza ul.Grójecka. 2 pokoje z oddzielna kuchnią. 33m Pokoje po 12m Kaucja 3500 Oplaty miesięczne 3500+prad Czynsz admini...

  • Wynajmę ładne zadbane mieszkanie w Warszawie
    1 / 15
    Wynajmę ładne zadbane mieszkanie w Warszawie

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia ładne zadbane i słoneczne mieszkanie z dużym balkonem na strzeżonym (ochrona), zamkniętym osiedlu na ul.Głębockiej 104. Budynek wyposażony jest w windę, system dom...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów Dolny, Sadyba, Idzikowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów Dolny, Sadyba, Idzikowskiego

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zwierzęta jak mały pies lub kot akceptowalne DO WYNAJMU 3-pokojowy apartament o pow. 75 m2 z dwoma balkonami, położony na rogu ulicy Powsińskiej i Idzikowskiego w dzielnicy Mokotó...

  • 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w fajnej okolicy

    Warszawa

    • 3 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcie 3 - pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Okolica cicha i spokojna, mieszkanie znajduje się na chronionym osiedlu zamkniętym....

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stefana Bryły
    1 / 12
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Stefana Bryły

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, dwustronne mieszkanie położone w zielonej części Mokotowa, idealne dla osób ceniących ciszę, światło i komfort codziennego życia. Wnętrza zostały zaprojektowane w f...

  • 60m2 / 3 POKOJE / 2 BALKONY / nowe osiedle przy METRZE / od 1 MARCA 2026
    60m2 / 3 POKOJE / 2 BALKONY / nowe osiedle przy METRZE / od 1 MAR...

    Warszawa

    • 4 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 60m2 w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 (w pobliżu ulicy GŁĘBOCKIEJ i SKARBKA Z GÓR) w Warszawie. Pię...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje z balkonem i komórką- Dąbrowskiego 81
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem i komórką- Dąbrowskiego 81

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-03-01! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze na Starym Mokotowie. Nieruchomość: Powierzchnia 36 m2. Pietro 1 z 3. Do mieszkania...

  • Bezpośrednio | Nowoczesny apartament 58 m² | Ochota | klimat
    1 / 16
    Bezpośrednio | Nowoczesny apartament 58 m² | Ochota | klimat

    Warszawa

    • 3 899 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MOŻLIWY NAJEM KRÓTKOTERMINOWY OD ZARAZ NA 2 MIESIĄCE: – do końca czerwca: możliwy najem krótkoterminowy (min. 2 miesiące) – od lipca: planowana przerwa w najmie na ok. 3–4 tygodni...

  • Dyskretne mieszkania na doby 150zł
    1 / 8
    Dyskretne mieszkania na doby 150zł

    Warszawa

    • 150 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Dzień dobry. Wynajem komfortowych mieszkań na doby idealne miejsce na Twój pobyt! Szukasz przytulnego, nowoczesnego i doskonale wyposażonego miejsca na krótki wyjazd, delegację...

  • 3 pokoje bezpośrednio
    1 / 13
    3 pokoje bezpośrednio

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie idealne dla studentów lub 2–3 osób. Jasne, ciche i bardzo ustawne 3-pokojowe w bloku 4/4 piętro (bez windy), balkon, osobna widna kuchnia, brak pokoi przec...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Wilanowska
    1 / 16
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, al. Wilanowska

    Warszawa

    • 4 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu komfortowe, CICHE, 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej. BUDYNEK oddany do użyt...

  • Bielany 4 pok. przy metrze
    1 / 7
    Bielany 4 pok. przy metrze

    Warszawa

    • 4 100 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 57 m², usytuowanego przy ul. Stefana Żeromskiego w zadbanym budynku. Mieszkanie znajduje się 100 metrów od stacji metr...

  • Bezpośrednio,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem, Kabaty
    1 / 16
    Bezpośrednio,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem, Kabaty

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Bezpośrednio, b.ładne,3-pok, w pełni wyposażone, z d. tarasem i ogródkiem 320m2. Kabaty, Stryjeńskich 13. Od 1.02.26, ładne, eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną, zadbane, ciche...

  • 2 pokoje blisko metra Bemowo, 51 m2, Kazubów 8B
    1 / 9
    2 pokoje blisko metra Bemowo, 51 m2, Kazubów 8B

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem na Bemowie przy ul. Kazubów 8B w Warszawie. Nieruchomość: Składa się z salonu z wyjście...

  • Kawalerka do wynajecia
    1 / 8
    Kawalerka do wynajecia

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Z internetem światłowodowym. Samodzielna,w cichym ,spokojnym położeniu, 10 min do przystanku,są miejsca parkingowe,blisko las,park.osoby zainteresowane proszę o telefon na nr [tel]

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Janusza Meissnera
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Ja...

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na Pradze-Południe przy ul. Meissnera. Układ idealny zarówno dla pary, jak i singla pracującego zdaln...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Wrocławska
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Wrocławska

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze na kameralnym osiedlu na rogu ulic Wrocławskiej i Radiow...

  • 2 pok. na wynajem, Centrum ul Sulkiewicza, Park Łazienkowski
    1 / 16
    2 pok. na wynajem, Centrum ul Sulkiewicza, Park Łazienkowski

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Śródmieściu, 57 m 2, ul. Sulkiewicza 12, przy Parku Łazienkowskim, w prestiżowej strefie rządowej. - 2 p. w 3 p. budynku, z balkonem - wysokość mieszkania: 3 m...